You are here
Home >>> Nieuws >>> Clubgenoot Joost Hoetelmans wint NK mountainbike bij de funklasse!

Clubgenoot Joost Hoetelmans wint NK mountainbike bij de funklasse!

Op zaterdag 16 juli wist clubgenoot en Cycloteam.nl biker Joost Hoetelmans in Noorbeek de volle winst naar zich toe te trekken op het NK Mountainbike voor de funklasse.

Na de volledige wedstrijd aan kop gereden te hebben kwam joost solo over de meet.

Helaas was er geen officiele rood wit blauwe trui voor de funklasse, maar dit maakt de prestatie er niet minder om!

Gefeliciteerd Joost!

 

 

Einduitslag Funklasse

Positie Nr. Voornaam Tussen Achternaam Plaats

1 21 Joost Hoetelmans Zaltbommel

2 63 Maarten Kemperman Drachten

3 16 Aschwin van Oorschot Heeswijk Dinther

4 4 Franco Broks Boxtel

5 55 Jos Richel Veghel

6 74 Anco Korteweg Fijnaart

7 33 Theo van Drie Putten

8 50 Roel Waayer Havelte

9 29 Bas Glaap ´s-Hertogenbosch

10 43 Ronald van den Berg Ermelo

11 58 Frank Janssen Horn

12 23 Chris van Breugel Berlicum

13 93 Ronnie Huiynen Warsage (belgie)

14 3 Philipp Gante Landgraaf

15 82 Johan Wiertz Sint Martensvoeren

16 52 Leon van Bemmel ‘s-Hertogenbosch

17 80 Bart Mol Wervershoof

18 83 Richard van Brummen Wezep

19 1 Jeroen van Can Noorbeek

20 75 Martijn Verhoeven Vinkel

21 12 Marc Deguelle Maastricht

22 90 Bas van der Grift Vinkeveen

23 22 Sander Wessels Maastricht

24 57 Jeroen nouwens Schijndel

25 73 Maarten van Leeuwen Nuland

26 15 Yannick van Hagen Nootdorp

27 8 Paul van de Wetering Sint Oedenrode

28 14 Fabian van Hagen Nootdorp

29 51 Fabien Mak Schagen

30 10 Gerard de Haas Rosmalen

31 76 Dennis Rijnbeek Utrecht

32 71 Rob Kokshoorn De Lier

33 42 Jan van Regenmortel Anna Paulowna

34 38 Thijs Luttikhold Deurne

35 69 Stefan Duizings Sint Geertruid

36 31 Maarten Nieuwenhuis Zwolle

37 37 Jos Vrielink Luttenberg

38 66 Ruud Linkens Valkenburg

39 70 Stan Rutten Sint Geertruid

40 45 Theo Evers Alkmaar

41 34 Yvo Wintjens Noorbeek

42 78 René Gaastra Steenwijk

43 24 Tim Buitenhuis Ede

44 39 Ramon van Dam Someren

45 85 Camiel Mertens Noorbeek

46 81 Koert Huntjens Noorbeek

47 84 Mathon Hardy Noorbeek

48 47 Rutger Wintjens Noorbeek

49 62 Stefan Soudant Maastricht

50 46 Harrie Broun Slenaken

51 56 Rogier Bom Alkmaar

52 60 Wilfried Gelen Geleen

53 59 Jesse Bosch Ulestraten

54 67 Ramon Dijkema Amsterdam

55 64 Nick – Crutzen Cadier en Keer

56 86 Vincius de Mekker Steggerda

57 77 Yannick Smedts Baarlo Lb

58 5 Kevin Kleijnen Noorbeek

59 7 Ralph Habets Maastricht

60 79 Ruud Raeven Noorbeek

61 49 Marco Vader Enschede

62 94 Johan Jorissen Maastricht

63 44 Bas Krekels Maastricht

64 2 Dave van Duren overloon

 

 

Similar Articles

Geef een antwoord

Top