Uitslagen 19 en 26-9-2020 verlengde ZAC

De clubcompetitie van de zomeravondcompetitie is verlengd en wordt t/m 24 oktober 2020 gehouden op zaterdagmiddag. Start om 15.00 uur.   Hierna de uitslag van de laatste twee verreden wedstrijden;Start A en B groep afhankelijk van aantal deelnemers gelijktijdig. Opname in uitslag alleen met Mylaps transponder/ winnaars worden altijd wel vermeld. A en

Uitslag Zomeravondcompetitie 16-9-2020

A-groepwedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam(1Storm de Wijs (NT))1Henry Satter2Geert van Kappel3Robim Snoek4Robert van Dalen5Marnix van den Over6Tim van Lopik7Jochem  Uithoven8Robert Koeman9Koen Lankhaar10Martijn de Putter11Arie Bijsterbos12Rob den Dekker13Theus Oomennt (no transponder/ uitslag ZAC A 13-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 13-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Cor de Graaf3Jan Grauss(4Luca van Oudheusden (NT) )4Aart van Dalen5Ton van Lopik6Aart Versluis7Jeroen  Jansen8Emelie

Uitslag Zomeravondcompetitie 9-9-2020

A-Groepwedstrijd ZAC / 9-9-2020PosNaam1Gijsbert Nieuwkoop2Maickel  Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Eric satter6Corne Verhoeks7Kees Verheij8Koen Lankhaar9Andre Westra10Robert Koeman11Theus Oomen12Arie BijsterbosA/ uitslag ZAC 9-9-2-2- B-groepWedstrijd ZAC 9-9-2020PosNaam1Rene van Vught2Bart Wolthuis (geen TP)2Cor de Graaf3Wouter Wolthuis4Cornelis Breugel5Jeroen Jansen6Aart van Dalen7Jinse van  Wijgerden8Teus TuijlB/ Uitslag ZAC 9-9-2020

UItslag ZAC 2 september 2020

A-GroepUistag ZAC 2-09-2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Gijsbert Nieuwkoop4Marnix van den Over5Arnold Stam6Robert van Dalen7Tom den Dekker8Eric satter9Maickel  Stam10Jochem  Uithoven11Robim Sno12Robert Koeman13Andre Westra14Koen Lankhaar15Theus Oomen16Martijn de Putter17Arie Bijsterbos18Julian van OudheusdenA/ wedstrijd ZAC 2-9-2020 B-GroepWedstrijd ZAC 2-09-2020PosNaam1Wouter Wolthuis2Jinse van  Wijgerden3Aart van Dalen4Cornelis Breugel5Aart Versluis6Luca van Oudheusden7Rene van Vught8Sven van WijgerdenA/ Uitslag ZAC 2-9-2020

Uitslag ZAC 26 augustus 2020

A-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Henry Satter2Remco Stam3Robert van Dalen4Arnold Stam5Corne Verhoeks6Eric satter7Theus Oomen8Andre Westra9Pieter Prosman10Julian van OudheusdenZAC/ cat A / Uitslag 26-8-2020 B-groepWedstrijd ZAC 26 augustus 2020PosNaam1Rene van Vught2Rob den Dekker3Wouter Wolthuis4Emelie van  Geijn5Luca van OudheusdenZAC / B / uitslag 16-8-2020

UItslag ZAC 19 augustus 2020

A-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Remco Stam2Henry Satter3Maickel  Stam4Arnold Stam5Julian van Oudheusden6Tom van Herwaarden7Thomas Bakker8Eric satter9Patrick Heijnen10Gerben Kroon11Mathijs Maas12Jochem  Uithoven13Tim van Lopik14Robert Koeman15Theus Oomen16Corne Verhoeks17Aleid KlompmakerA/ uitslag ZAC 19-8-2020 B-groepwedstrijd ZAC 19-8-2020PosName1Rob den Dekker2Emelie van  Geijn3Aart van Dalen4Cor de Graaf5Lisa van Heel6Wouter Wolthuis7Cornelis Breugel8Aart Versluis9Luca van Oudheusden10Jinse van  Wijgerden11Rene van Vught12Sven van Wijgerden13Jan GraussB/

Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)    A-renners   RNPltsNaamWoonplaatsPunten331Arnold StamSprang- Capelle 28622Gijs NieuwkoopVeen227293Maikel StamSprang- Capelle 22094Thomas BakkerBeesd201135Leonard vd  LaanDen Bosch177446Remco StamSprang- Capelle 17517Erik SatterGameren165108Theus OomenAalst120419Robert van DalenGiessen1172310Tim van LopikGorinchem1111211Martijn de PutterNederhemert1021612Thom van ElkHurwenen963113Patrick HeijnenHerpt963714Arie BijsterbosBrakel942415Corne VerhoeksZuilichem921716Gerben KroonWijk en Aalburg763617Jinse van WijgerdenBruchem75318Kees VerheijNederhemert704819André  van

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 18e wedstrijd Zomeravondcompetitie 28 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Thomas Bakker Beesd 3 Henry Satter Satter Zuilichem 4 Arnold Stam Sprang- Capelle 5 Patrick Heijnen Herpt 6 Gijs Nieuwkoop Veen 7 Erik Satter Gameren 8 André  van Tilburg Andel 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Theus Oomen Aalst 11 Ruben Nederveen Hardinxveld 12 Arie Bijsterbos Brakel 13 Joel Nederveen Hardinxveld 14 Koen Lankhaar Babylonienbroek -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winnaar bij de B was Bart Wolthuis uit Hank. Helaas had Bart geen transponder en komt daarom conform de regels welke hierover zijn vastgesteld  niet voor in de definitieve uitslag.   B-renners Plts Naam Woonplaats 

Uitslag 16e wedstrijd Zomeravondcompetitie 14 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Kees Verheij Nederhemert 5 Robert Koeman Gorinchem 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts    Naam Woonplaats             1 André Westra Zaltbommel 2 Wouter Wolthuis Hank 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Aart Versluis Tuil