You are here
Home >>> Uitslagen >>> Uitslag Omloop van het Munnikenland 18-4-2015

Uitslag Omloop van het Munnikenland 18-4-2015

Uitslag Amateurs:

 

uitslag

naam woonplaats

1

Gijsbert  Nieuwkoop VEEN

2

Jan  Metselaar BERGSCHENHOEK

3

Robert van Dalen Giessen

4

Lex  Ligtenberg LEIMUIDEN

5

Elias de Bruijne Utrecht

6

Arnold  Stam SPRANG-CAPELLE

7

Elmar van Hoorn ROTTERDAM

8

Albert van Riessen ROTTERDAM

9

Rik  Nederlof BREDA

10

Casper van Wijck ROTTERDAM

11

Niels van Deursen DEN HAAG

12

Glenn van Nierop ZOETERWOUDE

13

Gerjo  Berentschot Zelhem

14

Corne  Verhoeks ZUILICHEM

15

Vincent  Tuls SCHOONHOVEN

16

Twan  Kops VELDHOVEN

17

Martijn de Groot gorinchem

18

Guido  Benthem ARNHEM

19

Marvin  Steenbergen WADDINXVEEN

20

Cees  Snoek VOLENDAM

21

Ruben  Mijnsbergen ROTTERDAM

22

Erik  Groeneveld HEINENOORD

23

Bram  Mens DEN HAAG

24

Peter  Jordaan MAASSLUIS

25

Patrick de Smit NIEUW-VENNEP

26

Dirk van Leuken Best

27

Gerben  Kroon wijk en aalburg

28

Menno van Hees Utrecht

29

Henk-Jan van den Hoorn UTRECHT

30

Jarco van Binsbergen Herveld

31

Rob van Dullemen Leiden

32

Andre van Tilborg RIJSWIJK NB

33

Maarten   Schavemaker NIEUW VENNEP

34

Bouwe  Boonstra ROTTERDAM

35

Wouter Jan  Klerk Rijswijk

36

Edward  Sol SCHIEDAM

37

Johan van der Eijk STRIJEN

38

Teun  Flint WINTERSWIJK

39

Peter van Wijgerden WOUDRICHEM

40

Richard van Hardeveld EDE GLD

41

Maurice  Speijer METEREN

42

Koen de Best Mijdrecht

43

Willem  Blom WELL

44

Stefan  Slager BEESD

45

Ruben van den Ende Delft

47

Geeralt van den Ham AMSTERDAM

48

Arco  Fritzsch OUD BEIJERLAND

49

Arian  Stolwijk Delft

50

Robert  Heemskerk HAZERSWOUDE-RIJNDIJK

51

Jasper de Heus WIJK BIJ DUURSTEDE

52

Stijn  Verwey UTRECHT

53

Mark  Teeuw RIJSWIJK NB

54

Marcel  Prakken UTRECHT

55

Geert  Platenburg DEN BOSCH

56

Pim  Achterkamp Rotterdam

57

Nick  Uithoven BABYLONIËNBROEK

59

Edwin  Pauli ‘S-GRAVENHAGE

60

Niels  Immerzeel WILNIS

61

Jasper de  Groot Bergambacht

62

Pascal  Rehorst WADDINXVEEN

63

Gerjan de Mooij AMERSFOORT

64

Marius van Breda Wassenaar

65

Frank  Verkoijen UTRECHT

66

Robin van de  Wetering UTRECHT

67

Barend van Dijk BIDDINGHUIZEN

68

Bas  Groeneweg ROTTERDAM

69

Rik van Dijken ‘S-HEERENBERG

Uitslag Sportklasse:

 

Uitslag

Naam woonplaats

1

Nick  Lubbers ‘S-HEERENBERG

2

Chris  Maas PAPENDRECHT

3

Roy  Andes HETEREN

4

Bram de Vlieger NIJMEGEN

5

Rene  Immerzeel WILNIS

7

Erik  Satter GAMEREN

8

Ad  Jonker VEENENDAAL

9

Michael  Ruska VOLENDAM

10

Martin van Rij ZUIDLAND

11

Arjan  Ootjers ROTTERDAM

12

Ruben  Versloot Wageningen

13

Martin van der Meijden BRAKEL

14

Daan  Zeven Utrecht

15

Coen  Beckers WOUDENBERG

16

Johnny van den Berg BEUNINGEN GLD

17

Maarten ter Heijden Lichtenvoorde

18

Harmen  Brandwijk Bleskensgraaf

19

Teus de Jong SLEEUWIJK

20

Niels van Oosterhout GEERTRUIDENBERG

21

Bert van Dijk UTRECHT

22

Nico  Zijnstra ROTTERDAM

23

Mark van Loon ROTTERDAM

24

Bas van Boven Utrecht

26

Wiebo  Hoving Amersfoort

27

Jeffrey van den Hoven RAAMSDONKSVEER

28

Patrick  Heijnen HEUSDEN GEM HEUSDEN

30

Robin  Slosser ZALTBOMMEL

31

Bart  Nap LOPIK

32

Dick van der Breggen ELLEMEET

33

Frits  Boel GELDERMALSEN

34

Nico  Hoogland RHENEN

35

Reinier  Treur UGCHELEN

36

Georg  Cornielje ‘S-HEERENBERG

37

Stanja  Janssen GOCH

38

Dirk  Keynemans NIEUWAAL

39

Gerard  Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT

40

Michel  Ahoud ELST GLD

41

Ronald van Herp DEN HAAG

42

Gerald  Seuren VIERLINGSBEEK

43

Sander  Nijhof APELDOORN

44

Jacco  Vermeer BLEISWIJK

45

Jeroen  Wellner UTRECHT

46

Arno  Niewold berkel en rodenrijs

47

Roland  Weerd SCHERPENZEEL

48

Marc  Plones DELFT

49

Daan  Burggraaf GROOTAMMERS

50

Peter  Kooistra PAPENDRECHT

51

Teunis de Peuter UTRECHT

52

Kevin  Verdam Achterveld

53

Casper van der Marel Maasland

54

Floris van der Bas RIJSWIJK ZH

55

Jeroen  Hensbergen Utrecht

56

Bart  Pieck UTRECHT

57

Steven  Kroesbergen Ede

58

Hans  Krukkert UTRECHT

59

Michel  Boerboom DRIEL

60

Jan  Bassa NOORDELOOS

61

Jan  Scherpenzeel LANGERAK

62

Bart  Streefkerk Ameide

63

Gianni  Schim VIERLINGSBEEK

64

John van Rullen SCHIJNDEL

65

Wim  Ahoud ELST

66

Levi  Kerkhof Ede

67

Jeroen  Wieringa ‘S-GRAVENHAGE

68

Wim van der Laan Hilversum

69

Remon  Welgraven BENNEKOM

70

Peter van Rijswijk DE MEERN

71

Erik  Nekkers Vught

74

Ron  Paffen MILSBEEK

75

Eibert van’t Hof DEN HAAG

76

Marco  Halma DE MEERN

77

Pieter  Wolters Didam

79

Erik van de Pol DRUTEN
Similar Articles

Geef een antwoord

Top