Zegestand 2011

Uitslagen 2012

Naam Wedstrijd Datum Categorie Plaats
Adriaan van Londen NK Cyclocross (Sint-Michielsgestel)

08 januari

 Masters 50+

3

Gerrit van Os Lithse Ham Cross

29 januari

7

Erik Satter Voorjaarscompetitie Oss

06 februari

5

Dirk Keijnemans Voorjaarscompetitie Oss

06 februari

8

Wim van Tuijl Voorjaarscompetitie Oss

06 februari

9

Gijs Satter Voorjaarscompetitie Oss

06 februari

 Nieuweling

2

Erik Satter Voorjaarscompetitie Oss

13 februari

3

Wim van Tuijl Voorjaarscompetitie Oss

13 februari

5

Gijs Satter Voorjaarscompetitie Oss

13 februari

 Nieuweling

1

Adriaan van Londen Soest

07 april

 Sportklasse

3

Corné Verhoeks Ronde van Gerwen

25 april

 Amateurs

6

Erik Satter 55e Ronde van Werkendam

25 april

 Sportklasse

14

Ariaan van Londen 55e Ronde van Werkendam

25 april

 Sportklasse

2

Corné Verhoeks Ronde van Geldrop

30 april

 Amateurs

5

Martin van der Meijden 6 bochten (Ammerzoden)

30 april

 Recreanten

1

Peter de Weert 6 bochten (Ammerzoden)

30 april

 Recreanten

2

Ariaan van Londen 36e Ronde van Wichmond

14 mei

 Sportklasse

7

Erik Satter Maartensdijkse Acht

21 mei

 Sportklasse

3

Ariaan van Londen Maartensdijkse Acht

21 mei

 Sportklasse

9

Ariaan van Londen Kasteelronde van Mill

22 mei

 Sportklasse

12

André van Tilborg Omloop Hoekse Waard

28 mei

 Amateurs

17

Gijsbert Nieuwkoop Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Amateurs

1

Corné Verhoeks Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Amateurs

2

Dirk Keynemans Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Amateurs

5

Willem Blom Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Amateurs

7

Joop Kosters Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Amateurs

8

Erik Satter Tijdrijden District Zuid Oost (Valkenswaard)

01 juni

 Sportklasse

2

Mark Teeuw 49e Ronde van Valkenswaard

05 juni

 Amateurs

12

Mark Teeuw Avondcriterium Neerkant

08 juni

 Amateurs

10

André van Tilborg Ronde van Nieuwendijk

11 juni

 Amateurs

5

Erik Satter Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Breda)

13 juni

 Masters 40+

3

Zeger van der Wilt Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Breda)

13 juni

 Masters 40+

12

Adriaan van Londen Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Breda)

13 juni

 Masters 50+

3

Huub Posthuma Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Breda)

13 juni

 Masters 50+

6

Joop Kosters Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Breda)

13 juni

 Masters 50+

10

Mark Teeuw Districtskampioenschappen 2011 Zuid Oost (Hoensbroek)

13 juni

 Amateurs

6

André van Tilborg 49e Rabobank Wielerronde van Austerlitz

16 juni

 Amateurs

4

Mark Teeuw 49e Rabobank Wielerronde van Austerlitz

16 juni

 Amateurs

7

André van Tilborg Ronde van Driebergen

23 juni

 Amateurs

4

Erik Satter Ronde van Herwijnen

25 juni

 Sportklasse

1

Adriaan van London Ronde van Vorden

26 juni

 Sportklasse/Masters

3

Gijsbert Nieuwkoop Ronde van Herwijnen                                       25 juni  Amateurs

       3

Tijdritploeg Van Boxtel Ploegentijdrit Gilze

9 juli

 Diverse categorieën

1

Mark Teeuw Ronde van Ransdaal 31 juli  Amateurs 12
Corne Verhoeks tijdrijden Nijeveen 30 juli  Amateurs  3
André van Tilborg Ronde van Nootdorp 11 aug  Amateurs  3
André van Tilborg Ronde van Oosterhout 20 aug  Amateurs  8
Johan Hooijmans Moleneind 21 aug  BWF 50-  4
Dirk Keynemans Nuenen 21 aug  Masters 58+  3
Corné Verhoeks NK voor Militairen 27 aug  elite (CatS)

       4

Gijsbert Nieuwkoop Ronde van Giessen 13 sept  div licentie cat

2

Andre van Tilborg Ronde van Giessen 13 sept  div licentie cat  6
Erik Satter Ronde van Giessen 13 sept  dive licentie cat  18
Erik Satter NK tijdrijden 18 sept  masters 40+  8
Dirk Keynemans NK tijdrijden 18 sept  masters 50+  3
Joop Kosters NK tijdrijden 18 sept  masters 50+  7
Dirk Keynemans WK Cyclosportive (Stavelot BE.) 12 sept  masters 55+  5