Zegestand 2008

Naam Wedstrijd Datum Categorie Plaats
René Kolbach MCCC Open Criterium 2008 (Smeaton Grange, Australië) 24 februari Amateurs A 2
Martin van der Meijden Wheelerplanet Amateur B Criterium (Spaarndam) 09 maart Amateurs B 8
Martin van der Meijden Ronde van Werkendam 24 maart Amateurs B 8
Ian Oukes Midden Nederland competitie 30 maart Nieuwelingen 5
Michel Tolhoek TMZ Kampioenschap (’s Heerenhoek) 12 april Amateurs B 5
Ian Oukes Midden Nederland competitie (Amersfoort) 13 april Nieuwelingen 7
Martin van der Meijden Omloop van het Munnikenland 26 april Amateurs B 5
Gijsbert Nieuwkoop Omloop van het Munnikenland 26 april Amateurs A 5
Wim van Tuyl Omloop van het Munnikenland 26 april Amateurs B 31
Christian van Doorn Omloop van het Munnikenland 26 april Amateurs B 13
Martin van der Meijden Ronde van ’s Gravendeel 30 april Amateurs B 1
Michel Tolhoek Ronde van ’s Gravendeel 30 april Amateurs B 9
Corné Verhoeks Oranjeronde (Breda) 30 april Amateurs A 6
Erik Satter Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs B 40+ 1
Dirk Keijnemans Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs 50+ 1
Joop Kosters Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs 50+ 2
Gijsbert Nieuwkoop Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs A 2
Corné Verhoeks Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs A 3
Willem Blom Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Amateurs A 8
Ellen Satter Districtskampioenschappen (Westerbeek) 01 mei Nieuweling-meisjes 13
Martin van der Meijden Ronde van Druten 01 mei Amateurs B 6
André van Tilborg Ronde van Druten 01 mei Amateurs A 4
Wim van Tuyl Ronde van Druten 01 mei Amateurs B 3
Erik Satter Rhenoy 01 mei Amateurs B 9
Dirk Keijnemans Ronde van Noord-Beveland 03 mei Amateurs 10
Robert van Dalen Zeeland Classic 10 mei Amateurs 9
Erik Satter DK Weg (Bakel) 12 mei Masters 40+ 2
Gijsbert Nieuwkoop DK Weg (Bakel) 12 mei Amateurs A 1
Dirk Keijnemans DK Weg (Bakel) 12 mei Masters 50+ 2
René Kolbach DK Weg (Bakel) 12 mei Amateurs A 5
Corné Verhoeks DK Weg (Bakel) 12 mei Amateurs A 10
Wim van Tuyl DK Weg (Bakel) 12 mei Amateurs B 14
André van Tilborg Ronde van Austerlitz 15 mei Amateurs A 6
Wim van Tuyl Ronde van Austerlitz 15 mei Amateurs B 13
Martin van der Meijden Draai rond de Kraai (Rijsoord) 17 mei Amateurs B 4
Christian van Doorn Draai rond de Kraai (Rijsoord) 17 mei Amateurs B 14
Wim van Tuyl Eindhoven 25 mei Amateurs B 11
Gijsbert Nieuwkoop Omloop Hoekse Waard 31 mei Amateurs A 7
Gijsbert Nieuwkoop Omloop Hoekse Waard 31 mei Jongerenklassement 1
Martin van der Meijden Ronde van Puttershoek 31 mei Amateurs B 7
Wim van Tuyl Rhenoy 31 mei Amateurs B 20
Wim van Tuyl Papendrecht 07 juni Amateurs B 6
Martin van der Meijden Ronde van Weesp 08 juni Amateurs B 9
Christian van Doorn Ronde van Numansdorp 09 juni Amateurs B 15
Corné Verhoeks Internationale Boekweitronde van Zuiddorpe 16 juni Elite / Beloften / Amateurs A 4
Michel Tolhoek Ronde van Vaassen (Wassink) 18 juni Amateurs B 5
René Kolbach Luykgestel 23 juni Amateurs A 3
Wim van Tuyl Herwijnen 28 juni Amateurs B 5
Erik Satter Herwijnen 28 juni Amateurs B 8
Martin van der Meijden Ronde van Oud Beijerland 04 juli Amateurs B 6
Gijsbert Nieuwkoop NK Weg (Steenwijkerwold) 06 juli Amateurs A 6
Wim van Tuyl Driel 06 juli Amateurs B 2
Erik Satter NK Weg (Steenwijkerwold) 06 juli NK 40+ 25
Martin van der Meijden Ronde van Driebergen 08 juli Amateurs B 7
René Kolbach Dodewaard 12 juli Amateurs A 9
Martin van der Meijden Ronde van St Willebrord 13 juli Amateurs A/B 4
René Kolbach Omloop van Drimmele 13 juli Amateurs A 6
Corné Verhoeks Ronde van Veldhoven 14 juli Amateurs A/B 2
René Kolbach Ronde van Ochten 19 juli Amateurs A 7
Michel Tolhoek Ronde van Kortgene 26 juli Amateurs A/B 5
Gijsbert Nieuwkoop Ronde van Boxmeer (ook winnaar van de leidersprijs) 28 juli Amateurs A 7
Corné Verhoeks Internationaal militair criterium (Herentals, België) 31 juli Amateurs A 3
Gijsbert Nieuwkoop Tijdrit (Nijeveen) 02 augustus Amateurs A 1
Willem Blom Tijdrit (Nijeveen) 02 augustus Amateurs A 4
Martin van der Meijden Ronde van Oosterhout 09 augustus Amateurs B 4
Erik Satter Ronde van Oosterhout 09 augustus Amateurs B 8
René Kolbach Profronde (Zevenbergen) 10 augustus Amateurs A 6
Erik Satter De lus van Almkerk 16 augustus Amateurs B 11
Corné Verhoeks De lus van Almkerk 16 augustus Amateurs A 9
René Kolbach De lus van Almkerk 16 augustus Amateurs A 4
Martin van der Meijden De lus van Almkerk 16 augustus Amateurs B 8
René Kolbach Ronde van Nuenen 24 augustus Amateurs A 2
Gijsbert Nieuwkoop NK Tijdrijden (Groningen) 31 augustus Amateurs A 4
Corné Verhoeks NK Tijdrijden (Groningen) 31 augustus Amateurs A 10
Erik Satter NK Tijdrijden (Groningen) 31 augustus Masters 40+ 6
Martin van der Meijden Omloop van het Groen Woud (Boxtel) 06 september Amateurs A en B 6
Cor de Graaf Omloop van het Groen Woud (Boxtel) 06 september Amateurs A en B 8
René Kolbach Ronde van Giessen 12 september Amateurs A 1
André van Tilborg Ronde van Giessen 12 september Amateurs A 4
Martin van der Meijden Ronde van Hillegom 14 september Amateurs A en B 7
Martin van der Meijden Ameide 20 september Amateurs B 1
René Kolbach 35e twee landen koers (Someren-Eind) 21 september Amateurs A 1
Ellen Satter Ronde van Uden 21 september Nieuweling-meisjes 16
Erik Satter Omloop van het Munnikenland (Brakel) 27 september Masters 40+ 3
Erik Satter Eindklassement WielerMasters 2008 27 september Masters 50+ 17
Ellen Satter Ronde van Dongen 28 september Nieuweling-meisjes 8

 

Nog geen reacties.

Reageer