You are here
Home >>> Uitslagen >>> Uitslag Omloop van het Munnikenland 2014

Uitslag Omloop van het Munnikenland 2014

Uitslagen  2014 Ronde van het Munnikenland 26 april 2014:

Regiorecreanten

Brakel uitslag Categorie A

uitslag

Categorie B

1

Corné Verhoeks

1

Walter van Putten

2

André Huijzer

2

Jan-Willem van Andel

3

Mark Vonk

3

John Berendsen

4

Henry van Vugt

4

Teus van Heukelum

5

Govert Tukker

5

Ton van Lopik

6

Dirk-Jan Verspuij

6

Paul van Iterson

7

Wim Oldenburg

7

Remy Straver

8

Albert van Leeuwen

8

Corné van Kappel

9

Johan de Rouw

9

Aart van Rijswijk

10

Teus de Jong

10

Fabian Peverelli

11

Jan Bassa

11

Jan Grauss

12

Walter Koster

12

Dennis van Heusden

13

Floor Demper

13

Erik van Heusden

14

Leonard van den Laan

14

Henk Westerlaken

15

Arjen van den Oord

15

Mario Donker

16

Mike vander Ham

16

Gerben Franken
Amateurs
1 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE
2 Nivard Kagie UTRECHT
3 Jelte Krol SINT ANNAPAROCHIE
4 Erik de Niet DEN HAAG
5 Robert Heemskerk HAZERSWOUDE-RIJNDIJK
6 Koen Wulterkens CUIJK
7 Robbert Schaap VOORBURG
8 Guido Benthem ARNHEM
9 Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
10 Egon Nanninga LELYSTAD
11 Tim van Wijk WIJK EN AALBURG
12 Andre van Tilborg RIJSWIJK NB
13 Bram van Kooij VELDHOVEN
14 Robin de Pruyssenaere de la Woestijne LEUSDEN
15 Paul Heij UTRECHT
16 Jan Metselaar BERGSCHENHOEK
17 Robbin van de Geer MAASTRICHT
18 Martin den Hengst VEENENDAAL
19 Marcel Witte AMSTERDAM
20 Matthieu Hendriks KRIMPEN AAN DE LEK
21 Tom Smulders UTRECHT
22 Willem Blom WELL
23 Stef van der Hijden NIJMEGEN
24 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne MIJDRECHT
25 Dennis Deelen BERGAMBACHT
26 Elmar van Hoorn ROTTERDAM
27 Johan Boerefijn ALPHEN AAN DEN RIJN
28 Luuk van der Meer GRONINGEN
29 Barend Verhagen WOERDEN
30 Mark Teeuw RIJSWIJK NB
31 Geert Platenburg DEN BOSCH
32 Dennis Voskuilen AMERSFOORT
33 Gerjo Berentschot ZELHEM
34 Wieger van der Schaaf ‘S-GRAVENHAGE
35 Jan Gudde NOOTDORP
36 Jamie Romijn ROTTERDAM
37 Thom Rutten DE BILT
38 Ruben Hoogland ROTTERDAM
39 Patrick Donker AMMERZODEN
40 Henry Schut ZEELAND
41 Bas Groeneweg ROTTERDAM
42 Ronny Bossers WAALWIJK
43 Erwin Rijnders NIEUWEGEIN
44 Koen Rombouts RIJEN
45 Gerben Nijmeijer VEENENDAAL
46 Martijn Harteloh DORDRECHT
47 Youri Deelen BERGAMBACHT
48 Stefan Slager BEESD
49 Jurgen Verbocht ROOSENDAAL
50 Sander Leppers VEENENDAAL
51 Martijn Bink DONGEN
52 Casper van Wijck ROTTERDAM
53 Hans Vonk ARNHEM
54 Marco van Schijndel SINT-OEDENRODE
55 Edwin Pauli ‘S-GRAVENHAGE
56 Ralph Hogervorst PIJNACKER
57 Wouter Jaegers TILBURG
58 Jeroen van Gils BOXTEL
59 Gijs Aarts TILBURG

 

Sportklasse
1 Marcel Alma HARSKAMP
2 Dion Murk VELSERBROEK
3 Lieven Anthonise DORDRECHT
4 Sjors Beijer ELST
5 Freek de Jong VUGHT
6 Jos van der Horst NIJMEGEN
7 Wim van der Laan HILVERSUM
8 Wesley Pieterse NIJMEGEN
9 Erik Satter GAMEREN
10 Ruben Versloot WAGENINGEN
11 Gerard Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT
12 Koen Klinkhamer ALKMAAR
13 Johan van den Dool HOOGBLOKLAND
14 Michael van Son VELSERBROEK
15 Martijn de Putter NEDERHEMERT
16 Maarten Schavemaker NIEUW VENNEP
17 Jan Sanders BEUNINGEN
18 Ren? van Vugt GIESSEN
19 Martin van der Meijden BRAKEL
20 Remy Knaap DORDRECHT
21 Arie-Peter Brouwer GORINCHEM
22 Jeffrey van den Hoven RAAMSDONKSVEER
23 Arjan Kamberg DORDRECHT
24 Peter van Leeuwen ZOETERMEER
25 Cor van der Ploeg BEMMEL
26 Frits Boel GELDERMALSEN
27 Dirk Keynemans NIEUWAAL
28 Georg Cornielje ‘S-HEERENBERG
29 Witten Anthonise DORDRECHT
30 Glenn Thomas WOERDEN
31 Alexander Schutte SPANBROEK
32 Joren Bronkhorst GORINCHEM
33 Philco Doornbusch LOON OP ZAND
34 Ronald van Herp DEN HAAG
35 Jelle Syswerda WAGENINGEN
36 Hans Krukkert UTRECHT
37 Martijn van Beek ARNHEM
38 Rogier van der Span LEUSDEN
39 Nico Zijnstra ROTTERDAM
40 Eibert van’t Hof DEN HAAG
41 John van Ravenstein DRUNEN
42 Theo van Ginkel WOUDENBERG
43 Gerben Bekooij ‘S-GRAVENHAGE
44 Albert van Beuningen RAAMSDONKSVEER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Similar Articles

Geef een antwoord

Top