Archief | Uitslag ZAC RSS feed for this section

Tussenstand ZAC na 10 wedstrijden

Tussenstand na 10e wedstrijd ZAC       A-renners     RN plts Naam Woonplaats Punten 33 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  180 2 2 Gijs Nieuwkoop Veen 151 13 3 Leonard vd  Laan Den Bosch 146 29 4 Maikel Stam Sprang- Capelle  134 1 5 Erik Satter Gameren 120 44 6 Remco Stam Sprang- Capelle  […]

Uitslag 10 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 5 juni 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Arnold Stam Sprang- Capelle  3 Tim van Lopik Gorinchem 4 Leonard vd  Laan Den Bosch 5 Martijn de Putter Nederhemert 6 Joel Nederveen Hardinxveld 7 Koen Lankhaar Babylonienbroek 8 Peter van Wijgerden Woudrichem 9 Teus Van Tuijl Kerkwijk 10 Patrick Heijnen Herpt 11 Arie Bijsterbos […]

Uitslag 9e wedstrijd Zomeravondcompetitie 29 mei 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 5 Johan Hooijmans Kerkdriel 6 Henry Satter Satter Zuilichem 7 Erik Satter Gameren 8 Leonard vd  Laan Den Bosch 9 Martijn de Putter Nederhemert 10 Koen Lankhaar Babylonienbroek 11 Ruben Nederveen […]

Tussenstand ZAC na 7 wedstrijden

Tussenstand na 7e wedstrijd ZAC  (voor details zie excel bestand hierna)     A-renners     RN Plts Naam Woonplaats Punten 2 1 Gijs Nieuwkoop Veen 135 33 2 Arnold Stam Sprang- Capelle  122 13 3 Leonard vd  Laan Den Bosch 103 9 4 Thomas Bakker Beesd 97 29 5 Maikel Stam Sprang- Capelle  96 […]

Uitslag 8e wedstrijd Zomeravondcompetitie 22 mei 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Danny Stam Sprang -Capelle 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Robert van Dalen Giessen 4 Patrick Heijnen Herpt 5 Gijs Nieuwkoop Veen 6 Arnold Stam Sprang- Capelle  7 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 8 Leonard vd  Laan Den Bosch 9 Remco Stam Sprang- Capelle  10 Erik Satter Gameren 11 Julian van […]

Uitslag 7e wedstrijd Zomeravondcompetitie 15 mei 2019

  A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Gijs Nieuwkoop Veen 2 Jurgen Seelen Dreumel 3 Arnold Stam Sprang- Capelle  4 Leonard vd  Laan Den Bosch 5 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 6 Maikel Stam Sprang- Capelle  7 Tom den Dekker Gorinchem 8 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 9 Martijn de Putter Nederhemert 10 Erik Satter Gameren 11 […]

Uitslag 6e wedstrijd Zomeravondcompetitie 8 mei 2019

  A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Robert van Dalen Giessen 3 Thom van Elk Hurwenen 4 Leonard vd  Laan Den Bosch 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Thomas Bakker Beesd 7 Erik Satter Gameren 8 Gijs Nieuwkoop Veen 9 Arnold Stam Sprang- Capelle  10 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg […]

Uitslag 5e wedstrijd Zomeravondcompetitie 1 mei 2019

  A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Gijs Nieuwkoop Veen 2 Arnold Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Robert van Dalen Giessen 5 Thom van Elk Hurwenen 6 Martijn de Putter Nederhemert 7 Johan Hooijmans Kerkdriel 8 Remco Stam Sprang- Capelle  9 Arno van der Laar Kerkdriel 10 Arie Bijsterbos Brakel 11 Julian van […]

Uitslag 4e wedstrijd Zomeravondcompetitie 24 april 2019

  A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Arnold Stam Sprang- Capelle  3 Erik Satter Gameren 4 Danny Stam Sprang -Capelle 5 Gijs Nieuwkoop Veen 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Johan Vos Bruchem 9 Thomas Bakker Beesd 10 Theus Oomen Aalst 11 Tim van Lopik Gorinchem […]

Tussenstand ZAC

Download [94.03 KB]