Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)    A-renners   RNPltsNaamWoonplaatsPunten331Arnold StamSprang- Capelle 28622Gijs NieuwkoopVeen227293Maikel StamSprang- Capelle 22094Thomas BakkerBeesd201135Leonard vd  LaanDen Bosch177446Remco StamSprang- Capelle 17517Erik SatterGameren165108Theus OomenAalst120419Robert van DalenGiessen1172310Tim van LopikGorinchem1111211Martijn de PutterNederhemert1021612Thom van ElkHurwenen963113Patrick HeijnenHerpt963714Arie BijsterbosBrakel942415Corne VerhoeksZuilichem921716Gerben KroonWijk en Aalburg763617Jinse van WijgerdenBruchem75318Kees VerheijNederhemert704819André  van

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 18e wedstrijd Zomeravondcompetitie 28 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Thomas Bakker Beesd 3 Henry Satter Satter Zuilichem 4 Arnold Stam Sprang- Capelle 5 Patrick Heijnen Herpt 6 Gijs Nieuwkoop Veen 7 Erik Satter Gameren 8 André  van Tilburg Andel 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Theus Oomen Aalst 11 Ruben Nederveen Hardinxveld 12 Arie Bijsterbos Brakel 13 Joel Nederveen Hardinxveld 14 Koen Lankhaar Babylonienbroek -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winnaar bij de B was Bart Wolthuis uit Hank. Helaas had Bart geen transponder en komt daarom conform de regels welke hierover zijn vastgesteld  niet voor in de definitieve uitslag.   B-renners Plts Naam Woonplaats 

Uitslag 16e wedstrijd Zomeravondcompetitie 14 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Kees Verheij Nederhemert 5 Robert Koeman Gorinchem 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts    Naam Woonplaats             1 André Westra Zaltbommel 2 Wouter Wolthuis Hank 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Aart Versluis Tuil

Zomeravondcompetitie

Er wordt gereden in twee categorieën, A-categorie voor ervaren fietsers op wedstrijdniveau en een B-categorie voor sportieve fietsers en beginnende jeugd. Houdt er rekening mee dat het trainingswedstrijden zijn en zeker bij de B er niveau- en ervaringsverschil kan zijn en bijvoorbeeld ook jeugd met een jeugdverzet mee kan rijden.

Tussenstand ZAC na 17 wedstrijden

Tussenstand na  de 17e wedstrijd ZAC     A-renners       Naam Woonplaats Punten 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  246 2 Gijs Nieuwkoop Veen 212 3 Maikel Stam Sprang- Capelle  200 4 Thomas Bakker Beesd 163 5 Leonard vd  Laan Den Bosch 163 6 Erik Satter Gameren 140 7 Remco Stam Sprang- Capelle  136 8 Robert van Dalen Giessen 117 9 Martijn de Putter Nederhemert 102 10 Theus Oomen Aalst 96 11 Thom van Elk Hurwenen 96 12 Tim van Lopik Gorinchem 96 13 Corne Verhoeks Zuilichem 92 14 Patrick Heijnen Herpt 80 15 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 76 16 Jinse van Wijgerden Bruchem 75 17 Arie Bijsterbos Brakel 73 18 Kees Verheij Nederhemert 70 19 Johan Hooijmans Kerkdriel 69 20 Danny Stam Sprang -Capelle 69 21 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 64 22 Koen Lankhaar Babylonienbroek 63 23 Arno van der Laar Kerkdriel 61 24 Julian van Oudheusden Andel 58 25 Andre  van Tilburg Andel 57 26 Henry Satter

Uitslag 17e wedstrijd Zomeravondcompetitie 21 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Corne Verhoeks Zuilichem 2 Thomas Bakker Beesd 3 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 4 Gijs Nieuwkoop Veen 5 Henry Satter Satter Zuilichem 6 Robert Koeman Gorinchem 7 Johan Hooijmans Kerkdriel 8 Andre  van Tilburg Andel 9 Leonard vd  Laan Den Bosch 10 Kees Verheij Nederhemert 11 Erik Satter Gameren 12 Martijn de Putter Nederhemert 13 Arno van der Laar Kerkdriel 14 Arie Bijsterbos Brakel 15 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats        1 Andre Westra Zaltbommel 2 Frank van Rhee Kerkdriel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Aart van Dalen Andel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Sanne van Heel Zaltbommel 7 Twam van Heel  Zaltbommel 8 Aart Versluis Tuil 9 Koen Evers Bruchem 10 Neil Mc Cormack Brakel 11 Peter de Weerd Niuewaal 12 Wim van  Tuijl Gameren 13 Dennis

Hervatting wedstrijden Zomeravondcompetitie

Op woensdag 14 augustus 2019 worden na de zomerstop de wedstrijden voor de zomeravondcompetitie weer hervat. Er wordt gereden in twee categorieën, A-categorie voor ervaren fietsers op wedstrijdniveau en een B-categorie voor sportieve fietsers en beginnende jeugd. Houdt er rekening mee dat het trainingswedstrijden zijn en zeker

60+ wedstrijden

Op 25 juli en 1 en 8 augustus worden er voor de 15e x wedstrijden verreden voor de veteranen 60 en 70 + ( de laatste categorie pas voor het 1e jaar). WTC Maaswaal is een club met altijd veel vrijwilligers, maar er zijn er altijd nog meer welkom!