Voorjaarscompetitie nieuw

De voorjaarscompetitie start in 2018 op 3 maart 2018.

Tijdens de competitie wordt er gestart in twee categorie├źn: de A-categorie met daarin alle wedstrijdrenners (licentiehouders) en de B-categorie met daarin recreanten, toerrenners en jeugd.

  • wedstrijden data:
    • 3 maart
    • 10 maart
    • 17 maart
    • 24 maart
  • Iedere wedstrijd start om 14:30 uur
  • Locatie: Clubparcours WTC Maas~Waal

Eindstand 2017

VJC

2017

  A-categorie

   
  Naam Woonplaats PNT
       
1 Erik Satter Gameren 75,1
2 Gerben Kroon Wijken Aalburg 68
3 Wim van Tuijl Gameren 54,1
4 Jetse Van Heelsum Sleeuwijk 51
5 Julian van Oudheusden Andel 48
6 Corne Verhoeks  Brakel 39,1
7 Geert van Kappel Sleeuwijk 32
8 Wim van Roekel Ammerzoden 32
9 Dirk Keijnemans Nieuwaal 31
10 Berry Lamers Ammerzoden 28
11 Robert van Dalen Giessen 20,1
12 Martijn de Putter Nederhemert 17
13 Peter van Wijgerden Woudrichem 17
14 Daco Vos Den Bosch 15
15 Andre van Tilburg Andel 15
16 Jochem Uithoven Andel 15
17 Patrick Donker Ammerzoden 14
18 Mathijs wolff Werkendam 13
19 Johan Vos Brucehem 10
20 Gijs Nieuwkoop Veen 5

 

VJC 2017

 B-categorie

   
  Naam Woonplaats PNT
       
1 Kees Verheij Nederhemert 77,2
2 Johan Hooijmans Kerkdriel 77,1
3 Arjen VandenOord Hedel 55
4 Gerrit van Os Kaasheuvel 51
5 Ton van Lopik Gorinchem 42
6 Marcel Colijn Giessen 42
7 Peter de Weert Nieuwaal 38,1
8 Walter vd Putten Haaften 38
9 Daan Van Vuuren Woudrichem 37
10 Adriaan Egas Nederhemert 33
11 Martin vd Meijden  Barke 29
12 Arie Bijsterbos Brakel 28
13 Teus van Tuijl Kerkwijk 28
14 Teus van Oudheusden Andel 25
15 Paul Dekkers Well 25
16 Dennis de Vaal Geldermalsen 19
17 Paul van Iterson Kerkdriel 18
18 Henry van Vught Uitwijk 18
19 Leon van den oord Ammerzoden 17
20 Pieter Prosman Zaltbommel 17
21 Yuri Ran Eethen 16
22 Paul Iterson Kerdriel 16
23 Christian van Tilborg Woudrichem 15
24 Teus de Jong Sleeuwijk 13
25 Hein vd Laar Gorinchem 11
26 Cornelis van Breugel Giessen 10
27 Neil Mc Cormack Brakel 10
28 Emelie van Geijn Giessen 10
29 Luc van Dungen Zaltbommel 10
30 Rick Hoskam Ammerzoden 5
31 Fabian Peverelli Enspijk 5
32 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 5
33 Erik van Heusden Zaltbommel 5
34 Twan van Heel Zaltbommel 5
35 Jacob de Heus Tiel 5
36 Emelie van Geijn Giessen 5
37 Cor de Graaf Zuilichem 5

Eindstand 2016

 VJC 2016

A Categorie

 

 
  Naam Woonplaats PNT
1 Johan Hooijmans Kerkdriel 70
2 Kees Verheij Nederhemert 68
3 Peter de Weert Nieuwaal 56
4 Gijsbert Nieuwkoop Veen 54
5 Wim van Roekel Ammerzoden 51
6 Daco Vos Den Bosch 45
7 Koen Lankhaar Babylonienbroek 44
8 Mark Teeuw Rijswijk 37
9 Marcel Colijn Giessen 37
10 Eric Satter Gameren 35
11 Peter van Wijgerden Woudrichem 20
12 Christaan de Graff Rijswijk 19
13 Jochem Uithoven Andel 19
14 Geert van Kuijk Loon op Zand 18
15 Johan Vos Bruchem 16
16 Martijn de Putter Nederhemert 15
17 Robert van Dalen Andel 15
18 Tiim Breugem Rotterdam 12
19 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 11
20 Berry Lamers Ammerzoden 11
21 Philco Doornbosch Loon op Zand 10
22 Dirk Keynemans Nieuwaal 7

 

 VJC 2016

 B Categorie

   
  Naam Woonplaats pnt
1 Jetze van Heelsum Sleeuwijk 74
2 Teus de Jong Sleewijk 63.2
3 Arjen van den Oord Hedel 62
4 Gerrit van Os Kaatsheuvel 49
5 Julian van Oudheusden Andel 47.1
6 Neil Mc Cormack Brakel 45
7 Paul van Iterson Kerkdriel 41
8 Jacob Heus Tiel 40
9 Walter van Putten Haaften 38
10 Huub Posthuma Vlijmen 34
11 Cor de Graaf Zuilichem 30
12 Geert Van Kappel Sleeuwijk 30
13 Pieter Prosman Zaltbommel 28
14 Leon vd Oord Ammerzoden 27
15 Ton van Lopik Gorinchem 26
16 Han Nell Gameren 25
17 Cornelis van Breugel Giessen 25
18 Erik van Heusden Zaltbommel 25
19 Joost Hoetelmans Zaltbommel 20.1
20 Rene van Vught Giessen 16
21 Henry van Vugt Uitwijk 15
22 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 15
23 Henk Westerlaken Rijswijk 15
24 Erik Satter Gameren 15
25 Adriaan Egas Nederhemert 12
26 Danique Spekle Zaltbommel 12
27 Fabian Peverelli Gorinchem 12
28 Martin van der Meijden Brakel 11
29 Eelco Spronk Zaltbommel 10
30 Maartje Ekelmans Zaltbommel 10
31 Mark van den Oord Kerkdriel 10
32 Pieter de Putter Bruchem 10
33 Arie Bijsterbosch Brakel 8
34 Berry Lamers Ammerzoden 8
35 Stijn Theunisse Haren 5
36 Jinse van Wijgerden Bruchem 5
37 Rik Theunisse Waardenburg 5
38 Hoskam Rick Ammerzoden 5
39 Zeger v-d Ham Werkendam 5
40 Fred Bouwman Zuilichem 5
41 Teus van Tuijl Kerkwijk 5
42 Daan van Vuuren Woudrichem 5

 

VJC 2015  A Renners    
Plts Naam Woonplaats PNT
1 Johan Hooijmans Kerkdriel 81
2 Wim van Tuyl Gameren 78
3 Erik Satter Gameren 74
4 Ivo Hegge Vlijmen 70
5 Leonard van der Laan Engelen 68
6 Martin van der Meijden Brakel 61
7 Gijsbert Nieuwkoop Veen 40
8 Laurens Groenenberg Nieuwedijk 39
9 Peter van Wijgerden Woudrichem 36
10 Willem Blom Well 34
11 Dirk Keijnemans Nieuwaal 32
12 Andre van Tilburg Rijswijk 24
13 Adriaan van Londen Tiel 21
14 Guido van Tuijl Nieuwaal 20
15 Marcel Colijn Giessen 18
16 Teus de Jong Sleewijk 15
17 Martijn de Putter  Nederhemert 13
18 Tom Doomen Kerkdriel 11

 

 

VJC 2015  B Renners    
Plts Naam Woonplaats pnt
1 Kees Verheij Nederhemert 95
2 Yuri Ran Eethen 91
3 Walter van Putten Haaften 85
4 Arjen van den Oord Hedel 71
5 Daco Vos Den Bosch 61
6 Joost Hoetelmans Zaltbommel 60
7 Henry van Vugt Uitwijk 48
8 Paul van Iterson Kerkdriel 41
9 Gerben Franken Tuijl 37
10 Daan Holdrinet Zaltbommel 34
11 Han Nell Gameren 32
12 Tim Breugem Woudrichem 32
13 Peter   Schachtschabel Schijndel 30
14 Jetze van Heelsum Sleewijk 29
15 Teus van Heukelum Andel 27
16 Maaurice v Laarhoven Kaatsheuvel 27
17 Henk Westerlaken Rijswijk 27
18 Wim Beckers Kerkdriel 27
19 Bart van der Heijden Vught 25
20 Erik van Heusden Zaltbommel 25
21 Stijn Theunisse Haren 22
22 Jurrian van der Pijl Almkerk 20
23 Gerrit van Os Kaatsheuvel 19
24 Adriaan Egas Nederhemert 19
25 Cor de Graaf Zuilichem 18
26 Peter de Weert Nieuwaal 17
27 Danique Spekle Zaltbommel 16
28 Dimphy Blom Drunen 15
29 Maartje Ekelmans Zaltbommel 15
30 Johan Vos Bruchem 15
31 Huub Posthuma   14
32 Twan van Heel Zaltbommel 12
33 Peet van der Geest Lepelstraat 10
34 Luuc van den Dungen   10
35 Erik Satter Gameren 10
36 Jan Grauss Brakel 10
37 Ton van Lopik Gorinchem 10
38 Fabian Peverelli Gorinchem 10
39 Neil Mc Cormack Brakel 10
40 Onno Hof Aalst 8
41 Maarten de Putter Nederhemert 8
42 Mark Spijkers Biezenmortel 6
43 Julian van Oudheusden Andel 5
44 Paul de Vissers Zaltbommel 5
45 Cornelis van Breugel Giessen 5
46 Bas Van Dinter Rossum 5
47 Claudia van Heel Zaltbommel 5
48 Alex Hoeks Berchem 5
49 Teus van Tuijl Kerkwijk 5
50 Marcel van Lith Est 5
51 Rik Theunisse Haren 5
52 Ludie van Loon Werkendam 5
53 Wesly van Loon Werkendam 5
54 Dennis van Tilborg Rijswijk (nbr) 5
55 Eelco Spronk Zaltbommel 5

 

E

 

Nog geen reacties.

Reageer