Uitslagen Omloop van het Munnikenland 2017

De uitslagen staan inmiddels op de KNWU site een staan ook hierna  vermeld. 

Uitslag Amateurs

pos.

deelnemer

woonplaats

1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN
2 Roderik Egberink BUSSUM
3 Niels van Deursen DEN HAAG
4 Pim Achterkamp ROTTERDAM
5 Bram Mens WATERINGEN
6 Albert van Riessen ROTTERDAM
7 André Luijk NIJKERK
8 Ronald Ligtenberg HAARLEM
9 Lex Ligtenberg UTRECHT
10 Jorre van der Bij UTRECHT
11 Wesley Pieterse ARNHEM
12 Ronald de Waal AMSTELVEEN
13 Jan Sachtleven DEN HAAG
14 Bart Vreugdenhil HAARLEM
15 Robert van Dalen GIESSEN
16 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE
17 Wieger van der Schaaf ‘S GRAVENHAGE
18 Cees Snoek VOLENDAM
19 Sidney Bley HOUTEN
20 Thijs van der Bijl LENT
21 Niels Ruijter UITHOORN
22 Jeroen Bijnagte ROTTERDAM
23 Mark Wencker-Borck AMSTERDAM
24 Luc Ducrot AMSTERDAM
25 Fernand Cools UTRECHT
26 Christian de Graaff RIJSWIJK
27 Matijn Straatsma UTRECHT
28 Han van de Poppe UTRECHT
29 Corne Verhoeks ZUILICHEM
30 Youri Deelen BERGAMBACHT
31 Guus de Graauw ETTEN LEUR
32 David van den Berg LEIDSCHENDAM
33 Danny Stam SPRANG-CAPELLE
34 Remy Meeuwse UTRECHT
35 Glenn van Nierop ZOETERWOUDE
36 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL
37 Henk de Jong NIEUWVEEN
38 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN
39 Maarten Schavemaker NIEUW VENNEP
40 Tjalle de Jong BERGSCHENHOEK
41 Nick Zuidema DELFZIJL
42 Luc Essink ALMERE
43 Menno Gobielje GOUDA
44 Wim van der Laan HILVERSUM
45 Stephan Borsboom HELLEVOETSLUIS
46 Wilfred Slieker MONSTER
47 Bob van den Berg ‘S GRAVENZANDE
48 Jasper van Haaster GORSSEL
49 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
50 Bart de Veer VREELAND
51 Spike Huisman AMSTERDAM
52 Ron Bol UTRECHT
53 Maarten Schoemaker NIJMEGEN
54 Dennis ter Wal WATERGANG
55 Jorick Heijn LEIDEN
56 Wouter Jan Klerk DELFT
57 Stef van der Hijden NIJMEGEN
58 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN
59 Jari Kloppenburg AMSTERDAM
60 Robert-Jan den Haan ENSCHEDE
61 Werner Altewischer ARNHEM
62 Martin Luijk ARNHEM
63 Rob Vos DELFGAUW
64 Rik van Dijken ‘S-HEERENBERG
65 Tim Breugem ROTTERDAM
66 Gert-Jan Verdijk BOXMEER
67 Bram Boog ROTTERDAM
68 Nico Zijnstra ROTTERDAM
69 Bas van Boven UTRECHT
70 Peter Jansen WAGENINGEN
71 Merijn Dam DEN HAAG
72 Robbert van Veldhuizen EIBERGEN
73 Guy Frissen UTRECHT
74 Max Mesman DEN HAAG
75 Lars Adriaansen STEENBERGEN
76 Laurens Gijsbers HOUTEN
77 Nick Moerland ROTTERDAM
78 Kevin Verdam ACHTERVELD
79 Jasper Oelers AMSTERDAM
80 Daniel Marsmans UTRECHT
81 Joost Horstink ZEVENAAR
82 Sebastiaan Egbers ALBLASSERDAM
83 Yohan de Klein UTRECHT
84 Jasper Fioole KOUDEKERK AAN DEN RIJN
85 Andre van der Poel UTRECHT
87 Willem Kegge ROCKANJE
     

Uitslag Sportklasse

pos.

deelnemer

woonplaats

1 Brian Burggraaf VELSEN NOORD
2 Frans van Winden BERGSCHENHOEK
3 Frits van Lieshout SPAARNDAM
4 Caspar Hermans AMSTERDAM
5 Bart Lemmen UTRECHT
6 Martin van Rij ZUIDLAND
7 Bart Streefkerk AMEIDE
8 Pieter Broeren UTRECHT
9 Ron Paffen MILSBEEK
10 Kristian Michiels VIERLINGSBEEK
11 Marcel Klapwijk TER AAR
12 Paul den Edel HAARLEM
13 Geert Platenburg DEN BOSCH
14 Jannes van Weele UTRECHT
15 Casper Pruijn SINTMAARTENSBRUG
16 Bart Nap LOPIK
17 Pascal van Gool OUD BEIJERLAND
18 Arno Niewold BERKEL EN RODENRIJS
19 Johan Vos BRUCHEM
20 Martijn de Putter NEDERHEMERT
21 Jorn Bosma UTRECHT
22 Adrie Frijters WAGENINGEN
23 Lennard Pasman LANDSMEER
24 Bram de Vlieger NIJMEGEN
25 Erik Satter GAMEREN
26 Arje de Waard DORDRECHT
27 Gerben Kroon WIJK EN AALBURG
28 Tim Boudri AMSTERDAM
29 Joel Verlee SLEEUWIJK
30 Gerard Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT
31 Ossip van de Vegte UTRECHT
32 Remco Straver OUDEWATER
33 Patrick de Smit NIEUW-VENNEP
34 Julian Vlasblom SCHOONHOVEN
35 Jochem Uithoven ANDEL
36 Marco Halma NIEUWKOOP
37 Patrick Heijnen HEUSDEN GEM HEUSDEN
38 Mark Keultjes NIEUWEGEIN
39 Ruud Schrauwen UTRECHT
40 Peter Kooistra PAPENDRECHT
41 Niek Fransen UTRECHT
42 André Kraan GOUDA
43 Marcel Webers MILSBEEK
44 Dirk Keynemans NIEUWAAL
45 Coen Emmer AMSTERDAM
46 Ivo van den Noort DE MEERN
47 Arie Nimberg ZEIST
48 Wouter Kelderman ROTTERDAM
49 Jeroen Wellner UTRECHT
50 Jacco Vermeer ROTTERDAM
51 Frank Verkoijen UTRECHT
52 Theo van der Werf DE MEERN
53 Eltjo Keijer UTRECHT
54 Duncan Oudshoorn VELSERBROEK
55 Elwin Buskop MIDDELHARNIS
56 Mike van der Ham LEXMOND
57 Arjan Scheer HOUTEN
58 Theo Honkoop SLIEDRECHT
59 Florian Bont HAARLEM
60 Eddie Heldoorn VLEUTEN
61 Frank van de Weteringe Buijs SINT PANCRAS
62 Dick van der Breggen ELLEMEET
63 Fedde Jager UTRECHT
64 Ard Veneman UTRECHT
65 Raymond Greep MAASLAND
66 Rindert van Dam NIEUWPOORT
67 Pierre Deen AMSTERDAM
68 André Mook DEN HAAG
69 Anthony Laman HOOFDDORP
70 Jasper Hupkes UTRECHT
71 Erwin Jager VLEUTEN
72 Antoine Moonen CUIJK
73 Paul Schoone ASSENDELFT
74 Maarten van Sprakelaar WIJK BIJ DUURSTEDE
75 Ronald van Herp DEN HAAG
76 Krijn Huijzer KRIMPEN A/D IJSSEL
77 Frank Hutzezon HEEMSTEDE
78 Bart Pieck UTRECHT
79 Sander van Lopik ARNHEM
80 Barend van Dijk BIDDINGHUIZEN
81 Gregory van der Hoeven HAARLEM
82 Eric Bouwmeister NIJMEGEN
     

 

 

Tags: ,

Nog geen reacties.

Reageer