You are here
Home >

De voorjaarscompetitie start in 2020 op 7 maart 2020.

Er wordt gereden in twee categorie├źn; de A-categorie voor wedstrijdrenners (licentiehouders) en de B-categorie voor recreanten, toerrenners en jeugd. Het wedstrijdreglement is in hoofdzaak gelijk aan dat van de Zomeravondcompetitie. Inzien reglement klik hier

  • wedstrijden data:
    • 7 maart
    • 14 maart
    • 16 maart
    • 28 maart
  • Aanvang: 14:30 uur
  • Locatie: Clubparcours WTC Maas~Waal
VJC 2018 A -categorie   
 NaamWoonplaatsPNT
1Johan HooijmansKerkdriel56
2Gerben KroonWijk en Aalburg46
3Thomas BakkerBeesd42
4Dennis de VaalGeldermalsen37
5Andre van TilburgAndel35
6Jinse van WijgerdenBruchem32
7Kees VerheijNederhemert30
8Arjan Van denOordHedel29
9Geert van KappelSleeuwijk29
10Joost van DijkGeldermalsen28
11Gijs NieuwkoopVeen23
12Teus Van TuijlKerkwijk22
13Julian van OudheusdenAndel22
14Robert van DalenGiessen20
19Corne Verhoeks Zuilichem19
15Pieter ProsmanZaltbommel17
16Max Van HoorneNoordeloos17
17Danny van BreugelNieuwendijk16
18Ivo HeggeNieuwkuijk15
20Gerrit van OsKaatsheuvel12
26Cornelis van Breugel 10
21Tom den DekkerGorinchem7
22Erik SatterGameren6
23Wim van TuijlGameren6
24Mathijs WolfWerkendam5
25Laurens GroenenbergNieuwendijk5
27Martijn de PutterNederhemert5
VJC 2018 B-categorie   
 NaamWoonplaatspnt
1Adriaan EgasNederhemert55
2Eric RaexDen Bosch43
3Paul van ItersonKerkdriel37
4Johannes OomenNederhemert35
5Ton van LopikGorinchem34
6Philco DoornbosLoon op Zand32
7Daisy GoedhartSprang Capelle30
8Neil Mc CormackBrakel28
9Jan StrieverAndel23
10Mark RaexDen Bosch23
11Adies van AsNieuwendijk20
12Koen EversBruchem18
13Arno v/d LaarKerkdriel18
14Steven de Bruijn‘s-Hertogenbosch16
15Tim van LopikGorinchem16
16Theus OomenAalst15
17Emelie van GeijnGiessen15
18Jelte BrienenNieuwendijk14
19Anton van BreugemWoudrichem13
20Eelco SpronkZaltbommel12
21Dino NieuwkoopMeeuwen12
22Domiou vd StelGenderen12
23Cor de GraafZuilichem8
24Erik van HeusdenZaltbommel8
25Sil Smit Nederhemert T beij7
26Andre WestraZaltbommel7
27Henk WesterlakenRijswijk5
28Twan van HeelZaltbommel5
29Franks ReedeKerkdriel5
VJC 2017   A-categorie   
 NaamWoonplaatsPNT
    
1Erik SatterGameren75,1
2Gerben KroonWijken Aalburg68
3Wim van TuijlGameren54,1
4Jetse Van HeelsumSleeuwijk51
5Julian van OudheusdenAndel48
6Corne Verhoeks Brakel39,1
7Geert van KappelSleeuwijk32
8Wim van RoekelAmmerzoden32
9Dirk KeijnemansNieuwaal31
10Berry LamersAmmerzoden28
11Robert van DalenGiessen20,1
12Martijn de PutterNederhemert17
13Peter van WijgerdenWoudrichem17
14Daco VosDen Bosch15
15Andre van TilburgAndel15
16Jochem UithovenAndel15
17Patrick DonkerAmmerzoden14
18Mathijs wolffWerkendam13
19Johan VosBrucehem10
20Gijs NieuwkoopVeen5
VJC 2017  B-categorie   
 NaamWoonplaatsPNT
    
1Kees VerheijNederhemert77,2
2Johan HooijmansKerkdriel77,1
3Arjen VandenOordHedel55
4Gerrit van OsKaasheuvel51
5Ton van LopikGorinchem42
6Marcel ColijnGiessen42
7Peter de WeertNieuwaal38,1
8Walter vd PuttenHaaften38
9Daan Van VuurenWoudrichem37
10Adriaan EgasNederhemert33
11Martin vd Meijden Barke29
12Arie BijsterbosBrakel28
13Teus van TuijlKerkwijk28
14Teus van OudheusdenAndel25
15Paul DekkersWell25
16Dennis de VaalGeldermalsen19
17Paul van ItersonKerkdriel18
18Henry van VughtUitwijk18
19Leon van den oordAmmerzoden17
20Pieter ProsmanZaltbommel17
21Yuri RanEethen16
22Paul ItersonKerdriel16
23Christian van TilborgWoudrichem15
24Teus de JongSleeuwijk13
25Hein vd LaarGorinchem11
26Cornelis van BreugelGiessen10
27Neil Mc CormackBrakel10
28Emelie van GeijnGiessen10
29Luc van DungenZaltbommel10
30Rick HoskamAmmerzoden5
31Fabian PeverelliEnspijk5
32Laurens GroenenbergNieuwendijk5
33Erik van HeusdenZaltbommel5
34Twan van HeelZaltbommel5
35Jacob de HeusTiel5
36Emelie van GeijnGiessen5
37Cor de GraafZuilichem5
VJC 2016 A Categorie    
 NaamWoonplaatsPNT
1Johan HooijmansKerkdriel70
2Kees VerheijNederhemert68
3Peter de WeertNieuwaal56
4Gijsbert NieuwkoopVeen54
5Wim van RoekelAmmerzoden51
6Daco VosDen Bosch45
7Koen LankhaarBabylonienbroek44
8Mark TeeuwRijswijk37
9Marcel ColijnGiessen37
10Eric SatterGameren35
11Peter van WijgerdenWoudrichem20
12Christaan de GraffRijswijk19
13Jochem UithovenAndel19
14Geert van KuijkLoon op Zand18
15Johan VosBruchem16
16Martijn de PutterNederhemert15
17Robert van DalenAndel15
18Tiim BreugemRotterdam12
19Gerben KroonWijk en Aalburg11
20Berry LamersAmmerzoden11
21Philco DoornboschLoon op Zand10
22Dirk KeynemansNieuwaal7
 VJC 2016  B Categorie   
 NaamWoonplaatspnt
1Jetze van HeelsumSleeuwijk74
2Teus de JongSleewijk63.2
3Arjen van den OordHedel62
4Gerrit van OsKaatsheuvel49
5Julian van OudheusdenAndel47.1
6Neil Mc CormackBrakel45
7Paul van ItersonKerkdriel41
8Jacob HeusTiel40
9Walter van PuttenHaaften38
10Huub PosthumaVlijmen34
11Cor de GraafZuilichem30
12Geert Van KappelSleeuwijk30
13Pieter ProsmanZaltbommel28
14Leon vd OordAmmerzoden27
15Ton van LopikGorinchem26
16Han NellGameren25
17Cornelis van BreugelGiessen25
18Erik van HeusdenZaltbommel25
19Joost HoetelmansZaltbommel20.1
20Rene van VughtGiessen16
21Henry van VugtUitwijk15
22Laurens GroenenbergNieuwendijk15
23Henk WesterlakenRijswijk15
24Erik SatterGameren15
25Adriaan EgasNederhemert12
26Danique SpekleZaltbommel12
27Fabian PeverelliGorinchem12
28Martin van der MeijdenBrakel11
29Eelco SpronkZaltbommel10
30Maartje EkelmansZaltbommel10
31Mark van den OordKerkdriel10
32Pieter de PutterBruchem10
33Arie BijsterboschBrakel8
34Berry LamersAmmerzoden8
35Stijn TheunisseHaren5
36Jinse van WijgerdenBruchem5
37Rik TheunisseWaardenburg5
38Hoskam RickAmmerzoden5
39Zeger v-d HamWerkendam5
40Fred BouwmanZuilichem5
41Teus van TuijlKerkwijk5
42Daan van VuurenWoudrichem5
VJC 2015 A Renners  
PltsNaamWoonplaatsPNT
1Johan HooijmansKerkdriel81
2Wim van TuylGameren78
3Erik SatterGameren74
4Ivo HeggeVlijmen70
5Leonard van der LaanEngelen68
6Martin van der MeijdenBrakel61
7Gijsbert NieuwkoopVeen40
8Laurens GroenenbergNieuwedijk39
9Peter van WijgerdenWoudrichem36
10Willem BlomWell34
11Dirk KeijnemansNieuwaal32
12Andre van TilburgRijswijk24
13Adriaan van LondenTiel21
14Guido van TuijlNieuwaal20
15Marcel ColijnGiessen18
16Teus de JongSleewijk15
17Martijn de Putter Nederhemert13
18Tom DoomenKerkdriel11
VJC 2015 B Renners  
PltsNaamWoonplaatspnt
1Kees VerheijNederhemert95
2Yuri RanEethen91
3Walter van PuttenHaaften85
4Arjen van den OordHedel71
5Daco VosDen Bosch61
6Joost HoetelmansZaltbommel60
7Henry van VugtUitwijk48
8Paul van ItersonKerkdriel41
9Gerben FrankenTuijl37
10Daan HoldrinetZaltbommel34
11Han NellGameren32
12Tim BreugemWoudrichem32
13Peter   SchachtschabelSchijndel30
14Jetze van HeelsumSleewijk29
15Teus van HeukelumAndel27
16Maaurice v LaarhovenKaatsheuvel27
17Henk WesterlakenRijswijk27
18Wim BeckersKerkdriel27
19Bart van der HeijdenVught25
20Erik van HeusdenZaltbommel25
21Stijn TheunisseHaren22
22Jurrian van der PijlAlmkerk20
23Gerrit van OsKaatsheuvel19
24Adriaan EgasNederhemert19
25Cor de GraafZuilichem18
26Peter de WeertNieuwaal17
27Danique SpekleZaltbommel16
28Dimphy BlomDrunen15
29Maartje EkelmansZaltbommel15
30Johan VosBruchem15
31Huub Posthuma 14
32Twan van HeelZaltbommel12
33Peet van der GeestLepelstraat10
34Luuc van den Dungen 10
35Erik SatterGameren10
36Jan GraussBrakel10
37Ton van LopikGorinchem10
38Fabian PeverelliGorinchem10
39Neil Mc CormackBrakel10
40Onno HofAalst8
41Maarten de PutterNederhemert8
42Mark SpijkersBiezenmortel6
43Julian van OudheusdenAndel5
44Paul de VissersZaltbommel5
45Cornelis van BreugelGiessen5
46Bas Van DinterRossum5
47Claudia van HeelZaltbommel5
48Alex HoeksBerchem5
49Teus van TuijlKerkwijk5
50Marcel van LithEst5
51Rik TheunisseHaren5
52Ludie van LoonWerkendam5
53Wesly van LoonWerkendam5
54Dennis van TilborgRijswijk (nbr)5
55Eelco SpronkZaltbommel5

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Top
× Bericht plaatsen?