You are here
Home >>> Nieuws >>> Uitslag en stand Zomeravondcompetitie na 10 wedstrijden

Uitslag en stand Zomeravondcompetitie na 10 wedstrijden

Op 15 juni 2016 werd de 10 wedstrijden uit de cyclus van de Zomeravondcompetitie verreden.

Hier bij de uitslag van de 10 e wedstrijd en tussenstand.

A-renners
Plts Naam Woonplaats
1 Tijmen Arendsman Deil
2 Robert van Dalen Giessen
3 Eric Satter Gameren
4 Robert Mekelenkamp Oostwold
5 Rico van Damme ierseke
6 Danny Stam Sprang-Capelle
7 Kees Verheij Nederhemert
8 Patrick Heijnen Herpt
9 Wim van Roekel Ammerzoden
10 Laurens Jansen Ierseke

Stand bij de A na 10 wedstrijden

A-renners
Naam Woonplaats Punten
1 Kees Verheij Nederhemert 139
2 Peter de Weert Nieuwaal 133
3 Robert van Dalen Giessen 116
4 Tijmen Arendsman Deil 114
5 Eric Satter Gameren 92
6 Johan Hooijmans Kerkdriel 89
7 Wim van Roekel Ammerzoden 85
8 Gijsbert Nieuwkoop Veen 82
9 Danny Stam Sprang-Capelle 80
10 Jan Arie Scherff Waardhuizen 75
11 Corné Verhoeks Zuilichem 55
12 Martijn de Putter Nederhemert 52
13 Mark Teeuw Rijswijk 49
14 Christan de Graaff Rijswijk 47
15 Martijn Arendsman Deil 42
16 Joost Hoetelmans Zasltbommel 40
17 Jetse van Heelsum Sleeuwijk 34
18 Patrick Heijnen Herpt 32
19 Teus van Tuijl Kerkwijk 31
20 Guido van Tuijl Nieuwaal 28
21 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 23
22 Eddy Mundas Bruchem 22
23 Ton den Dekker Gorinhem 20
24 Arnold Stam Sprang-Capelle 19
25 Willem Blom Well 18
26 Johan Vos Bruchem 17
27 Robert Mekelenkamp oostwold 17
28 Daco Vos Den Bosch 16
29 Patrick Donker Ammerzoden 16
30 Rico van Damme ierseke 16
31 Maik van Korven Opijnen 12
32 Teunis de Peuter Utrecht 11
33 Laurens Jansen ierseke 11
34 Berry Lamers Ammerzoden 10
35 Marcel Colijn Giessen 5
36 Peter van Wijgerden Woudrichem 5
37 Mathijs Wolff Werkendam 5
38 Arie Peter Brouwer Raamsdonk 5
39 Jochem Uithoven Andel 5

 

Uitslag B / 15 juni 2016

B-renners
Plts Naam Woonplaats
1 Maikel Stam Sprang-Capelle
2 Teus de Jong Sleewijk
3 Walter van Putten Haaften
4 Eddy Mundas Bruchem
5 Neil Mc Cormack Brakel
6 Gijs van Tuijl Bruchem
7 Johan Vos Bruchem
8 Jinse van Wijgerden Bruchem
9 Julian van Oudheusden Andel
10 Adriaan Egas Nederhemert
11 Henry Satter Gameren
12 Arie Bijsterbosch Brakel
13 Pieter Prosman Zaltbommel
14 Elsemieke van Maren Zuilichem
15 Ton van Lopik Gorinchem

 

Stand van de B na 10 wedstrijden

B-renners
  Naam Woonplaats Punten
1 Walter van Putten Haaften 168
2 Allan van Tuijl Zaltbommel 135
3 Maikel Stam Sprang-Capelle 130
4 Neil Mc Cormack Brakel 128
5 Teus de Jong Sleewijk 126
6 Gijs van Tuijl Bruchem 109
7 Jinse van Wijgerden Bruchem 97
8 Ton van Lopik Gorinchem 86
9 Eddy Mundas Bruchem 71
10 Ger Van Breugel Almkerk 64
11 Adriaan Egas Nederhemert 62
12 Han Nell Gameren 58
13 Cornelis van Breugel Giessen 57
14 Julian van Oudheusden Andel 53
15 Bastian Sterkenburg Ameide 51
16 Arie Bijsterbosch Brakel 50
17 Ton den Dekker Gorinchem 50
18 Paul van Iterson Kerkdriel 47
19 Henk Westerlaken Rijswijk 47
20 Aart van Dalen Andel 46
21 Pieter Prosman Zaltbommel 42
22 Wesley van Loon Werkendam 41
23 Leon vd Oord Ammerzoden 39
24 Maartje Ekelmans Zaltbommel 39
25 John Berendsen Herwijnen 37
26 Eelco Spronk Zaltbommel 36
27 Jacob de Heus Tiel 36
28 Martin van der Meijden Brakel 35
29 Erik van Heusden Zaltbommel 35
30 Ludie van Loon Werkendam 34
31 Jan Grauss Brakel 34
32 Arjo Mans Zaltbommel 33
33 Gerrit van Os Kaatsheuvel 30
34 Daan van Vuuren Woudrichem 30
35 Pieter Jan van Eck Zuilichem 29
36 Marcel  Colijn Giessen 29
37 Arjen van den Oord Hedel 27
38 Teus van Tuijl Kerkwijk 25
39 Dennis van Tilborg Rijswijk 24
40 Yuri Ran Eethen 24
41 Mathijs Wolf Werkendam 23
42 Danique Spekle Zaltbommel 20
43 Joost Hoetelmans Zaltbommel 19
44 Anton van Breugem Woudrichem 19
45 Henry Satter Gameren 19
46 Johan Vos Bruchem 19
47 Peter van der Geest Lepelstraat 18
48 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 15
49 Rogier van de Braak Ammerzoden 15
50 Twan van Heel Zaltbommel 15
51 Dennis van Heusden Zaltbommel 14
52 Hein van Laar Gorinchem 12
53 Elsemieke van Maren Zuilichem 12
54 Fred Bouwman Zuilichem 10
55 Fabian Peverelli Gorinchem 10
56 Coen Buijs Herpt 10
57 Rene van Vught Giessen 10
58 Danielle Quint Deil 10
59 Jetze van Heelsum Sleeuwijk 6
60 Stijn Theunisse Haren 5
61 Henry van Vugt Uitwijk 5
62 Cor de Graaf Zuilichem 5
63 Hoskam Rick Ammerzoden 5
64 Pieter de Putter Bruchem 5
65 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
66 Sander van Heel Zaltbommel 5
67 Ger van den Heuvel Almkerk 5
68 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
69 Paul de Vries Nieuwaal 5
70 Jeroen Verheij Hoogblokland 5
71 Freek de Jong Vught 5
72 Gerben Mekelenkamp Oostwold 5
73 Zeger v-d Stelt Meeuwen 5
74 Maik van Korven Opijnden 5
Similar Articles

Geef een antwoord

Top