Zegestand 2014

Ook in 2014 gaan we weer wekelijks de uitslagen van onze mannen en vrouwen bijhouden.

We gaan iedere week de zegestand updaten met alle uitslagen die gereden worden bij de eerste 20 aankomenden.

Heb je een uitslag of een podiumfoto mail hem door en we zetten hem op de site

 PODIUMTELLER: per 4 november 2014

1e plaatsen: 17x

2e plaatsen: 9x

3e plaatsen: 9x

 

Renner wedstrijd datum discipline categorie uitslag
Adriaan van Londen St Michielsgestel 4-jan veld masters 13e
freek de jong ama 1e
freek de jong Bakel 5-jan veld ama 1e
freek de jong Gieten 11-jan NK veld ama 1e
Adriaan van Londen Gieten mas 50 + 9e
freek de jong Rucphen 18-jan veld ama 1e
mark teeuw haarlem 8-mrt weg mas 30 + 11e
arnold stam Heeswijk 16-mrt weg ama 4e
mark teeuw 6e
tim van wijk 17e
gijsbert nieuwkoop 20e
danielle van hemert nieuwkuijk 23-mrt weg cat 1 12e
Tijs van der Meijden cat 2 15e
freek de jong Berlicum MTB mas 30 + 2e
Daan van Vuuren Steenbergen 6-apr weg cat 4 3e
mark teeuw AMA 14e
gijsbert nieuwkoop 17e
Freek de Jong Lexmond 12-apr Weg sportklasse 19
Daan van Vuuren Oosterhout 13-apr categorie 4 7
Danielle van Hemert categorie 1 11
Mark Teeuw Oud Gastel amateurs 6
Marcel Stavast Sleeuwijk 19-apr sportklasse 12
Freek de Jong 14
Freek de Jong Nieuwkuijk 20-apr masters 30+ 14
Isa Martens Lieshout categorie 2 18
Tijs van der Meijden 17
Sil Bakker categorie 3 17
Andre van Tilborg Werkendam 21-apr amateurs 3
Mark Teeuw 4
Arnold Stam 7
Arnold Stam Brakel 26-apr 1
Jan Arie Scherff 9
Tim van Wijk 11
Andre van Tilborg 12
Freek de Jong SPK 5
Erik Satter 9
Martin van der Meijden 19
Huub Posthuma Houten Mas 60+ 5
Lisa van Heel Netersel Cat 1 5
Danielle van Hemert 8
Tijs van der Meijden Cat 2 11
Thom van Herwaarden 16
Isa Martens 23
Sil Bakker Cat 3 24
Lisa van Heel Brakel Cat 1 2
Danielle van Hemert 4
Thom van Herwaarden Cat 2 7
Sil Bakker Cat 3 10
Marnix vd Oever Cat 4 8
Daan van Vuuren 10
Huub Posthuma Eibergen 11-mei Mas 60+ 8
Han Nell 18
Lisa van Heel St Michielsgestel Cat 1 5
Danielle van Hemert 13
Thom van Herwaarden Cat 2 11
Tijs van der Meijden 17
Isa Martens 23
Sil Bakker Cat 3 26
Arnold Stam Rossum 17-mei AMA 2
Gijsbert Nieuwkoop 4
Tim van Wijk 9
Erik Satter SPK 9
Freek de Jong 10
Danielle van Hemert Dordtrecht 18-mei cat 1 4
Tim van Wijk Veldhoven 24-mei AMA 2
Patrick Donker 14
Martin van der Meijden Mas 40+ 7
Geert Platenburg 8
Marcel Stavast 14
Erik Satter 17
Lisa van Heel Someren 25-mei Cat 1 3
Thom van Herwaarden Cat 2 7
Tijs van der Meijden 8
Isa Martens 14
Freek de Jong Mill SPK 11
Lisa van Heel Schijndel 29-mei cat 1 3
Danielle van Hemert 10
Thom van Herwaarden cat 2 9
Isa Martens 22
Dirk Keynemans Rhenoy Mas 16
Tim van Wijk Meertour 29-mei proloog AMA 1
Gijsbert Nieuwkoop 2
Mark Teeuw 3
Jan Arie Scherff 5
Willem Blom 13
Mark Teeuw Etappa 13
Andre van Tilborg 20
Gijsbert Nieuwkoop Meertour 30-mei Etappe 1
Willem Blom 10
Tim van Wijk 31-mei TTT 1
Mark Teeuw 1
Andre van Tilborg 1
Gijsbert Nieuwkoop 1
Willem Blom 10
Patrick Donker 10
Jan Arie Scherff 10
Gerben Kroon 10
Gijsbert Nieuwkoop TT 3
Tim van Wijk 4
Jan Arie Scherff 8
Mark Teeuw 10
Tim van Wijk 1-jun Criterium 10
Thom van Herwaarden Tilburg weg cat 2 6
Freek de Jong Heeswijk MTB mas 30+ 1
Freek de Jong Papendrecht 7-jun weg SPK 10
Lisa van Heel Phillipine 8-jun NK weg cat 1 13
Danielle van Hemert 20
Isa Martens cat 2 36
Tijs van der Meijden cat 2 27
Marcel Stavast wernhout 9-jun DK mas 40+ 6
Freek de Jong driebergen 10-jun Weg SPK 6
Marcel Stavast Rhoon 11-jun SPK 20
Andre van Tilborg Garderen 14-jun NK weg masters 30+ 19
Huub Posthuma masters 60 + 10
Lisa van Heel Erp 15-jun Weg cat 1 2
Thom van Herwaarden cat 2 13
Isa Martens 23
Gijsbert Nieuwkoop Nieuwendijk 21-jun AMA 4
Robert van Dalen 9
Nick Uithoven 10
Andre van Tilborg Liessel 26-jun 1
Gijsbert Nieuwkoop 5
Patrick Donker 18
Jan Arie Scherff Herwijnen 28-jun 4
Willem Blom 11
Erik Satter SPK 6
Freek de Jong 16
Lisa van Heel Maren Kessel 5-jul cat 1 5
Thom van Herwaarden cat 2 4
Sil Bakker 10
Freek de Jong Breda 6-jul AMA 17
Patrick Donker Veldhoven 14-jul 9
Jan Arie Scherff Noordeloos 4-aug 2
Nick Uithoven 7
Gijsbert Nieuwkoop 14
Nick Uithoven almkerk 9-aug 6
Jan Arie Scherff 11
Gijsbert Nieuwkoop 18
Jan Arie Scherff maassluis 11-aug 8
Robert van Dalen pijnacker 16-aug 12
Arnold Stam dronten 30-aug NK tijdrijden mas 40+ 7
Dirk Keynemans Mas 60+ 3
Gijsbert Nieuwkoop mas 30 + 3
Mark Teeuw 8
Willem Blom 10
Freek de Jong Dordtrecht 6-sep weg SPK 8
Gerben Kroon 20
Lisa van Heel Geldrop 7-sep cat 1 7
Thom van Herwaarden cat 2 11
Patrick Donker Oosterhout 7-sep ama 15
Freek de Jong spk 12
Robert van Dalen giessen 12-sep ama 2
Nick Uithoven 5
Gijsbert Nieuwkoop 7
Mark Teeuw 17
Jan Arie Scherff 19
Lisa van Heel Uden 14-sep cat 1 6
Thom van Herwaarden cat 2 6
Tijs van der Meijden 7
Thom van Herwaarden breda 21-sep cat 2 8
Nick Uithoven Oosterhout 21-sep ama 14
Patrick Donker 20
Freek de Jong Dordtrecht 28-sep veld 1
Freek de Jong Montfoort 4-okt 1
Arnold Stam Eijsden 5-okt NK MTB marathon mas 40 + 2
Freek de Jong Den Bosch 12-okt veld AMA 1
Freek de Jong Portugaal 18-okt veld AMA 1
Freek de Jong Woerden 21-okt veld AMA 1
Freek de Jong Harderwijk 25-okt veld AMA 3
Freek de Jong Lierop 26-okt veld AMA 2
Freek de Jong Dommelen 1-nov veld AMA 1
Daan van Vuuren Noordeloos 1-nov veld jeugd 1
Marnix vd Oever Noordeloos 1-nov veld jeugd 18