You are here
Home >>> Nieuws >>> Uitslagen wedstrijden slotdag 17 september 2016

Uitslagen wedstrijden slotdag 17 september 2016

Op de slotdag werden diverse wedstrijden verreden, Hierbij de eerste uitslagen.

Slotwedstrijd  meetellend voor de Zomeravondcompetitie.

A-renners
Plts Naam Woonplaats Punten
1 Danny Stam Sprang-Capelle 20.1
2 Erik Satter Gameren 19
3 Johan Hooijmans Kerkdriel 18
4 Kees Verheij Nederhemert 17
5 Jetse van Heelsum Sleeuwijk 16
6 Wim van Roekel Ammerzoden 15
7 Berry Lamers Ammerzoden 14
8 wim van Tuyl Gameren 13
9 Daco Vos Den Bosch 12
10 Dirk Keynemans Nieuwaal 11

 

Totaalstand (minimaal 12 wedstrijden gereden)

A-renners
Naam Woonplaats Punten Aanwezig
1 Erik Satter Gameren 274 17
2 Danny Stam Sprang-Capelle 247 15
3 Robert van Dalen Giessen 246 13
4 Kees Verheij Nederhemert 233 16
5 Johan Hooijmans Kerkdriel 190 12
7 Peter de Weert Nieuwaal 146 13
8 Wim van Roekel Ammerzoden 125 12

DSC01840 (2)

 

Voor eindstand klik hier

B-renners
Plts Naam Woonplaats Punten
1 Maikel Stam Sprang-Capelle 20.1
2 Allan van Tuijl Zaltbommel 19
3 Ger Van Breugel Almkerk 18
4 Aart van Dalen Andel 17
5 Leon vd Oord Ammerzoden 16
6 Julian van Oudheusden Andel 15
7 Jacob de Heus Tiel 14
8 Teus de Jong Sleewijk 13
9 Jan Grauss Brakel 12
10 Gerrit van Os Kaatsheuvel 11
11 Ton van Lopik Gorinchem 10
12 Arie Bijsterbosch Brakel 9
13 Twan van Heel Zaltbommel 8
14 Neil Mc Cormack Brakel 7
15 Walter van Putten Haaften 6
16 Maurice Pierik Ammerzoden 5

 

Totaalstand (minimaal 12 wedstrijden gereden)

B-renners
Naam Woonplaats Punten Aanwezig
1 Walter van Putten Haaften 330 21
2 Allan van Tuijl Zaltbommel 310 18
3 Teus de Jong Sleewijk 288 17
4 Maikel Stam Sprang-Capelle 285 15
5 Gijs van Tuijl Bruchem 216 15
6 Neil Mc Cormack Brakel 202 17
7 Jinse van Wijgerden Bruchem 181 19
8 Jacob de Heus Tiel 171 13
9 Julian van Oudheusden Andel 156 15
10 Ger Van Breugel Almkerk 149 13
11 Arie Bijsterbosch Brakel 140 18
16 Aart van Dalen Andel 131 14
13 Ton van Lopik Gorinchem 128 16
14 Adriaan Egas Nederhemert 125 14
15 Cornelis van Breugel Giessen 122 12
17 Han Nell Gameren 112 19
19 Henk Westerlaken Rijswijk 105 20
20 Teus van Tuijl Kerkwijk 92 14
21 Paul van Iterson Kerkdriel 92 15
25 Martin van der Meijden Brakel 75 14
27 Eelco Spronk Zaltbommel 71 14
28 Erik van Heusden Zaltbommel 65 13

 

Voor eindstand ZAC klik hier

 

Uitslag tijdrit

Positie Categorie en naam tijd
1 A54Alexander Picard 19:08
2 Arnold Stam 19:13
3 A53Stein Posthuma 19:27
4 A25Danny Stam 19:41
5 A 7 Gerben Kroon 19:56
6 A 15 Dirk Keynemans 19:58
7 A 13 Erik Satter 20:27
8 A 5 Kees Verheij 20:28
9 A 39 Jetse van Heelsum 20:47
10 A 11 Daco Vos 21:06
11 Wim van Tuijl 21:37
12 Beery Lamers 22:10
13 A 9 Wim van Roekel 22:38
14 A 23 Teus van Tuijl 23:26

 

B categorie:

Positie Categorie en naam Tijd
1 B 97 Peter de Weert 20:27
2 Peter van Wijgerden 20:39
3 B70 Yuri Ran 21:44
4 B 7 Teus de Jong 22:03
5 B 11 Paul van Iterson 22:14
6 Walter van Putten 22:18
7 B 29 Julian van Oudheusden 22:24
8 B 10 Arie Bijsterbosch 22:38
9 B 61 Aart van Dalen 22:42
10 B 17 Leon vd Oord 22:48
11 B 5 Gerrit van Os 23:04
12 B 35 Hoskam Rick 23:17
13 B 9 Ton van Lopik 23:45
14 Jan Grauss 22:47
15 B 12 Han Nell 24:58

 

Similar Articles

Geef een antwoord

Top