You are here
Home >>> Nieuws >>> Eerste uitslagen Jeugdronde van Brakel

Eerste uitslagen Jeugdronde van Brakel

Onder mooie omstandigheden werden zaterdag 21 mei 2015 de wedstrijden van de Jeugdronde van Brakel verreden. De Maas~Waal renners en rensters streden volop mee met als resultaat diverse podium plaatsen en of leidersprijzen. Zie eerste uitslagen hierna.

Categorie 1

Uitslag Naam woonplaats
1 Lars van der Laan Hilversum
2 Neel  Lepelaars BERGEIJK
3 Brent van den Nouweland Rijen
4 Rens  Braspenning Eindhoven
5 Beau  Willems BERGEIJK

Leidersprijs ; Lars van der Laan

Categorie 2

uitslag naam woonplaats
1 Michiel  Mouris Baambrugge
2 Aron van Vugt Giessen
3 Fenny Copplemans Hapert
4 Jelle  Dekkers WAALWIJK
5 Liz  Toonen Boxmeer
6 Elise van Kemenade NUENEN

Leidersprijs voor Michiel Mouris

 

Categorie 3

uitslag naam woonplaats
1 Niels  Hanegraaf HEESWIJK-DINTHER
2 Lisa van Heel ZALTBOMMEL
3 Esmée  Ellermann Emmen
4 Max Rijvers Lottum
5 Luca van Oudheusden ANDEL
6 Roos  Huijbers TILBURG
7 Niels van der Laan HILVERSUM
8 Jaro  Danklof Rosmalen
9 Sofie Ceelie PAPENDRECHT
10 Luca  Dingemans Tilburg
11 Bibi van den Bogaard Goirle
12 Niels  Hemel VELDHOVEN
13 Bjorn  Kant GIESSEN
14 Tyler  Geerlings TILBURG

Leidersprijs voor Esmée  Ellermann

Categorie 4

uitslag naam woonplaats
1 Dirk  Darding MAASTRICHT
2 Chris  Kisters Nuenen
3 Colin  Strik Heerlen
4 Meggie Rijvers LOTTUM
5 Bram van den Braak Gilze
6 Thom van Herwaarden ROSSUM
7 Jarne  Vannut MAASTRICHT
8 Delano  Hoskens BLADEL
9 Emma  Hoolwerf Eemdijk
10 Dirk de Groof HEEZE
11 Moos van den Bos VLIJMEN
12 Isabel  Arensman DEIL
13 Twan van Kemenade NUENEN

Leidersprijs : Dirk Darding

Categorie 5

uitslag Naam woonplaats
1 Jelle  Sengers Valkenswaard
2 Bente van den Nouweland Rijen
3 Daan van  den Eijnde GEMERT
4 Boy  Sigmond Hooglanderveen
5 Silke  Blei HURWENEN
6 Anne  Schumacher HORST
7 Bram  Vermeer Udenhout

Leidersprijs: Bente van den Nouweland

Foto Podium categorie 5

DSC00258 (1)

Categorie 6

uitslag Naam woonplaats
1 Max  Mosmuller ‘S-HERTOGENBOSCH
2 Lucas  Janssen PAPENDRECHT
3 Jesse  Kramer Borkel en Schaft
4 Daan van Vuuren WOUDRICHEM
5 Lars  Rouffaer SIBBE
6 Tijn  Louwerensen SCHIJNDEL
7 Marnix van den Oever Wijk en Aalburg
8 Remco  Stam Sprang Capelle
9 Julia  Kramer Borkel en Schaft
10 Mandy  Hesselberth Kaatsheuvel
11 Bas de Groof HEEZE
12 Sanne van Heel ZALTBOMMEL
13 Bram  Ledoux Landgraaf
14 Mees  Ceelie Papendrecht

Leidersprijs voor Remco Stam

Foto Podium categorie 6

DSC00265 (1)

Categorie 7

uitslag naam woonplaats
1 Louk van den Bos Vlijmen
2 Stijn  Hanegraaf HEESWIJK-DINTHER
3 Youri  Meeuws SOMEREN
4 Keigo Sweens Goirle
5 Pieter  Prosman ZALTBOMMEL
6 Tijmen van der Pijl AMSTELVEEN
7 Frans  Ledoux Landgraaf
8 Jochem  Widdershoven Brunssum
9 Wessel  Mouris Baambrugge
10 John Marschall Möhnesee
11 Janick van Olderen TIEL
12 Ruben  Velter Heythuysen

Leidersprijs voor Pieter Prosman

 

Similar Articles

One thought on “Eerste uitslagen Jeugdronde van Brakel

  1. Hierbij wil ik alle vrijwilligers bedanken die op een voortreffelijke wijze onze jeugdronde hebben georganiseerd.
    Alles verliep prima , een compliment voor allemaal.
    Groet,

    Frans

Geef een antwoord

Top