Zegestand 2009

Naam   Wedstrijd   Datum   Categorie   Plaats  
René Kolbach Altena Biesbosch Ronde (Werkendam) 13 april E/B (175 km) 30
Dirk Keynemans Omloop van Luttenberg 19 april Masters 50+ 2
René Kolbach Den Dungen (Criterium) 19 april E/B (80 km) 2
Gijsbert Nieuwkoop Rabobank Omloop van het Munnikenland 25 april Amateurs A 1
Erik Satter Rabobank Omloop van het Munnikenland 25 april Amateurs B 3
René Kolbach Arno Wallaard Memorial (UCI 1.2) 25 april Prof (180 km) 50
Zeger van der Wilt Rabobank Omloop van het Munnikenland 25 april Amateurs B 12
Erik Satter Ronde van Druten 26 april Amateurs B 8
Zeger van der Wilt Wielerspektakel Druten 26 april Amateurs B 16
Corné Verhoeks Geldrop 30 april Amateurs A 7
Zeger van der Wilt 19e Ronde van Hoogland 03 mei Amateurs B 15
André van Tilborg Ronde van Vlaardingen 05 mei Amateurs A 4
Robert van Dalen Zeeland Classic 09 mei Amateurs A 4
Erik Satter Zeeland Classic 09 mei Amateurs B 24
André van Tilborg Hel van Brabant – Eerste etappe 16 mei Amateurs A 16
Zeger van der Wilt 39e Maartensdijkse Acht 16 mei Amateurs B 6
René Kolbach Lieshout 17 mei E/B (80 km) 2
André van Tilborg Hel van Brabant – Tweede etappe 17 mei Amateurs A 36
André van Tilborg Hel van Brabant – Klassement 17 mei Amateurs A 27
René Kolbach Lekkerkerk 21 mei E/B (80 km) 8
Erik Satter DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Masters 40+ 1
Ellen Satter DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Nieuweling-meisjes 5
Gijsbert Nieuwkoop DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Amateurs A 2
Corné Verhoeks DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Amateurs A 4
André van Tilborg DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Amateurs A 5
Willem Blom DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Amateurs A 9
Dirk Keynemans DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Masters 50+ 1
Joop Kosters DK Tijdrijden (Volkel) 21 mei Masters 50+ 2
René Kolbach Ronde van Tholen 23 mei E/B (170 km) 5
Wim van Tuyl Ronde van Rhenoy 30 mei Amateurs B 3
Erik Satter Ronde van Rhenoy 30 mei Amateurs B 12
André van Tilborg Omloop van de Hoekse Waard 30 mei Amateurs A 10
Corné Verhoeks DK (Westerbeek) 01 juni Amateurs A 3
Joop Kosters DK (Westerbeek) 01 juni 50+ 3
Erik Satter DK (Westerbeek) 01 juni Masters 40+ 6
Zeger van der Wilt DK (Westerbeek) 01 juni Masters 40+ 16
René Kolbach DK (Westerbeek) 01 juni Elite 8
Wim van Tuyl Papendrecht 06 juni Amateurs B 2
René Kolbach Wageningse Muur 06 juni E/B 2
Erik Satter Omloop van Helenaveen 07 juni Masters 40+ 18
Zeger van der Wilt 36e Heuvelrugwielerronde van Driebergen 18 juni Amateurs B 7
Zeger van der Wilt 1e cityronde van Tiel 21 juni Masters 40+ 10
Dirk Keynemans Europese Kampioenschappen voor Masters 55-59 (Tsjechië) 26 juni Masters 50+ 1
Gijsbert Nieuwkoop Rabobank Ronde van Herwijnen 27 juni Amateurs A 3
Erik Satter Rabobank Ronde van Herwijnen 27 juni Amateurs B 2
Zeger van der Wilt Rabobank Ronde van Herwijnen 27 juni Amateurs B 18
André van Tilborg Rabobank Ronde van Herwijnen 27 juni Amateurs A 9
Corné Verhoeks Luijksgestel 29 juni Amateurs A 8
Robert van Dalen Ronde van Hapert 02 juli Amateurs A 9
Robert van Dalen Ronde van Kruiningen 04 juli Elite/Belofte/Amateurs A 10
René Kolbach Bergcriterium Wolder 05 juli E/B 7
René Kolbach Giessenburg 11 juli E/B 6
Corné Verhoeks Ronde van Veldhoven 13 juli Amateurs A 2
Dirk Keynemans
Martin van der Meijden
Gijsbert Nieuwkoop
Erik Satter
André van Tilborg
Corné Verhoeks
Van Boxel Ploegentijdrit (Gilze) 18 juli Amateurs en liefhebbers 1
Wim van Tuyl Paardenmarktronde van Alblasserdam 22 juli Amateurs B 2
Wim van Tuyl Ronde van Barendrecht 25 juli Amateurs B 3
Gijsbert Nieuwkoop Daags na de Tour (Boxmeer) 27 juli Amateurs A 8
Robert van Dalen Daags na de Tour (Boxmeer) 27 juli Amateurs A 10
Wim van Tuyl Daags na de Tour (Boxmeer) 27 juli Amateurs B 5
René Kolbach Klassieker Internatie Reningelst (België, 169km) 30 juli E/B 45
René Kolbach Steensel 09 augustus E/B 6
Gijsbert Nieuwkoop Tijdrit (Noordeloos) 19 augustus Elite/Belofte/Amateurs 9
Gijsbert Nieuwkoop Nacht van Gravendeel 21 augustus Amateurs A 7
Robert van Dalen Nacht van Gravendeel 21 augustus Amateurs A 10
Erik Satter Ronde van Oosterhout 22 augustus Amateurs B 2
René Kolbach Zuidland 22 augustus E/B 7
René Kolbach 30e Ronde van Nuenen 23 augustus E/B 5
Ellen Satter NK Tijdrijden (Zaltbommel) 27 augustus Nieuwelingen-meisjes 15
René Kolbach 3de GP Pascal Claes (Mol, België) 30 augustus E/B 2
Gijsbert Nieuwkoop NK Tijdrijden voor Amateurs A 06 september Amateurs A 4
René Kolbach Baronie classic (Breda, 180km) 06 september E/B 39
René Kolbach 72e kermisronde van Roosendaal 10 september E/B 1
Corné Verhoeks Militaire Wereld Kampioenschappen Tijdrijden (Clonmel, Ierland) 11 september   13
René Kolbach Finale clubcompetitie 2009 (170km) 13 september E/B 16
IJsvrienden-WTC Maas~Waal combi 1:
Gijsbert Nieuwkoop
Corné Verhoeks
André van Tilborg
Willem Blom
Ploegentijdrit (Vught) 26 september 1
IJsvrienden-WTC Maas~Waal combi 2:
Erik Satter
Joop Kosters
Leonard van der Laan
Martin van der Meijden
Ploegentijdrit (Vught) 26 september 2

Nog geen reacties.

Reageer