Uitslag ZAC 7 juli 2021

Snel, sneller snelst zo kan deze wedstrijd het beste worden samengevat. Zelf Gijs, meervoudig winnaar van de Zomeravondcompetitie maar momenteel wegens een bouw-sabbatical de fiets een jaartje met rust laat, was onder de indruk van de gereden snelheden. Vanaf de start koos good-old Erik Satter met Tim van Lopik bij de A-groep direct het haze

Uitslagen 19 en 26-9-2020 verlengde ZAC

De clubcompetitie van de zomeravondcompetitie is verlengd en wordt t/m 24 oktober 2020 gehouden op zaterdagmiddag. Start om 15.00 uur.   Hierna de uitslag van de laatste twee verreden wedstrijden;Start A en B groep afhankelijk van aantal deelnemers gelijktijdig. Opname in uitslag alleen met Mylaps transponder/ winnaars worden altijd wel vermeld. A en B Groepwedstrijd ZAC / 19-9-2020PosNaamCategorie1Tim

Uitslag Zomeravondcompetitie 16-9-2020

A-groepwedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam(1Storm de Wijs (NT))1Henry Satter2Geert van Kappel3Robim Snoek4Robert van Dalen5Marnix van den Over6Tim van Lopik7Jochem  Uithoven8Robert Koeman9Koen Lankhaar10Martijn de Putter11Arie Bijsterbos12Rob den Dekker13Theus Oomennt (no transponder/ uitslag ZAC A 13-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Cor de Graaf3Jan Grauss(4Luca van Oudheusden (NT) )4Aart van Dalen5Ton van Lopik6Aart Versluis7Jeroen  Jansen8Emelie van  Geijn9Koen Evers 10Cornelis Breugel

Uitslag Zomeravondcompetitie 9-9-2020

A-Groepwedstrijd ZAC / 9-9-2020PosNaam1Gijsbert Nieuwkoop2Maickel  Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Eric satter6Corne Verhoeks7Kees Verheij8Koen Lankhaar9Andre Westra10Robert Koeman11Theus Oomen12Arie BijsterbosA/ uitslag ZAC 9-9-2-2- B-groepWedstrijd ZAC 9-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Bart Wolthuis (geen TP)2Cor de Graaf3Wouter Wolthuis4Cornelis Breugel5Jeroen Jansen6Aart van Dalen7Jinse van  Wijgerden8Teus TuijlB/ Uitslag ZAC 9-9-2020

UItslag ZAC 2 september 2020

A-GroepUistag ZAC 2-09-2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Gijsbert Nieuwkoop4Marnix van den Over5Arnold Stam6Robert van Dalen7Tom den Dekker8Eric satter9Maickel  Stam10Jochem  Uithoven11Robim Sno12Robert Koeman13Andre Westra14Koen Lankhaar15Theus Oomen16Martijn de Putter17Arie Bijsterbos18Julian van OudheusdenA/ wedstrijd ZAC 2-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 2-09-2020PosNaam1Wouter Wolthuis2Jinse van  Wijgerden3Aart van Dalen4Cornelis Breugel5Aart Versluis6Luca van Oudheusden7Rene van Vught8Sven van WijgerdenA/ Uitslag ZAC 2-9-2020

Uitslag ZAC 26 augustus 2020

A-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Corne Verhoeks6Eric satter7Theus Oomen8Andre Westra9Pieter Prosman10Julian van OudheusdenZAC/ cat A / Uitslag 26-8-2020 B-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Rene van Vught2Rob den Dekker3Wouter Wolthuis4Emelie van  Geijn5Luca van OudheusdenZAC / B / uitslag 16-8-2020

UItslag ZAC 19 augustus 2020

A-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Remco Stam2Henry Satter3Maickel  Stam4Arnold Stam5Julian van Oudheusden6Tom van Herwaarden7Thomas Bakker8Eric satter9Patrick Heijnen10Gerben Kroon11Mathijs Maas12Jochem  Uithoven13Tim van Lopik14Robert Koeman15Theus Oomen16Corne Verhoeks17Aleid KlompmakerA/ uitslag ZAC 19-8-2020 B-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Rob den Dekker2Emelie van  Geijn3Aart van Dalen4Cor de Graaf5Lisa van Heel6Wouter Wolthuis7Cornelis Breugel8Aart Versluis9Luca van Oudheusden10Jinse van  Wijgerden11Rene van Vught12Sven van Wijgerden13Jan GraussB/ uitslag ZAC 19-8-2020

Uitslag 60 en 70+ wedstrijd 30-7-2020

60+wedstrijd 30 juli 2020 te BrakelPosNaam1Ron Paffen2Barend Verhagen3Arie Blomberg4John Tromp5Benno Pauw6Martin Pruijsers7Jan van der Wel8Huub Posthuma9Jan van Veen10Willem van Driel11Henk Kortland12Leendert Pot13Johan Coenen14Aart van Dalen15Sjaak van Hal16Frank Hengeveld17Kees Kwakman18Jan Mart Elenbaas19Hans Lap20Joop Kosters21Albert van Beuningen60+/ 30 juli 2020 69+ wedstrijd 30 juli 2020 te BrakelPosNaam1Fred de Kinkelder2Hans van Bavel3Raymond de Meester4Guus Zantingh5Gerrit Huisjes6John Martin7Arie

Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)    A-renners   RNPltsNaamWoonplaatsPunten331Arnold StamSprang- Capelle 28622Gijs NieuwkoopVeen227293Maikel StamSprang- Capelle 22094Thomas BakkerBeesd201135Leonard vd  LaanDen Bosch177446Remco StamSprang- Capelle 17517Erik SatterGameren165108Theus OomenAalst120419Robert van DalenGiessen1172310Tim van LopikGorinchem1111211Martijn de PutterNederhemert1021612Thom van ElkHurwenen963113Patrick HeijnenHerpt963714Arie BijsterbosBrakel942415Corne VerhoeksZuilichem921716Gerben KroonWijk en Aalburg763617Jinse van WijgerdenBruchem75318Kees VerheijNederhemert704819Andr√©  van TilburgAndel703220Johan HooijmansKerkdriel694521Danny StamSprang -Capelle694622Pieter Prosman

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem