Zegestand 2013

Ook in 2013 gaan we weer de uitslagen van onze mannen bijhouden.

Voor het eerst gaan we nu iedere week de zegestand updaten met alle uitslagen die gereden worden bij de eerste 20 aankomenden.

Heb je een uitslag of een podiumfoto mail hem door en we zetten hem op de site

PODIUMTELLER: per 2 november 2013

1e plaatsen: 14x

2e plaatsen: 8x

3e plaatsen: 11x

 

Renner Wedstrijd Datum Dicipline categorie uitslag
Adriaan van Londen Oudewater 5-jan Cyclocross masters 5e
Freek de Jong Oudewater 5-jan Cyclocross amateurs 2e
Freek de Jong Bakel 6-jan Cyclocross amateurs 3e
Freek de Jong NK Veldrijden 12-jan Cyclocross Amateurs 1e
Adriaan van Londen NK veldrijden 12-jan Cyclocross Masters 50+ 4e
Freek de Jong Internationale CX Rucphen 19-jan Cyclocross amateurs 3e
Freek de Jong Internationale CX GP Heuts Heerlen 17-feb Cyclocross amateurs 2e 
Adriaan van Londen  Internationale CX GP Heuts Heerlen 17-feb Cyclocross masters  8e 
Erik Satter  Voorjaarscompetitie Oss  17-feb Weg amateurs/sportklasse 9e 
Freek de Jong GP Kivada  10-mrt MTB-XC masters 30+ 1e
Mark Teeuw Heeswijk Dinther  17-mrt Weg amateurs 7e
Mark Teeuw Oud Vossemeer 23-mrt Weg amateurs 10e
Freek de Jong Nieuwkuijk 1-apr MTB-XC masters  2e 
Mark Teeuw Werkendam  1-apr Weg amateurs  15e
Andre van Tilborg  Werkendam  1-apr Weg amateurs  18e 
Freek de Jong Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg sportklasse  16e 
Mark Teeuw Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg amateurs 12e 
Gijsbert Nieuwkoop Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg amateurs 6e 
Erik Satter  Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg sportklasse  7e
Wim van Tuyl Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 1e
Marcel Colijn  Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 6e 
Joost Hoetelmans Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 8e 
Johan Hooymans Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 12e 
Teus van Tuijl Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 13e
Nick Uithoven Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten A 15e
Henk Westerlaken Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 5e
Gerben Franken Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 7e
Walter van Putten Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 8e 
Tom van Lopik Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 11e
Paul van Iterson Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 12e 
Aart van Rijswijk Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 14e
Fabian Peverelli Omloop vh Munnikenland 20-apr Weg Recreanten B 15e
Mark Teeuw s Gravendeel  30-apr Weg amateurs  16e 
Adriaan van Londen amersfoort 20-apr Weg masters 18e 
Tijs van der Meijden  Lieshout  21-apr Weg Jeugd Cat1  5e 
Freek de Jong Havelterberg 28-apr MTB-XC Masters 30+ 3e
Tim van Wijk  Geldrop 30-apr Weg amateurs 12e 
Tijs van der Meijden  Netersel  5-mei  Weg Jeugd Cat1  5e 
Tim van Wijk  Rijswijk 5-mei  Weg amateurs 6e 
Tim van Wijk  Lekkerkerk 9-mei Weg amateurs 19e
Tim van Wijk  Rossum 11-mei Weg amateurs 6e 
Erik Satter  Rossum 11-mei Weg sportklasse  20e
Freek de Jong Apeldoorn 11-mei MTB-XC Masters 3e
Fred Bouman Rossum 11-mei Weg Recreanten B 2e
Michel Bouman  Rossum 11-mei Weg Recreanten B 3e
Johan Hooijmans Rossum 11-mei Weg Recreanten A 3e
Robin Slosser Rijssen 18-mei Weg sportklasse  1e
Erik Satter  DK Mill 20-mei Weg masters 40+ 7e
Martin van der Meijden DK Mill 20-mei Weg masters 40+ 14e
adriaan van Londen DK Mill 20-mei Weg Masters 50+ 6e 
Dirk Keynemans  SKS Bikemarathon  27-apr Weg Masters  1e 
Mark Teeuw DK Weg 20-mei Weg amateurs 6e 
Mark Teeuw omloop vd Hoeksewaard 25-mei Weg amateurs 20e
Gijsbert Nieuwkoop omloop vd Hoeksewaard 25-mei Weg amateurs 11e
Tijs van der Meijden  Wijk en Aalburg 25-mei weg categorie 1 8e 
Tim van Wijk  DK tijdrijden 29-mei Tijdrijden amateurs 2e
Mark Teeuw DK tijdrijden 29-mei Tijdrijden amateurs 5e
Gijsbert Nieuwkoop DK tijdrijden 29-mei Tijdrijden amateurs 3e
Willem Blom DK tijdrijden 29-mei Tijdrijden amateurs 6e 
Ronald Kolkman DK tijdrijden 29-mei Tijdrijden amateurs 13e
Ronald Kolkman Wernhout 29-mei weg amateurs 4e
Mark Teeuw De Wageningse muur 1-jun Weg amateurs 18e 
Freek de Jong Heeswijk Dinther  2-jun MTB-XC masters 3e
Mark Teeuw Pijl van Heerlerheide 9-jun Weg amateurs 16e 
Patrick Donker Pijl van Heerlerheide 9-jun Weg amateurs 20e
Tijs van der Meijden  NK jeugd 9-jun Weg categorie 1 15e
Danielle van Hemert NK jeugd 9-jun Weg categorie 1 9e 
Tim van Wijk  Gilze 16-jun Weg amateurs 17e 
Robert van Dalen Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg amateurs  1e 
Gerrit van Os  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recranten B  3e 
Freek de Jong  Ronde van Sliedrecht  22-juni  Weg sportklasse  9e 
Mark Teeuw  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg amateurs  16e 
Tim van Wijk  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg amateurs  17e 
Arjen van den Oord  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten A  6e 
Henry van Vugt  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten A  9e 
Marcel Colijn  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten A 11e
Marcel Stavast  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten A  10e 
Gerrit van Os  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B 3e 
Walter van Putten  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B 6e 
Henk Westerlaken  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B  7e 
Erik van Heusden  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B 9e 
Ton van Lopik  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B  10e 
Aart van Rijswijk  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B 11e 
Michel Bouman  Ronde van Nieuwendijk  22-juni  Weg recreanten B 12e 
Tijs van der Meijden ronde van Driel 7-jul Weg Jeugd Cat 1 7e
Tim van Wijk Heerle 15-jul weg amateurs 4e
Mark Teeuw Boxmeer 22-jul weg amateurs 6e
Gijsbert Nieuwkoop Noordeloos 5-aug Weg amateurs 4e
Tim van Wijk Nootdorp 8-aug Weg amateurs 8e
Gijsbert Nieuwkoop Bornerbroek 11-aug NK tijdrijden Masters 30+ 1e
Mark Teeuw Bornerbroek 11-aug NK tijdrijden Masters 30+ 4e
Dirk Keynemans Bornerbroek 11-aug NK tijdrijden Masters 60+ 4e
Gijsbert Nieuwkoop Pijnacker 17-aug weg amateurs 1e
Freek de Jong Oosterhout 25-aug Weg sportklasse 13e
Gijsbert Nieuwkoop sGravendeel 30-aug Weg amateurs 1e
Mark Teeuw sGravendeel 30-aug Weg amateurs 4e
Robert van Dalen Zeeland classic 7-sep Weg amateurs 2e
Gijsbert Nieuwkoop Giessen 13-sep weg amateurs 2e
Robert van Dalen Giessen 13-sep weg amateurs 7e
Nick Uithoven Giessen 13-sep weg amateurs 10e
Andre van Tilborg Giessen 13-sep Weg amateurs 19e
Erik Satter Giessen 13-sep Weg amateurs 11e
Freek de Jong Montfoort 5-okt Veld amateurs 1e
Daan van Vuuren Rucphen 6-okt Veld jeugd 10 Jr 8e
Daan van Vuuren Bergen op Zoom 13-okt Veld jeugd 10 Jr 5e
Daan van Vuuren Bergen op Zoom 20-okt Veld jeugd 10 Jr 6e
Freek de Jong Albrandswaard 20-okt Veld amateurs 1e
Freek de Jong Woerden 22-okt Veld amateurs 1e
Freek de Jong Harderwijk 26-okt Veld amateurs 1e
Danielle van Hemert Schijf 26-okt Veld meisjes 8 jr 6e
Daan van Vuuren Schijf 26-okt Veld jeugd 10 Jr 5e
Daan van Vuuren Noordeloos 2-nov Veld jeugd cat E 2e
Ronald Kolkman Munstergeleen 2-nov District Veld amateurs 15e
Freek de Jong Munstergeleen 2-nov District Veld amateurs 1e
Adriaan van Londen Munstergeleen 2-nov District Veld Masters 50+ 3e