Uitslag Amateurs en Sportklasse Omloop vh Munnikenland

Uitslag Omloop van het Munnikenland/ 14-4-2018 / Amateurs

PLts naam woonplaats
1 Rico van Damme Yerseke
2 Jelle  Veraart Breda
3 Gijsbert  Nieuwkoop VEEN
4 Jorne  Videler BADHOEVEDORP
5 Henk de Jong Nieuwveen
6 Stefan  Laurijssen Oud Gastel
7 Michiel  Vos Delft
8 Bram  Mens Weteringen
9 Robbert  Schaap Leidschendam
10 Cees  Snoek VOLENDAM
11 Mike  Kruijthof DORDRECHT
12 Frank  Lanting Den Haag
13 Ronald de Waal AMSTELVEEN
14 Mark van Velthoven WATERINGEN
15 Imo de Pruijssenaere de la Woestijne Utrecht
16 Luuk  Rutten Wageningen
17 Dik van de Koolwijk Elst
18 Arjan  Ootjers ROTTERDAM
19 Marvin  Steenbergen WADDINXVEEN
20 Martijn de Groot Gorinchem
21 Rein  Falke Amsterdam
22 Mike van Nunspeet DEN HAAG
23 Koen  Goebel ALMERE
24 Han van de Poppe Utrecht
25 Tim  Christen Leiden
26 Jonathan  Espigares RIDDERKERK
27 Pim  Hackmann Heemstede
28 Ferry  Vendt Rhoon
29 Mark  Wencker-Borck AMSTERDAM
30 Gert van der Grijn AMEIDE
31 Bop  Douma ARNHEM
32 Joren  Bronkhorst Gorinchem
33 Teun  Groeneveld NIEUW VENNEP
34 Luc  Essink Almere
35 Arnoud  Witsenburg DRIEBERGEN
36 Laurens  Gijsbers HOUTEN
37 Andre van Tilborg Andel
38 Rik  Brouwer Lent
39 Eric van de Meent Lent
40 Thijs van der Bijl LENT
41 Bram  Boog Rotterdam
42 Teun  Veken ROTTERDAM
43 Joost  Rusche LOOSDRECHT
44 Maarten  Schoemaker Nijmegen
45 Casper  Veltenaar ROTTERDAM
46 Arnold  Stam SPRANG-CAPELLE
47 Roy  Simons VELDEN
48 Juul  van de  Kruijs Utrecht
49 Kick  Mijlhoff Den Haag
50 Erik de Niet DEN HAAG
51 Gerben  Kroon wijk en aalburg
52 Twan  Kops Veldhoven
53 Luc  Ducrot Amsterdam
54 Dennie  Hulsen SCHIJNDEL
55 Robin  Snoek ABCOUDE
56 Elmar van Hoorn ROTTERDAM
57 Patrick van Zuilen NIEUWEGEIN
58 Ben  Elve Zevenhuizen
59 Marcel  Klapwijk Ter Aar
60 Job  Bosse MIJDRECHT
61 Laurens  Heijn Leiden
62 Ivo  Hegge Nieuwkuijk
63 Bart  Davelaar BARNEVELD
64 Rein  Cobussen WIJCHEN
65 Ronald  Kolkman Meteren
66 Jan  Sachtleven Den Haag
67 Coen van t Klooster Soest
68 Richard van Hardeveld EDE GLD
69 Janwillem  Testerink Leiden
70 Jasper   Oelers AMSTERDAM
71 Danny  Lugt GOUDA
72 Fedde  Kloppenburg Utrecht
73 Eric  Westeneng Baarn
74 Michel  Brunekreef Barneveld 
75 Tijmen  Moltmaker Lent
76 Harmen  Aalbers Weurt
77 Jelle  Scherpenzeel NIEUWPOORT
78 Charles  Wailert Amerongen
79 Florian  Bont HAARLEM
80 Robert-Jan  Bos Almere
81 Sven van de  Heg BARNEVELD
82 Joey  Extra Hulsberg
83 Reinier  Stuibenberg Moergestel
84 Nick van Diest Alphen aan den Rijn
85 Floris  Vletter LEIDEN

 

Uitslag Omloop van het Munnikenland/ 14-4-2018 / Sportklasse

Plts Naam woonplaats
1 Arjan  Seunninga Ede
2 Ron  Paffen MILSBEEK
3 Berry  Roelofs GROESBEEK
4 Richard  Louman Heelsum
5 Martijn  Broekman Tricht
6 Niels   Bijkerk Amsterdam
7 Martijn  Nagtegaal VEENENDAAL
8 Matthieu  Hendriks Lekkerkerk
9 Peter  Fils PIJNACKER
10 Erik  Satter GAMEREN
11 Axel  Koopman HEEMSKERK
12 Lennard  Pasman Landsmeer
13 Mark  Keijsers UTRECHT
14 Ton  Ippel BARENDRECHT
15 Jochem  Uithoven ANDEL
16 Dennis  Leeftink Arnhem
17 Kees  Verheij Nederhemert
18 Wilfred  Harbers Putten
19 Willem van den Akker ALMERE 
20 Fabio  Bertolini AMSTERDAM
21 Arje de Waard DORDRECHT
22 Frank  Verkoijen UTRECHT
23 Kevin  Molenaar AMSTERDAM
24 Daniel  Kleijn WOGNUM
25 Jelmer  Draaisma Utrecht
26 Julian van Oudheusden ANDEL
27 Tonny  Berends Gorinchem 
28 Arjan  Rebel Wormer
29 Marc  Borst UTRECHT
30 Patrick de Smit NIEUW-VENNEP
31 Anthony  Laman Hoofddorp
32 Menno  Koens HOOFDDORP
33 Wouter  Smaling Driemomd
34 Cor van der Ploeg BEMMEL
35 Noud  Roelen Arnhem
36 Patrick  Somsen AALTEN
37 Erwin  Kuipers Assendelft
38 Antonio  Vilches-Kolkman HAARLEM
39 Bart  Dijk ARNHEM
40 Michiel de Beer DEVENTER
41 Niek  Fransen UTRECHT
42 Peter de Koster PURMEREND
43 Marcel  Webers Milsbeek
44 Pieter van Egmond Rotterdam
45 Ernest  Boskovic Soest
46 Tim  Wagena Amsterdam
47 Luca   Melchiorre  AMSTERDAM
48 Arnout  Rijpkema Nieuwegein
49 Erwin  Danckaarts UTRECHT
50 Jordy  Suurs ZWANENBURG 
51 Corne  Verhoeks Brakel
52 Ferdie van Mil Haps
53 Philippe Opstal Lille
54 Peter  Kooistra PAPENDRECHT
55 Gerard  Kooistra HENDRIK-IDO-AMBACHT
56 Maarten van Sprakelaar WIJK BIJ DUURSTEDE
57 Erwin  Hoftijser ARNHEM
58 Merlijn  Spenkelink arnhem
59 Dave  Susan IJsselstein
60 Theo  Honkoop SLIEDRECHT
61 Marcel van Harlingen Wormer
62 Patrick Heijnen  Heusden
63 Ed van der Veer RENSWOUDE
64 Jurgen Sopp Wuppertal
65 Niek  Peters PUTTEN
66 Casper van der Marel Maasland
67 Dan de Vries UTRECHT
68 Jeroen  Wieringa ‘S-GRAVENHAGE

Tags:

Nog geen reacties.

Reageer