Archief | Uitslagen RSS feed for this section

Tussenstand ZAC na 6 wedstrijden

  A-renners     Plts Naam Woonplaats Punten 1 Erik Satter Gameren 85 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  83 3 Pieter Prosman Zaltbommel 72 4 Julian van Oudheusden Andel 70 5 Andre van Tilburg Andel 68 6 Robert van Dalen Giessen 63 7 Jinse van Wijgerden Bruchem 61 8 Alan van Tuijl Zaltbommel 59 9 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 9 mei 2018

Uitslag zomeravondcompetitie/ 9 mei 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Erik Satter Gameren 3 Sander  Spoolder Giessenburg 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Henry Satter Zuilichem 6 Gerrit van Os Kaatsheuvel 7 Geert van Kappel Sleeuwijk 8 Jinse van Wijgerden Bruchem 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Patrick Heijnen Herpt 11 Leonard […]

Tussenstand ZAC na vijf wedstrijden

Tussenstand ZAC /2-5-2018 / WTC Maas~waal   A categorie       Naam Woonplaats Punten 1 Pieter Prosman Zaltbommel 72 2 Julian van Oudheusden Andel 70 3 Andre van Tilburg Andel 68 4 Erik Satter Gameren 65 5 Robert van Dalen Giessen 63 6 Maikel Stam Sprang- Capelle  60 7 Alan van Tuijl Zaltbommel 59 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 2 mei 2018

Uitslag zomeravondcompetitie/ 25  mei 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Robert van Dalen Giessen 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Danny Stam Sprang -Capelle 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Julian van Oudheusden Andel 6 Pieter Prosman Zaltbommel 7 Patrick Donker Ammerzoden 8 Kees Verheij Nederhemert 9 Alan van Tuijl Zaltbommel 10 Joost Hoetelmans Zaltbommel 11 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 25-4-2018 incl Mylaps uitslag

Uitslag zomeravondcompetitie/ 25 april 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Pieter Prosman Zaltbommel 2 Erik Satter Gameren 3 Corne Verhoeks  Zuilichem 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Andre van Tilburg Andel 6 Leonard van der Laan Den Bosch 7 Geert van Kappel Sleeuwijk 8 Eddy Mundas Bruchem 9 Kees Verheij Nederhemert 10 Patrick Donker Ammerzoden 11 […]

Uitslag zomeravondcompetitie 18-4-2018

  Zomeravondcompetitie / 18-4-2017 /A-renners Plts Naam Woonplaats Punten 1 Gijs Nieuwkoop Veen 23 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  20 3 J. van Aartssen Dreumel 18 4 Robert van Dalen Giessen 17 5 Andre van Tilburg Andel 16 6 Danny Stam Sprang Kapellle 15 7 Erik Satter Gameren 14 8 Corne Verhoeks  Zuilichem 13 9 […]

Uitslag Amateurs en Sportklasse Omloop vh Munnikenland

Uitslag Omloop van het Munnikenland/ 14-4-2018 / Amateurs PLts naam woonplaats 1 Rico van Damme Yerseke 2 Jelle  Veraart Breda 3 Gijsbert  Nieuwkoop VEEN 4 Jorne  Videler BADHOEVEDORP 5 Henk de Jong Nieuwveen 6 Stefan  Laurijssen Oud Gastel 7 Michiel  Vos Delft 8 Bram  Mens Weteringen 9 Robbert  Schaap Leidschendam 10 Cees  Snoek VOLENDAM 11 […]

Uitslag recreanten A en B + Vrouwen A en Omloop van het Munnikenland

Uitslag Omloop van het Munnikenland /14-4-2018/ recreanten A-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Johan Hooijmans Kerkdriel 2 Patrick van der knaap wateringen 3 Henry Satter Zuilichem 4 Alan van Tuijl Zaltbommel 5 Dennis De Vaal Geldermalsen 6 Thomas Bakker Beesd 7 Rick Hoskam Ammerzoden 8 Arie Bijsterbosch Brakel 9 Marcel van Lith Est 10 Gerrit van […]

Uitslag ZAC 11 april 2018

Uitslag Zomeravondcompetitie 11 april 2018  A-categorie Plts Naam Woonplaats Punten 1 Robert van Dalen Giessen 23 2 Maickel Stam Sprang-Capelle 20 3 Andre van Tilburg Andel 18 4 Erik Satter Gameren 17 5 Alan van Tuijl Zaltbommel 16 6 Julian van Oudheusden Andel 15 7 Pieter Prosman Zaltbommel 14 8 Jinse van Wijgerden Bruchem 13 […]

foto van LPS Fotografie.

Gijsbert Nieuwkoop wint in Werkendam + uitslag overige deelnemers WTC Maas~Waal

Uitslag 62 ronde van Werkendam/ 2 april 2018/ Amateurs & Sportklasse 1 Gijsbert Nieuwkoop VEEN 2 Wout Roos STAD AAN 3 Niels Ruijter UITHOORN 4 Jeroen Martens Rotterdam 5 Bram Mens Wateringen 6 Martijn de Groot Gorinchem 7 Martin van Plateringen ALMERE 8 Luuk Schuurmans Utrecht 9 Henk de Jong Nieuwveen 10 Arnold Stam SPRANG-CAPELLE […]