Uitslag recreanten A en B + Vrouwen A en Omloop van het Munnikenland

Uitslag Omloop van het Munnikenland /14-4-2018/ recreanten A-categorie

Plts Naam Woonplaats
1 Johan Hooijmans Kerkdriel
2 Patrick van der knaap wateringen
3 Henry Satter Zuilichem
4 Alan van Tuijl Zaltbommel
5 Dennis De Vaal Geldermalsen
6 Thomas Bakker Beesd
7 Rick Hoskam Ammerzoden
8 Arie Bijsterbosch Brakel
9 Marcel van Lith Est
10 Gerrit van Os Kaatsheuvel
11 Anton Breugem Woudrichem
12 Arno van de Laar Kerkdriel
13 Erwin Verhoeven Waalwijk
14 Arjen VandenOord Hedel
15 Cor de Graaf Zuilichem
16 Joost van Dijk Geldermalsen
17 Laurens Groenenberg Nieuwendijk

 

Uitslag Omloop van het Munnikenland /14-4-2018/ recreanten B-categorie

Plts Naam Woonplaats
1 Jeroen Straver Andel
2 Teus de Jong Sleeuwijk
3 Ton van Lopik Gorinchem
4 Hans Lam 0
5 Coen Buijs Herpt
6 Twan van Heel Zaltbommel
7 Neil Mc Cormack Brakel
8 Erik van Heusden Zaltbommel
9 Adies van As Nieuwendijk
10 Paul van Iterson Kerkdriel
11 Jeroen v/d Bighelaar Kerkdriel
12 Marco van Stee Sliedrecht
13 Koen Evers Bruchem
14 Jan Grauss Brakel
15 Jan van Boggelen Haaften

 

Uitslag Omloop van het Munnikenland /14-4-2018/ Vrouwen A-categorie

Plts naam woonplaats
1 Linda  Klein Wageningen
2 Malou  Hiemstra Utrecht
3 Wies de Jong UTRECHT
4 Christel  Janssen Amsterdam
5 Samantha van Steenis ARNHEM
6 Judith  Krabbenborg Amsterdam
7 Lieke van der Straten Utrecht
8 Renske  Hebing Utrecht
9 Yvette de Koning UITGEEST
10 Danielle de Hoog Pijnacker
11 Mara van Doremalen Amsterdam
12 Suzanne  Mulder Den Haag
13 Jara  Verweij Rotterdam
14 Silke  Blei HURWENEN
15 Eva  Vogelezang Rhenen
16 Heidi  Snoek Abcoude
17 Elisa Sern  Breda
18 Kathleen   Thomaes AMSTELVEEN
19 Estelle de Jong Wilnis
20 Tanja  Ites DEN HELDER
21 Haitske van der Schee Utrecht
22 Rigt   Kalsbeek Amsterdam
23 Marije te  Raa WOLFHEZE
24 Miriam  Fuselier Arnhem
25 Hedwich  Bekius ROTTERDAM
26 Lisette de Hoog PIJNACKER
27 Brenda  Bakker Arnhem
28 Astrid  Schop AMSTELVEEN
29 Larissa  Mesker NOORDELOOS
30 Jet  Jansen ARNHEM
31 Alysha v.Neck Amstelveen
32 Floor  Peters VUGHT
33 Astrid  Vollebregt HEEMSTEDE
34 Cindy van der Avoort Lent
35 Susan  Verdegaal HEILOO
36 Maaike  Schakenbos DEVENTER
37 Sanne van Heel ZALTBOMMEL
38 Danielle de Jong Vijfhuizen
39 Danique  Speklé Zaltbommel
40 Amber Boks  
41 Merel  Konijnenburg ‘S-Hertogenbosch
42 Maaike  Vorsteveld EDE
43 Lon van  Schaik Haarlem
44 Zoë  Kroonen Oosterhout NB
45 Marieke van  Stee SLIEDRECHT

 

Uitslag Omloop van het Munnikenland /14-4-2018/ Vrouwen B-categorie

 Plts naam woonplaats
1 Janneke van Rooijen Amsterdam
2 Ilse  Uithoven BABYLONIËNBROEK
3 Leonie Van  Tuijl Gameren 
4 Annemieke Van  Steenis De Meern
5 Rianne  Snel IJsselstein
6 Belle Beems Utrecht
8 Ineke Deelen Amsterdam
9 Carola  Irvine KERKDRIEL
10 Marloes  Warnaar Rotterdam
11 Lieke  Splinter Babylonienbroek 
12 Christa van  IJzendoorn Houten
13 Sanne Hitiphieuw Rapha
14 Marloes  Mol Amsterdam
15 Nicole  Lemmen Amsterdam
16 Marieke van Ede BLARICUM
17 Carlijn  Sturkenboom Utrecht
18 Dieke van Rees Amsterdam
19 Wendy   Koegelberg Breezand
20 Milan  Boks Breezand
21 Ellen  Niewold DEN HELDER
22 Roos  Veneman Arnhem
23 Anouk  Fermont Eindhoven 
24 Verena Scholtens Julianadorp
25 Evelien  Bergman Arnhem
26 Yvonne van der Werf Eindhoven
27 Judith  Günthardt Eindhoven
28 Minou  Groenen Utrecht
29 Judith  Verburg ROCKANJE
30 Anne van de Meerakker Utrecht

Tags: ,

Een reactie naar “Uitslag recreanten A en B + Vrouwen A en Omloop van het Munnikenland”

  1. Jeroen straver 16/04/2018 at 08:16 #

    Waar zijn de uitslagen van de regio B?

Reageer