You are here
Home >>> Uitslagen >>> Uitslag ZAC >>> Uitslagen en tussenstanden Zomeravondcompetitie t/m 22 juni 2016

Uitslagen en tussenstanden Zomeravondcompetitie t/m 22 juni 2016

Uitslag ZAC 22-6-2016

A-renners
Plts Naam Woonplaats
1 Jan Arie Scherff Waardhuizen
2 Corné Verhoeks Zuilichem
3 Danny Stam Sprang-Capelle
4 Robert van Dalen Giessen
5 Johan Hooijmans Kerkdriel
6 Eric Satter Gameren
7 Patrick Heijnen Herpt

 

B-renners
Plts Naam Woonplaats
1 Maikel Stam Sprang-Capelle
2 Walter van Putten Haaften
3 Jacob de Heus Tiel
4 Teus de Jong Sleewijk
5 Allan van Tuijl Zaltbommel
6 Gijs van Tuijl Bruchem
7 Bart van der Heijden Vught
8 Henry Satter Gameren
9 Johan Vos Bruchem
10 Yuri Ran Eethen
11 Neil Mc Cormack Brakel
12 Arie Bijsterbosch Brakel
13 Julian van Oudheusden Andel
14 Ludie van Loon Werkendam
15 Ger Van Breugel Almkerk

 

Tussenstanden:

A-renners
Naam Woonplaats Punten
1 Kees Verheij Nederhemert 139
2 Robert van Dalen Giessen 133
3 Peter de Weert Nieuwaal 133
4 Tijmen Arendsman Deil 119
5 Eric Satter Gameren 107
6 Johan Hooijmans Kerkdriel 105
7 Danny Stam Sprang-Capelle 98
8 Jan Arie Scherff Waardhuizen 95
9 Wim van Roekel Ammerzoden 85
10 Gijsbert Nieuwkoop Veen 82
11 Corné Verhoeks Zuilichem 74
12 Martijn de Putter Nederhemert 52
13 Mark Teeuw Rijswijk 49
14 Christan de Graaff Rijswijk 47
15 Martij Arendsman Deil 47
16 Patrick Heijnen Herpt 46
17 Joost Hoetelmans Zaltbommel 40
18 Jetse van Heelsum Sleeuwijk 34
19 Teus van Tuijl Kerkwijk 31
20 Guido van Tuijl Nieuwaal 28
21 Ton den Dekker Gorinhem 25
22 Arnold Stam Sprang-Capelle 24
23 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 23
24 Eddy Mundas Bruchem 22
25 Willem Blom Well 18
26 Johan Vos Bruchem 17
27 Robert Mekelenkamp Oostwold 17
28 Daco Vos Den Bosch 16
29 Patrick Donker Ammerzoden 16
30 Rico van Damme Ierseke 16
31 Maik van Korven Opijnen 12
32 Teunis de Peuter Utrecht 11
33 Laurens Jansen Ierseke 11
34 Berry Lamers Ammerzoden 10
35 Marcel Colijn Giessen 5
36 Peter van Wijgerden Woudrichem 5
37 Mathijs Wolff Werkendam 5
38 Arie Peter Brouwer Raamsdonk 5
39 Jochem Uithoven Andel 5
40 Maicky Hoerlemans Gorinchem 5

 

B-renners
Naam Woonplaats Punten
1 Walter van Putten Haaften 187
2 Allan van Tuijl Zaltbommel 151
3 Maikel Stam Sprang-Capelle 150
4 Teus de Jong Sleewijk 143
5 Neil Mc Cormack Brakel 138
6 Gijs van Tuijl Bruchem 124
7 Jinse van Wijgerden Bruchem 102
8 Ton van Lopik Gorinchem 91
9 Eddy Mundas Bruchem 71
10 Ger Van Breugel Almkerk 70
11 Adriaan Egas Nederhemert 67
12 Han Nell Gameren 63
13 Julian van Oudheusden Andel 61
14 Arie Bijsterbosch Brakel 59
15 Cornelis van Breugel Giessen 57
16 Jacob de Heus Tiel 54
17 Paul van Iterson Kerkdriel 52
18 Henk Westerlaken Rijswijk 52
19 Bastian Sterkenburg Ameide 51
20 Aart van Dalen Andel 51
21 Ton den Dekker Gorinchem 50
22 Maartje Ekelmans Zaltbommel 44
23 Pieter Prosman Zaltbommel 42
24 Wesley van Loon Werkendam 41
25 Ludie van Loon Werkendam 41
26 Martin van der Meijden Brakel 40
27 Erik van Heusden Zaltbommel 40
28 Leon vd Oord Ammerzoden 39
29 Jan Grauss Brakel 39
30 John Berendsen Herwijnen 37
31 Eelco Spronk Zaltbommel 36
32 Yuri Ran Eethen 35
33 Arjo Mans Zaltbommel 33
34 Henry Satter Gameren 32
35 Johan Vos Bruchem 31
36 Gerrit van Os Kaatsheuvel 30
37 Teus van Tuijl Kerkwijk 30
38 Daan van Vuuren Woudrichem 30
39 Pieter Jan van Eck Zuilichem 29
40 Marcel  Colijn Giessen 29
41 Arjen van den Oord Hedel 27
42 Dennis van Tilborg Rijswijk 24
43 Mathijs Wolf Werkendam 23
44 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 20
45 Danique Spekle Zaltbommel 20
46 Twan van Heel Zaltbommel 20
47 Joost Hoetelmans Zaltbommel 19
48 Anton van Breugem Woudrichem 19
49 Peter van der Geest Lepelstraat 18
50 Hein van Laar Gorinchem 17
51 Rogier van de Braak Ammerzoden 15
52 Danielle Quuint Deoil 15
53 Dennis van Heusden Zaltbommel 14
54 Bart van der Heijden Vught 14
55 Elsemieke van Maren Zuilichem 12
56 Fred Bouwman Zuilichem 10
57 Fabian Peverelli Gorinchem 10
58 Coen Buijs Herpt 10
59 Rene van Vught Giessen 10
60 Zeger v-d Stelt Meeuwen 10
61 Jetze van Heelsum Sleeuwijk 6
62 Stijn Theunisse Haren 5
63 Henry van Vugt Uitwijk 5
64 Cor de Graaf Zuilichem 5
65 Hoskam Rick Ammerzoden 5
66 Pieter de Putter Bruchem 5
67 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
68 Sander van Heel Zaltbommel 5
69 Ger van den Heuvel Almkerk 5
70 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
71 Paul de Vries Nieuwaal 5
72 Jeroen Verheij Hoogblokland 5
73 Freek de Jong Vught 5
74 Gerben Mekelenkamp Oostwold 5
75 Maik van Korven Opijnden 5
76 Cerge Doesburg Hank 5
77 Niels Reichard Bruchem 5
78 Mark Spijkers Biezenmortel 5
Similar Articles

Geef een antwoord

Top