You are here
Home >>> Nieuws >>> Overwinning in Meertour voor Gijsbert Nieuwkoop

Overwinning in Meertour voor Gijsbert Nieuwkoop

Gijsbert Nieuwkoop wint Meertour!  

Voor totaalklassement Klik hier of zie hieronder.

Voor Totaalklassement B-categorie klik hier

84-DSC_5308

34-DSC_5184

voorbereiding tijdrit meertour 2017

 

 

Eindklassement: 

31E RABO MEERTOUR

ALGEMEEN INDIVIDUEEL KLASSEMENT                  A-CATEGORIE

 

POSITIE NAAM WOONPLAATS TEAM TOTAALTIJD VERSCHIL
1 GIJSBERT  NIEUWKOOP VEEN WTC MAAS-WAAL 1 06:55:50  
2 RUDY VRIEND SCHAGEN KLEIN KEPPEL 1 06:56:19 00:00:29
3 JORIS DE BOER WINKEL KOLKMAN-PROSALTON  2 06:56:49 00:00:59
4 TIJS DEKKER OOSTHUIZEN ALCMARIA VICTRIX 06:57:05 00:01:15
5 RUUD SLAGTER LUTJEBROEK AGW-BHK 1 06:57:13 00:01:23
6 JERMO AGEMA DEN HELDER AGW-BHK 2 06:57:16 00:01:26
7 TIBOR ZWAAN EGMOND AAN ZEE KLEIN KEPPEL 1 06:57:19 00:01:29
8 BAS BERVOETS HOOGWOUD KOLKMAN-PROSALTON  2 06:57:19 00:01:29
9 ERIC MOOIJ HOOGWOUD HRTC HOORN 1 06:57:35 00:01:45
10 HEINI KOORNBERG ZWOLLE WV  HANZERENNERS 06:57:54 00:02:04
11 ROBIN  NIEUWENHUIZEN DEN OEVER KLEIN KEPPEL 1 06:57:54 00:02:04
12 KAMIEL VLEEMING ZWOLLE WV  HANZERENNERS 06:58:07 00:02:17
13 STEFAN VAN SPENGEN WIERINGERWERF GOVERS DOK-HRTC 1 06:58:13 00:02:23
14 BARRY DAM HOOGWOUD HRTC HOORN 1 06:58:20 00:02:30
15 SJAAK SCHIPPER MEDEMBLIK KOLKMAN-PROSALTON  2 06:58:27 00:02:37
16 GERBEN OLDENKAMP ZANDHUIZEN SQUADRA  PROSPERO 06:58:39 00:02:49
17 JOS HUISMAN ZWOLLE WV  HANZERENNERS 06:58:40 00:02:50
18 RUBEN MIJNSBERGEN ROTTERDAM GAUL! 06:58:40 00:02:50
19 MARTIJN LUST TUITJENHORN KLEIN KEPPEL 1 06:58:52 00:03:02
20 RAYMOND BAKKER DEN HELDER GOVERS DOK-HRTC 2 06:59:13 00:03:23
21 DANNY STAM   SPRANG-CAPELLE    WTC MAAS-WAAL 2 06:59:30 00:03:40
22 MARCO VAN DIJKEN APPINGEDAM STORMVOGELS  VEENDAM 06:59:48 00:03:58
23 RUUD COERS GROOTEBROEK WEST-FRISIA ENRA-MABO 1 06:59:56 00:04:06
24 GAATZE POSTMA MUNEIN WV OTTO EBBENS 07:00:02 00:04:12
25 NICK ZUIDEMA DELFZIJL STORMVOGELS  VEENDAM 07:00:03 00:04:13
26 ANDRE VAN TILBURG   ANDEL    WTC MAAS-WAAL 2 07:00:11 00:04:21
27 ARJAN DOUMA BUITENPOST WV OTTO EBBENS 07:00:23 00:04:33
28 JAAP DUDINK ANDIJK WEST-FRISIA ENRA-MABO 1 07:00:30 00:04:40
29 PATRICK HOEFAKKER MIDDENMEER TEGELHANDEL JACK WESTER 07:00:40 00:04:50
30 JESSE VRIEND HOOGKARSPEL AGW-BHK 1 07:00:45 00:04:55
  31 ERIK SATTER     GAMEREN    WTC MAAS-WAAL 1   07:01:21   00:05:31
32 JAN DURK CANRINUS HALLUM WV OTTO EBBENS 07:01:27 00:05:37
33 JELLE DE JONG ANNA PAULOWNA GOVERS DOK-HRTC 2 07:01:41 00:05:51
34 JEROEN KEIZER MUNTENDAM STORMVOGELS  VEENDAM 07:01:42 00:05:52
35 MARK VLIJM HOORN HRTC HOORN 2 07:01:45 00:05:55
36 MARCO KALDENBACH HOORN NH HRTC HOORN 1 07:02:28 00:06:38
37 YARWIN VAN STRALEN DEN HELDER KLEIN KEPPEL 2 07:03:45 00:07:55
38 VINCENT HUITING GRONINGEN GAUL! 07:06:59 00:11:09
39 SIMON BROEKHUIS ZWOLLE WV  HANZERENNERS 07:11:20 00:15:30
40 MATS MELLEMA GRONINGEN STORMVOGELS  VEENDAM 07:12:31 00:16:41
41 MIKE TESSELAAR HEERHUGOWAARD KLEIN KEPPEL 2 07:13:13 00:17:23
Similar Articles

Geef een antwoord

Top