You are here
Home >>> Uitslagen >>> Mooie Resultaten in Werkendam

Mooie Resultaten in Werkendam

WTC Maas~Waal was sterk vertegenwoordigd in de 61 e Ronde van Werkendam en verwachtingen waren hoog gespannen. Gijs Nieuwkoop maakte de verwachtingen waar en won de gecombineerde wedstrijd van de Amateurs/Sportklasse/Junioren. Johan  Hooijmans greep net naast de overwinning en werd 2e in de wedstrijd voor regio recreanten (basisleden). Kees Verheij miste net een podium plaats met een vierde plaats. Bij de B recreanten/ basisleden werd Jinse van Wijgerden 1e en Neil Cormack 2e.

IMG-20170417-WA0000 IMG-20170417-WA0002 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De volledige uitslag luidt:

pos.

deelnemer

woonplaats

1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN
2 Daan Switters UTRECHT
3 Matijn Straatsma UTRECHT
4 Jorre van der Bij UTRECHT
5 Arjan Seunninga EDE
6 Germon Peeters TILBURG
7 Wout Roos STAD AAN ‘T HARINGVLIET
8 Jorick Heijn LEIDEN
9 Guus de Graauw ETTEN LEUR
10 Frank Visser UTRECHT
11 David van den Berg LEIDSCHENDAM
12 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne UTRECHT
13 Jonathan Espigares RIDDERKERK
14 Joren Bronkhorst GORINCHEM
15 Niels Ruijter UITHOORN
16 Robert de Poel DORDRECHT
17 Danny Stam SPRANG-CAPELLE
18 Menno van Hees UTRECHT
19 Robert van Dalen GIESSEN
20 Thomas van ’t Klooster DELFT
21 Kelvin Dekker MAASTRICHT
22 Roeland Mennink UTRECHT
23 Fernand Cools UTRECHT
24 Edward Sol SPIJKENISSE
25 Axel Koper DELFT
26 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL
27 Gert-Jan Verdijk BOXMEER
28 Martijn de Groot GORINCHEM
29 Tim Breugem ROTTERDAM
30 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE
31 Gerben Kroon WIJK EN AALBURG
32 Martijn Harteloh DORDRECHT
33 Bart Streefkerk AMEIDE
34 Bart de Veer VREELAND
35 Jeroen Devilee LEIDEN
36 Ruben Versloot UTRECHT
37 Youri Deelen BERGAMBACHT
38 Roland Blommestein IJSSELSTEIN UT
39 Thom Stuij HEI- EN BOEICOP
40 Maarten van Stee SLIEDRECHT
41 Bas van Boven UTRECHT
42 Raphael Kockelmann LUXEMBURG
43 Jari Looman MONTFOORT
44 Bas Boenders UTRECHT
45 Jochem Uithoven ANDEL
46 Harmen Brandwijk BLESKENSGRAAF
47 Martijn Broekman UTRECHT
48 Jannes van Weele UTRECHT
49 Sven Roggeveen UTRECHT
50 Robert Warmer UTRECHT
51 Geert Minkema SCHOONHOVEN
52 Maikel Stam SPRANG-CAPELLE
53 Kevin Verdam ACHTERVELD
54 Patrick van Zuilen NIEUWEGEIN
55 Arno de Koning DEVENTER
56 Jorn Bosma UTRECHT
57 Maarten Schavemaker NIEUW VENNEP
58 Peter Jansen WAGENINGEN
59 Stefan Laurijssen OUD GASTEL
60 Dennis Deelen BERGAMBACHT
61 William Westerlaken NIEUW-LEKKERLAND
62 Mark Teeuw RIJSWIJK NB
63 Jelmer Draaisma UTRECHT
64 Joel Verlee SLEEUWIJK
65 Bram Boog ROTTERDAM
66 Daan van Alphen GENNEP
67 Rindert van Dam NIEUWPOORT
68 Norbert de Wit WOUBRUGGE
69 Erik Satter GAMEREN
70 Ello van Gelderen HAARLEM
71 Erwin Danckaarts UTRECHT
72 Timo Fransen WESTERVOORT
73 Mark Keultjes NIEUWEGEIN
74 Eddie Heldoorn VLEUTEN
75 Dennis Timmermans S-GRAVENMOER
76 Stephan Borsboom HELLEVOETSLUIS
77 Andre van Tilborg ANDEL
78 Arnoud Witsenburg DRIEBERGEN
79 Bart Nap LOPIK
80 Jeroen Rovers BREDA
81 Koen Wulterkens BOXMEER
82 Patrick Donker AMMERZODEN
83 Corne Castein RENKUM
84 Erik Dekker HEDEL
85 Sebastiaan Egbers ALBLASSERDAM
86 Elias de Bruijne UTRECHT
87 Theo Honkoop SLIEDRECHT
88 Levi Kerkhof EDE
89 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN
90 Ruud Schrauwen UTRECHT
91 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN
92 Frits Boel GELDERMALSEN
93 Fedde Jager UTRECHT
94 Tim de Koning BERKEL EN RODENRIJS
95 Martin de Peuter OUD BEIJERLAND
96 Stefan Kramer SLIEDRECHT

 

Uitslag regio recreanten/basisleden

pos.

deelnemer

woonplaats

1 Zeger van der Ham WERKENDAM
2 Johan Hooijmans KERKDRIEL
3 Tonny Berends GIESSENBURG
4 Kees Verhey NEDERLAND
5 Arjan Molenaar NIEUWEGEIN
6 Tijmen Pesselse NOORDELOOS
7 Sander Spoolder GIESSENBURG
8 Marco Luyten MEERKERK
9 Jacco van Mastrigt NIEUWENDIJK
10 Niels Bongers GIESSENBURG
11 Peter de Jong HOUTEN
12 Govert Tukker SCHOONHOVEN
13 Floor Demper GOUDRIAAN
14 Stephan Wijland ROTTERDAM
15 Arie Bijsterbosch POEDEROIJEN
16 Cornelis Breugel GIESSEN
17 Jip Damen RIJEN
18 Tom den Dekker GORINCHEM
19 Walter de Swart GORINCHEM
20 Jurrian van der Pijl ALMKERK
21 Danny van Breugel  
22 Ton van Lopik GORINCHEM
23 Ronald Bervoets SLIEDRECHT
24 Jan Bassa NOORDELOOS
25 Aart Jan Post GIESSENBURG
26 Erwin Verhoeven WAALWIJK
27 Patrick Demper NIEUWPOORT
28 Christiaan Hak GIESSENBURG
29 Jan-Willem van Andel GROOTAMMERS
30 Henk Muis GIESSENBURG
31 Teus van Tuijl KERKWIJK
32 Len Vonk HARDINXVELD-GIESSEND
33 Walter van Putten HAAFTEN
34 Laurens Groenenberg NIEUWENDIJK
35 Sander Lodder RIDDERKERK
36 Dirk-Jan Verspuij HOOGBLOKLAND
37 Mark Vonk HOOGBLOKLAND
38 Arjan van der Ham HARDINXVELD-GIESENDAM
39 Berrie Versluis MEERKERK
DNF Anton van Breugel ALMKERK
DNF Leo Herrewijnen SLIEDRECHT
DNF Joost Hoetelmans ZALTBOMMEL
Similar Articles

2 thoughts on “Mooie Resultaten in Werkendam

    1. Hoi Johnny,

      Bedankt! Heb de site aangepast Ze stonden nog niet op de KNWU site maar zag het inderdaad op de foto.

      Groet,

      Joop Kosters

Geef een antwoord

Top