You are here
Home >>> Nieuws >>> Zege van Freek in Montfoort

Zege van Freek in Montfoort

Op zaterdag 3 oktober 2015 won Freek de Jong de 7e Rabo Veldrit te Montfoort. Bij jeugd (junioren) won Thymen Arensman. Freek en Thymen gefeliciteerd!

Uitslag Amateurs/Sportklasse

1 Freek de Jong VUGHT
2 Tom Davids NIJMEGEN
3 Jeroen Wessel LEMELERVELD
4 Jordy Beuker HUIZEN
5 Mattijn Motshagen NIJKERK GLD
6 Atse ten Brinke LICHTENVOORDE
7 Jordy Luisman LEMELERVELD
8 Rob Meeuwessen GOIRLE
9 Remco Schellevis STOLWIJK
10 Bas de Bruin UITHOORN
11 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK
12 Rafaël Spier HILVERSUM
13 Arno Winters OMMEN
14 Martin van Plateringen ALMERE
15 Marc Scholman MONTFOORT
16 Niels van Baar WOERDEN
17 Rick van Gaalen HEESCH
18 Piet Smits HAZERSWOUDE DORP
19 Patrice Slagman RIJSSEN
20 Jacob de Roo BIEZELINGE
21 Mats Lammertink WIERDEN
22 Daan de Jonge AXEL
23 Niels van der Pijl ALPHEN AAN DEN RIJN
24 Jochem Koren BUSSUM
25 Coen Telgenhof LOSSER
26 Jeroen Devilee LEIDEN
27 Simon van Wijk ARNHEM
28 Gerard Haasjes STAPHORST
29 Dimitri Veerman HUIZEN
30 Jim Koren ZEEWOLDE
31 Erwin Ketellapper WOLVEGA
32 Luuk van Vliet DEN HAAG
33 Robert van Spanje MONTFOORT
34 Tom van Braak VELP
35 Gijs Aarts TILBURG
36 Daan Switters UTRECHT
37 Dennis Moolhuijsen RIJSENHOUT
38 Coen Sevens SINT-MICHIELSGESTEL
39 Stijn Verwey UTRECHT
40 Theo van Ginkel WOUDENBERG
41 Brett van Klaveren BENTHUIZEN
42 Wim van der Laan HILVERSUM
43 Edwin Pauli ‘S-GRAVENHAGE
44 Tristan Vlijm HULSHORST
45 Jari Looman MONTFOORT
46 Glenn Thomas WOERDEN
47 Melvin Witteveen APELDOORN
48 Bart Nap LOPIK
49 Bas Groeneweg ROTTERDAM
50 Martin van den Berg UTRECHT
51 Twan van Rooijen LOENEN AAN DE VECHT
52 Marvin Steenbergen WADDINXVEEN
53 Jan Willem den Braber AMSTERDAM
54 Steven Opstal RIJNSBURG

 

Uitslag Junioren

1 Thymen Arensman DEIL
2 Antonie van Noppen RIDDERKERK
3 Viktor Hoog Antink OCHTEN
4 Kyle Agterberg MAARTENSDIJK
5 Lars Mastebroek BARNEVELD
6 Tom van Merkerk WOERDEN
7 Menno van Capel NOORDEN
8 Jarno Zuidweg WEMELDINGE
9 Cor Weerman WOLVEGA
10 Daan Dijkstra ALMELO
11 Stefan Appelman BEVERWIJK
12 Harm v.d. Heijden VLIJMEN
13 Jeroen van Krimpen UTRECHT
14 Joey van den Broek WOERDEN
15 Lars Imholz CAPELLE AD IJSSEL
16 Damian van Alphen HOEVEN
17 Jeffrey Huisman SCHIEDAM
18 Dennis Mertens BREDA
19 Koen Warnier AMSTERDAM
21 Mascha Mulder RIDDERKERK
DNF Thomas Arends HARDERWIJK
DNF Mike Hooiveld ANDIJK
Similar Articles

Geef een antwoord

Top