UItslag ZAC 16 mei 2018

Uitslag Zomeravondcompetitie/ 16 mei 2018 / A-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Amerongen 2 Robert van Dalen Giessen 3 Erik Satter Gameren 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Corne Verhoeks  Zuilichem 6 Max de Jong Giessenburg 7 Geert van Kappel Sleeuwijk 8 Eddy Mundas Bruchem 9 Kees Verheij Nederhemert 10 Henry Satter Zuilichem 11 Jinse […]

Tussenstand ZAC na 6 wedstrijden

  A-renners     Plts Naam Woonplaats Punten 1 Erik Satter Gameren 85 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  83 3 Pieter Prosman Zaltbommel 72 4 Julian van Oudheusden Andel 70 5 Andre van Tilburg Andel 68 6 Robert van Dalen Giessen 63 7 Jinse van Wijgerden Bruchem 61 8 Alan van Tuijl Zaltbommel 59 9 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 9 mei 2018

Uitslag zomeravondcompetitie/ 9 mei 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Erik Satter Gameren 3 Sander  Spoolder Giessenburg 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Henry Satter Zuilichem 6 Gerrit van Os Kaatsheuvel 7 Geert van Kappel Sleeuwijk 8 Jinse van Wijgerden Bruchem 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Patrick Heijnen Herpt 11 Leonard […]

2e wedstrijd VW 2018 Ilse

Uitslag tweede wedstrijd Vrouwenwielrennen

Na een tweede plaats tijden de Omloop van het Munnikenland eindigde Ilse van Uithoven tijdens de tweede wedstrijd op een mooie derde plaats.  Verdere uitslagen en tussenstanden zie hierna.   

Nieuwsbrief Voorjaar 2018

De eerste nieuwsbrief van 2018 staat op de site en kunt u inzien door te gaan naar Nieuwsbrief voorjaar 2018

Tussenstand ZAC na vijf wedstrijden

Tussenstand ZAC /2-5-2018 / WTC Maas~waal   A categorie       Naam Woonplaats Punten 1 Pieter Prosman Zaltbommel 72 2 Julian van Oudheusden Andel 70 3 Andre van Tilburg Andel 68 4 Erik Satter Gameren 65 5 Robert van Dalen Giessen 63 6 Maikel Stam Sprang- Capelle  60 7 Alan van Tuijl Zaltbommel 59 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 2 mei 2018

Uitslag zomeravondcompetitie/ 25  mei 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Robert van Dalen Giessen 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Danny Stam Sprang -Capelle 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Julian van Oudheusden Andel 6 Pieter Prosman Zaltbommel 7 Patrick Donker Ammerzoden 8 Kees Verheij Nederhemert 9 Alan van Tuijl Zaltbommel 10 Joost Hoetelmans Zaltbommel 11 […]

Uitslag Zomeravondcompetitie 25-4-2018 incl Mylaps uitslag

Uitslag zomeravondcompetitie/ 25 april 2018/ a-categorie Plts Naam Woonplaats 1 Pieter Prosman Zaltbommel 2 Erik Satter Gameren 3 Corne Verhoeks  Zuilichem 4 Johan Hooijmans Kerkdriel 5 Andre van Tilburg Andel 6 Leonard van der Laan Den Bosch 7 Geert van Kappel Sleeuwijk 8 Eddy Mundas Bruchem 9 Kees Verheij Nederhemert 10 Patrick Donker Ammerzoden 11 […]

Uitslag zomeravondcompetitie 18-4-2018

  Zomeravondcompetitie / 18-4-2017 /A-renners Plts Naam Woonplaats Punten 1 Gijs Nieuwkoop Veen 23 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  20 3 J. van Aartssen Dreumel 18 4 Robert van Dalen Giessen 17 5 Andre van Tilburg Andel 16 6 Danny Stam Sprang Kapellle 15 7 Erik Satter Gameren 14 8 Corne Verhoeks  Zuilichem 13 9 […]

Uitslag Amateurs en Sportklasse Omloop vh Munnikenland

Uitslag Omloop van het Munnikenland/ 14-4-2018 / Amateurs PLts naam woonplaats 1 Rico van Damme Yerseke 2 Jelle  Veraart Breda 3 Gijsbert  Nieuwkoop VEEN 4 Jorne  Videler BADHOEVEDORP 5 Henk de Jong Nieuwveen 6 Stefan  Laurijssen Oud Gastel 7 Michiel  Vos Delft 8 Bram  Mens Weteringen 9 Robbert  Schaap Leidschendam 10 Cees  Snoek VOLENDAM 11 […]