Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)     A-renners     RN Plts Naam Woonplaats Punten 33 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  286 2 2 Gijs Nieuwkoop Veen 227 29 3 Maikel Stam Sprang- Capelle  220 9 4 Thomas Bakker Beesd 201 13 5 Leonard vd  Laan Den Bosch 177 44 6 Remco Stam Sprang- Capelle  175 1 7 Erik Satter Gameren 165 10 8 Theus Oomen Aalst 120 41 9 Robert van Dalen Giessen 117 23 10 Tim van Lopik Gorinchem 111 12 11 Martijn de Putter Nederhemert 102 16 12 Thom van Elk Hurwenen 96 31 13 Patrick Heijnen Herpt 96 37 14 Arie Bijsterbos Brakel 94 24 15 Corne Verhoeks Zuilichem 92 17 16 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 76 36 17 Jinse van Wijgerden Bruchem 75 3 18 Kees Verheij Nederhemert 70 48 19 André  van Tilburg Andel 70 32 20 Johan Hooijmans Kerkdriel 69 45 21 Danny Stam Sprang -Capelle 69 46 22 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 64 6 23 Julian van Oudheusden Andel 63 49 24 Koen Lankhaar Babylonienbroek 63 42 25 Arno van der Laar Kerkdriel 61 20 26 Joel Nederveen Hardinxveld 55 53 27 Henry Satter Zuilichem 52 4 28 Teus Van Tuijl Kerkwijk 49 8 29 Johan Vos Bruchem 47 15 30 Peter van Wijgerden Woudrichem 47 47 31 Jurgen Seelen Dreumel 45 26 32 Tom den Dekker Gorinchem 41 35 33 Ruben Nederveen Hardinxveld 33 56 34 Robert Koeman Gorinchem 32 25 35 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg 22 22 36 Corne   v/d  Meijden Brakel 21 21 37 Mathijs Maas Kerkdriel 20 30 38 Remco Stam Sprang- Capelle  20 27 39 Peter de Weerd Nieuwaal 17 19 40 Patrick Heijnen Herpt 11 7 41 Wim van Tuijl Gameren 10 18 42 Jochem Uitenhoven Andel 10 34 43 Alan van Tuijl Zaltbommel  10 50 44 Arnold Snaters Rosmalen 10 5 45 Neil Mc Cormack Brakel 5 38 46 Patrick Donker Ammerzoden 5 39 47 Coen  Buijs Herpt 5 40 48 Mark Roex Vlijmen 5 51 49 Gerrit van Os Kaatsheuvel 5 52 50 Henry van Vught  0 5 54 51 Arie Bijsterbosch Brakel 5 55 52 Rick Hoskam Ammerzoden 5 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     B-renners     RN   Plts  Naam       Woonplaats   Punten     33 1 Andre Westra                   Zaltbommel 328 1 2 Neil Mc Cormack Brakel 302 7 3 Aart Versluis Tuil 154 31 4 Robert Koeman Gorinchem 137 45 5 Jan Grauss Brakel 131 13 6 Koen Evers Bruchem 125 24 7 Twam van

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 18e wedstrijd Zomeravondcompetitie 28 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Thomas Bakker Beesd 3 Henry Satter Satter Zuilichem 4 Arnold Stam Sprang- Capelle 5 Patrick Heijnen Herpt 6 Gijs Nieuwkoop Veen 7 Erik Satter Gameren 8 André  van Tilburg Andel 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Theus Oomen Aalst 11 Ruben Nederveen Hardinxveld 12 Arie Bijsterbos Brakel 13 Joel Nederveen Hardinxveld 14 Koen Lankhaar Babylonienbroek -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winnaar bij de B was Bart Wolthuis uit Hank. Helaas had Bart geen transponder en komt daarom conform de regels welke hierover zijn vastgesteld  niet voor in de definitieve uitslag.   B-renners Plts Naam Woonplaats           1 Jinse van Wijgerden Bruchem 2 Neil Mc Cormack Brakel 3 Cornelis van Breugel 0 4 André Westra Zaltbommel 5 Peter de Weerd Niuewaal 6 Aart Versluis Tuil 7 Aart van Dalen Andel 8 Twam van Heel  Zaltbommel 9 Wouter Wolthuis Hank 10 Jan Grauss Brakel 11 Koen Evers Bruchem 12 Adriaan Egas Nederhemert 13 Wim van  Tuijl Gameren 14 Dennis van Tilborg Rijswijk

Uitslag 16e wedstrijd Zomeravondcompetitie 14 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Kees Verheij Nederhemert 5 Robert Koeman Gorinchem 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts    Naam Woonplaats             1 André Westra Zaltbommel 2 Wouter Wolthuis Hank 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Aart Versluis Tuil

Tussenstand ZAC na 17 wedstrijden

Tussenstand na  de 17e wedstrijd ZAC     A-renners       Naam Woonplaats Punten 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  246 2 Gijs Nieuwkoop Veen 212 3 Maikel Stam Sprang- Capelle  200 4 Thomas Bakker Beesd 163 5 Leonard vd  Laan Den Bosch 163 6 Erik Satter Gameren 140 7 Remco Stam Sprang- Capelle  136 8 Robert van Dalen Giessen 117 9 Martijn de Putter Nederhemert 102 10 Theus Oomen Aalst 96 11 Thom van Elk Hurwenen 96 12 Tim van Lopik Gorinchem 96 13 Corne Verhoeks Zuilichem 92 14 Patrick Heijnen Herpt 80 15 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 76 16 Jinse van Wijgerden Bruchem 75 17 Arie Bijsterbos Brakel 73 18 Kees Verheij Nederhemert 70 19 Johan Hooijmans Kerkdriel 69 20 Danny Stam Sprang -Capelle 69 21 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 64 22 Koen Lankhaar Babylonienbroek 63 23 Arno van der Laar Kerkdriel 61 24 Julian van Oudheusden Andel 58 25 Andre  van Tilburg Andel 57 26 Henry Satter Satter Zuilichem 52 27 Teus Van Tuijl Kerkwijk 49 28 Peter van Wijgerden Woudrichem 47 29 Joel Nederveen Hardinxveld 47 30 Jurgen Seelen Dreumel 45 31 Johan Vos Bruchem 42 32 Tom den Dekker Gorinchem 41 33 Robert Koeman Gorinchem 32 34 Ruben Nederveen Hardinxveld 23 35 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg 22 36 Corne   v/d  Meijden Brakel 21 37 Mathijs Maas Kerkdriel 20 38 Remco Stam Sprang- Capelle  20 39 Peter de Weerd Nieuwaal 17 40 Patrick Heijnen Herpt 11 41 Wim van Tuijl Gameren 10 42 Jochem Uitenhoven Andel 10 43 Alan van Tuijl Zaltbommel  10 44 Arnold Snaters Rosmalen 10 45 Neil Mc Cormack Brakel 5 46 Patrick Donker Ammerzoden 5 47 Coen  Buijs Herpt 5 48 Mark Roex Vlijmen 5 49 Gerrit van Os Kaatsheuvel 5 50 Henry van Vught  0 5 51 Arie Bijsterbosch Brakel 5 52 Rick Hoskam Ammerzoden 5       B-renners        Naam Woonplaats  Punten 1       Andre Westra Zaltbommel 291 2 Neil Mc Cormack Brakel 265 3 Robert Koeman Gorinchem 137 4 Aart Versluis Tuil 124 5 Jan Grauss Brakel 120 6 Koen Evers Bruchem 115 7 Ton van Lopik Gorinchem 110 8 Rob den Dekker Aslst 110 9 Twam van Heel  Zaltbommel 103 10 Tom van Herwaarden Rossum 91 11 Jeroen van den Bighelaar Kerkdriel 90 12 Roy Rooyakkers Bruchem 80 13 Wim van  Tuijl Gameren 76 14 Henry  Satter Zuilichem 74 15 Paul van Iterson Kerkdriel 67 16 Aart van Dalen Andel 65 17 Cor de

Uitslag 17e wedstrijd Zomeravondcompetitie 21 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Corne Verhoeks Zuilichem 2 Thomas Bakker Beesd 3 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 4 Gijs Nieuwkoop Veen 5 Henry Satter Satter Zuilichem 6 Robert Koeman Gorinchem 7 Johan Hooijmans Kerkdriel 8 Andre  van Tilburg Andel 9 Leonard vd  Laan Den Bosch 10 Kees Verheij Nederhemert 11 Erik Satter Gameren 12 Martijn de Putter Nederhemert 13 Arno van der Laar Kerkdriel 14 Arie Bijsterbos Brakel 15 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats        1 Andre Westra Zaltbommel 2 Frank van Rhee Kerkdriel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Aart van Dalen Andel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Sanne van Heel Zaltbommel 7 Twam van Heel  Zaltbommel 8 Aart Versluis Tuil 9 Koen Evers Bruchem 10 Neil Mc Cormack Brakel 11 Peter de Weerd Niuewaal 12 Wim van  Tuijl Gameren 13 Dennis van Tilborg Rijswijk

Uitslag 14 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 3 juli 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Arnold Stam Sprang- Capelle  3 Henry Satter Zuilichem 4 Robert van Dalen Giessen 5 Thomas Bakker Beesd 6 Koen Lankhaar Babylonienbroek 7 Andre  van Tilburg Andel 8 Corne Verhoecks Zuilichem 9 Tim van Lopik Gorinchem 10 Jinse van Wijgerden Bruchem 11 Kees Verheij Nederhemert 12 Patrick Heijnen Herpt 13 Julian van Oudheusden Andel -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats       1 Andre Westra Zaltbommel 2 Tom van Herwaarden Rossum 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Wim van  Tuijl Gameren 5 Gerrit Van Os Kaatsheuvel 6 Sanne van Heel Zaltbommel 7 Rob den Dekker Aalst 8 Ton van Lopik Gorinchem 9 Aart van Dalen Andel 10 Lisa van Heel Zaltbommel 11 Koen Evers Bruchem 12 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 13 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 26 juni 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Gijs Nieuwkoop Veen 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Arnold Stam Sprang- Capelle  4 Thomas Bakker Beesd 5 André van Tilburg  Andel 6 Corné Verhoecks Zuilichem 7 Henry Satter Satter Zuilichem 8 Tim van Lopik Gorinchem 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Jinse van Wijgerden Bruchem 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Theus Oomen Aalst 13 Koen Lankhaar Babylonienbroek 14 Thom van Elk Hurwenen 15 Martijn de Putter Nederhemert -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Tom van Herwaarden Rossum 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Jan Grauss Brakel 5 Wim van  Tuijl Gameren 6 Ton van Lopik Gorinchem 7 Roy Rooyakkers Bruchem 8 Luca van Oudheusden Andel 9 Aart van Dalen Andel

Uitslag 11 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 12 juni 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Henry Satter Satter Zuilichem 2 Jochem Uitenhoven Andel 3 Thomas Bakker Beesd 4 Leonard vd  Laan Den Bosch 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Julian van Oudheusden Andel 7 Koen Lankhaar Babylonienbroek 8 Corne Verhoecks Zuilichem 9 Arnold Stam Sprang- Capelle  10 Maikel Stam Sprang- Capelle  11 Gijs Nieuwkoop Veen 12 Tim van Lopik Gorinchem 13 Arie Bijsterbos Brakel 14 Thom van Elk Hurwenen 15 Theus Oomen Aalst 16 Teus Van Tuijl Kerkwijk 17 Peter van Wijgerden Woudrichem 18 Martijn de Putter Nederhemert -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats 1 Robert Koeman Gorinchem 2 Neil Mc Cormack Brakel 3 Andre Westra Zaltbommel 4 Wim van  Tuijl Gameren 5 Rob den Dekker Aalst 6 Koen Evers Bruchem 7 Luca van Oudheusden Andel

Tussenstand ZAC na 10 wedstrijden

Tussenstand na 10e wedstrijd ZAC       A-renners     RN plts Naam Woonplaats Punten 33 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  180 2 2 Gijs Nieuwkoop Veen 151 13 3 Leonard vd  Laan Den Bosch 146 29 4 Maikel Stam Sprang- Capelle  134 1 5 Erik Satter Gameren 120 44 6 Remco Stam Sprang- Capelle  111 9 7 Thomas Bakker Beesd 105 16 8 Thom van Elk Hurwenen 84 12 9 Martijn de Putter Nederhemert 82 41 10 Robert van Dalen Giessen 77 45 11 Danny Stam Sprang -Capelle 69 23 12 Tim van Lopik Gorinchem 66 46 13 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 64 31 14 Patrick Heijnen Herpt 56 32 15 Johan Hooijmans Kerkdriel 55 17 16 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 53 42 17 Arno van der Laar Kerkdriel 53 37 18 Arie Bijsterbos Brakel 51 20 19 Joel Nederveen Hardinxveld 47 10 20 Theus Oomen Aalst 45 47 21 Jurgen Seelen Dreumel 45 4 22 Teus Van Tuijl Kerkwijk 44 8 23 Johan Vos Bruchem 42 15 24 Peter van Wijgerden Woudrichem 42 26 25 Tom den Dekker Gorinchem 41 24 26 Corne Verhoecks Zuilichem 36 6 27 Julian van Oudheusden Andel 35 36 28 Jinse van Wijgerden Bruchem 35 49 29 Koen Lankhaar Babylonienbroek 35 3 30 Kees Verheij Nederhemert 32 48 31 Andre  van Tilburg Andel 25 35 32 Ruben Nederveen Hardinxveld 23 25 33 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg 22 21 34 Mathijs Maas Kerkdriel 20 27 35 Peter de Weerd Nieuwaal 17 53 36 Henry Satter Satter Zuilichem 15 19 37 Patrick Heijnen Herpt 11 7 38 Wim van Tuijl Gameren 10 30 39 Remco Stam Sprang- Capelle  10 34 40 Alan van Tuijl Zaltbommel  10 50 41 Arnold Snaters Rosmalen 10 5 42 Neil Mc Cormack Brakel 5 18 43 Jochem Uitenhoven Andel 5 22 44 Corne   v/d  Meijden Brakel 5 38 45 Patrick Donker Ammerzoden 5 39 46 Coen  Buijs Herpt 5 40 47 Mark Roex Vlijmen 5 51 48 Gerrit van Os Kaatsheuvel 5 52 49 Henry van Vught  0 5 54 50 Arie Bijsterbosch Brakel 5       B-renners              plts Naam Woonplaats Punten 33 1 Andre Westra Zaltbommel 177 1 2 Neil Mc Cormack Brakel 172 31 3 Robert Koeman Gorinchem 132 45 4 Jan Grauss Brakel 103 41 5 Rob den Dekker Aslst 91 38 6 Jeroen van den Bighelaar Kerkdriel 90 7 7 Aart Versluis Tuil 89 24 8 Twam van Heel  Zaltbommel 89 13 9 Koen Evers Bruchem 88 22 10 Ton van Lopik Gorinchem 82 49 11 Henry  Satter Zuilichem 74 3 12 Paul van Iterson Kerkdriel 67 5 13 Cor de Graaf Zuilichem 64 20 14 Roy Rooyakkers Bruchem 57 40 15 Tom van Herwaarden Rossum 48 32 16 Johan  Hooijmans Kerkdriel 46 35 17 Arno v/d  v/d Laar Kerkdriel 43 10 18 Mathijs Maas Kerkdriel 33 27 19 Sanne