Tussenstand Voorjaarscompetitie.

Hierbij de tussenstand in de Voorjaarscompetitie na drie wedstrijden.

A.s. Zaterdag is de laatste wedstrijd. Na de wedstrijd eveneens prijsuitreiking.

VJC  2015 A Renners
plts RN Naam Woonplaats PNT
1 8 Johan Hooijmans Kerkdriel 54
2 5 Kees Verheij Nederhemert 51,1
3 6 Peter de Weert Nieuwaal 43
4 9 Wim van Roekel Ammerzoden 39
5 10 Mark Teeuw Rijswijk 37
6 13 Eric Satter Gameren 35
7 1 Gijsbert Nieuwkoop Veen 34,1
8 12 Koen Lankhaar Babylonienbroek 30
9 11 Daco Vos Den Bosch 27
10 14 Marcel Colijn Giessen 26
11 20 Peter van Wijgerden Woudrichem 20,1
12 22 Christan de Graaf Andel 19
13 18 Geert van Kuijk Loon op Zand 18
14 4 Johan Vos Bruchem 16
15 19 Martijn de Putter Nederhemert 15
16 21 Tim Breugem Rotterdam 12
17 7 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 11
18 16 Berry Lamers Ammerzoden 11
19 17 Philco Doornbosch Loon op Zand 10
20 15 Dirk Keynemans Nieuwaal 7

Voor tussenstand en puntentelling A in Pdf klik hier

VJC  2016  B Renners
Plts RN Naam Woonplaats pnt
1 30 Jetze van Heelsum Sleeuwijk 55
2 5 Gerrit van Os Kaatsheuvel 49
3 15 Arjen van den Oord Hedel 44
4 7 Teus de Jong Sleewijk 43,1
5 23 Walter van Putten Haaften 38
6 22 Huub Posthuma Vlijmen 34
7 11 Paul van Iterson Kerkdriel 33
8 8 Neil Mc Cormack Brakel 32
9 29 Julian van Oudheusden Andel 30,1
10 37 Geert Van Kappel Sleeuwijk 30
11 14 Pieter Prosman Zaltbommel 28
12 21 Cornelis van Breugel Giessen 25
13 19 Jacob Heus Tiel 24
14 13 Joost Hoetelmans Zaltbommel 20,1
15 12 Han Nell Gameren 19
16 32 Cor de Graaf Zuilichem 19
17 9 Ton van Lopik Gorinchem 17
18 42 Rene van Vught Giessen 16
19 3 Eelco Spronk Zaltbommel 15
20 26 Erik van Heusden Zaltbommel 15
21 27 Henry van Vugt Uitwijk 15
22 28 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 15
23 31 Henk Westerlaken Rijswijk 15
24 33 Erik Satter Gameren 15
25 17 Leon vd Oord Ammerzoden 13
26 4 Adriaan Egas Nederhemert 12
27 34 Danique Spekle Zaltbommel 12
28 6 Martin van der Meijden Brakel 11
29 18 Maartje Ekelmans Zaltbommel 10
30 20 Mark van den Oord Kerkdriel 10
31 40 Pieter de Putter Bruchem 10
32 10 Arie Bijsterbosch Brakel 8
33 36 Berry Lamers Ammerzoden 8
34 2 Stijn Theunisse Haren 5
35 24 Jinse van Wijgerden Bruchem 5
36 25 Rik Theunisse Waardenburg 5
37 35 Hoskam Rick Ammerzoden 5
38 38 Zeger v-d Ham Werkendam 5
39 39 Fred Bouwman Zuilichem 5
40 41 Fabian Peverelli Gorinchem 5
41 43 Teus van Tuijl Kerkwijk 5
42 44 Daan van Vuuren Woudrichem 5

Voor tussenstand en puntentelling B in pdf klik hier

 

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.