Standen ZAC voorgaande jaren.

Uitslagen 2014

Totaalstand 2014

 

Totaaloverzicht 21014 ZAC A pdf

Totaaloverzicht 2014 ZAC B pdf

A-renners
Naam Woonplaats Puntentotaal
1 Gijsbert Nieuwkoop Veen 332
2 Erik Satter Gameren 305
3 Leonard van der Laan Boxtel 261
4 Johan Hooymans Kerkdriel 235
5 Wim Blom Well 222
6 André van Tilburg Giessen 218
7 Jan Arie Scherff Waardhuizen 209
8 Robert van Dalen Andel 172
9 Martin van der Meijden Brakel 159
10 Corné Verhoeks Zuilichem 148
11 Eddy Mundas Lithouwen 146
12 Guido van Tuyl Nieuwaal 129
13 Henry van Vugt Uitwijk 123
14 Wim van Tuyl Gameren 122
15 Mark Teeuw Rijswijk 121
16 Peter van Wijgerden Woudrichem 118
17 Teus van Tuijl Kerkwijk 97
18 Geert Platenburg Den Bosch 87
19 Thijmen Arensman Dell 84
20 Martijn de Putter Nederhemert 79
21 Patrick Donker Ammerzoden 72
22 Nick Uithoven Babylonienbroek 53
23 Marcel colijn Giessen 53
24 Kees Quint Deil 52
25 Wim Oldenburg Uitwijk 51
26 Daan Holldrinet Zaltbommel 44
27 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 44
28 Teus de Jong Sleeuwijk 42
29 Gerrit van Os Kaatsheuvel 42
30 Fabio Jacobsen Heukelum 38
31 Arnold Stam Sprang-Capelle 34
32 Martuh Arensman 34
33 Marcel Stavast Nieuwendijk 32
34 Koen Klinkhamer Alkmaar 28
35 Christiaan van Doorn Zaltbommel 26
36 Freek de Jong Vugt 21
37 Marcel Lambregts Meteren 21
38 Robin Slosser Zaltbommel 20
39 Jeroen Bronkhorst Gorinchem 19
40 Bart Mol Hoorn 17
41 Maurice Speijer Meteren 15
42 Erik Dekker Hedel 12
43 Dirk Keijnemans Nieuwaal 10
44 Pieter Jan v. Eck Nieuwaal 10
45 Daco Vos Den Bosch 5
46 Adriaan van Londen Teil 5
47 Eric van Gelder Zaltbommel 5
48 Gerwin Schalk Gameren 5
49 Leon van Mourik Rossum 5
50 Paul van Schalen Tiel 5
51 René Pruijsen Sprang-Capelle 5
52 Ronald Kolkman Zaltbommel 5
53 Wilem van Gameren Zaltbommel 5

 

B-renners
Naam Woonplaats Puntentotaal
1 Teus van Heukelum Andel 334
2 Teus de Jong Sleeuwijk 263
3 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 226
4 Walter van Putten Haaften 224
5 Remy Straver Almerk 182
6 Gijs van Tuyl Bruchem 173
7 Cees Verheij Nederhemert 169
8 Ton van Lopik Gorinchem 159
9 Paul Iterson Kerkdriel 151
10 Tim  Breugum Woudrichem 146
11 Henk Westerlaken Rijswijk 140
12 Arjen van de Oord Hedel 131
13 Danny Stam Sprang-Capelle 123
14 Gerben Franken Tuyl 120
15 Johan de Vos Bruchem 112
16 A.  Breugem Woudrichem 109
17 Han Nell Gameren 107
18 Aart van Dalen Andel 105
19 Daco Vos Den Bosch 104
20 Gerrit van Os Kaatsheuvel 101
21 Bastian Sterkenburg Ameide 98
22 Erik van Heusden Zaltbommel 96
23 Alex Hoeks Berghem 87
24 Joost Hoetelmans Zaltbommel 86
25 Marcel Colijn Giessen 81
26 Eelco Spronk Zaltbommel 81
27 Allan van Tuyl Bruchem 71
28 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 66
29 Adrian Egas Nederhemert 63
30 Ludie van Loon Werkendam 63
31 Bas van Dinther Rossum 63
32 Fausto van Tuyl Nieuwaal 58
33 Heribert Moors Kerkdriel 57
34 Mark Spijker Biezenmortel 56
35 Stevan van Brechem Genderen 56
36 Peter Vos Kerkwijk 55
37 Yuri Ran Eethen 53
38 Peter Schachtschabel Schijndel 53
39 John Berendse Herwijnen 52
40 Michel Stam Sprang-Caplelle 49
41 Cornelis van Breugel Giessen 45
42 Johan van ’t Zelfde Zulichem 45
43 Martin Nederveen Almkerk 42
44 Wesly van Loon Werkendam 40
45 Arie Bijsterbosch Poederoijen 40
46 Maurice Speijer Meteren 39
47 Patrick Heijnen Herpt 38
48 Ian Houkes Zaltbommel 36
49 Thijmen Arensman Deil 35
50 Leo van Es Nistelrode 31
51 Dennis van Tilborg Rijswijk 30
52 Jeroen Straver Andel 29
53 Jetze van Heelsum Sleewijk 29
54 Peter de Weert Nieuwaal 28
55 Frans de Bruijn Andel 28
56 Eric van Gelder Schelluinen 25
57 Danique Spekle Zaltbommel 25
58 Maartje Ekelmans Rossum 25
59 Jan Grauss Brakel 25
60 Cor van Tuijl Nieuwaal 25
61 Robbert Mekelen Almkerk 25
62 Aart van Rijswijk Sleewijk 25
63 Martijn Arensman Deil 24
64 Fabian Peverelli Gorinchem 24
65 Fred Bouwman Zuilichem 22
66 Martin v/d Meijden Brakel 22
67 Twan van Heel Zaltbommel 22
68 Jinse v. Wijgerden Bruchem 21
69 Arrie Peursem Hardinxveld 21
70 Luc van Dungen Zaltbommel 21
71 Jan Groeneveld Sleewijk 21
72 Corné Verhoeks Zuilichem 20
73 Arse de Jong Zaltbommel 20
74 Marc de Koning Zaltbommel 20
75 Reunis de Peuter Werkendam 20
76 Koen Buijs Herpt 18
77 Jan Bassa Noordeloos 18
78 Philco Doornbosch Loon op Zand 15
79 Paul van Oirschot Zaltbommel 15
80 Wim Oldenburg Uitwijk 15
81 Peter Gevers 15
82 Hein van Laar Sleewijk 15
83 Reinier Vos Andel 15
84 Robin Slosser Zaltbommel 10
85 Onno hoff Aalst 10
86 Minke van Heelsum Sleewijk 10
87 Hans Verhoeven Biezenmortel 10
88 Jacobus van Hek Arkel 10
89 Peter Rikkers Gorinchem 10
90 Paul de Vissers Zaltbommel 10
91 Jeroen Verheij Hoog Blokland 10
92 Tom den Dekker Gorinchem 10
93 Bart v/d Heijden Vught 10
94 Dominique v.d.Stelt Genderen 10
95 Triest v. Burg Zaltbommel 10
96 Jos Peursem Hardinxveld 10
97 Jochem Uithoven Andel 10
98 John v/d Werken Bruchem 10
99 Jan van Boggelen Haaften 5
100 Bennie Mulder Tricht 5
101 Dennis van Heusden Zaltbommel 5
102 Boudewijn Driessen 5
103 Cor de Graaf Zulichem 5
104 Edwin Straver Waardhuizen 5
105 Marc van Breugel Woudrichem 5
106 Mark lankhaar 5
107 jeanet Smelt Drunen 5
108 Mario Donker Ammerzoden 5

Nog geen reacties.

Reageer