Uitslag ZAC 11-7-2018 en tussenstand

 

Uitslag Zomeravondcompetitie/11 juli 2018 / A-categorie
Plts Naam Woonplaats
1 Kees Verheij Nederhemert
2 Robert van Dalen Giessen
3 Jochem Uithoven Andel
4 Patrick Heijnen Herpt
5 Thomas Bakker Beesd
6 Erik Satter Gameren
7 Thom van Elk Hurwenen
8 Jinse van Wijgerden Bruchem
9 Eric Roekx Den Bosch
10 Mark Roekx Den Bosch
11 Tom Dekker Gorinchem

 

Uitslag Zomeravondcompetitie/11 juli 2018 / B-categorie
Plts Naam Woonplaats
1 Arno v/d  v/d Laar Kerkdriel
2 Cornelis van Breugel Olgersplaat
3 Neil  Mc Cormack Brakel
4 Ruben  Nederveen Hardinxveld
5 Twan van Heel Zaltbommel
6 Aart van Dalen Andel
7 Ton van Lopik Gorinchem
8 Jeroen  Straver Andel
9 Jan Grauss Brakel
10 Peter  Golverdingen Giessenburg
11 Gerrit van Van Os Kaatsheuvel
12 Paul Iterson Kerkdriel
13 Theus  Oomen Aalst
14 Rick  Hoskam Ammerzoden
15 Johannes  Oomen Nederhemert
16 Adriaan  Egas Nederhemert

 

Tussenstand Zomeravondcompetitie na 15 wedstrijden

 

A-renners

   
Plts Naam Woonplaats Punten
1 Erik Satter Gameren 241
2 Robert van Dalen Giessen 198
3 Jinse van Wijgerden Bruchem 163
4 Maikel Stam Sprang- Capelle  156
5 Kees Verheij Nederhemert 154
6 Andre van Tilburg Andel 152
7 Julian van Oudheusden Andel 147
8 Johan Hooijmans Kerkdriel 122
9 Thom van Elk Hurwenen 115
10 Arie Bijsterbos Brakel 109
11 Alan van Tuijl Zaltbommel 109
12 Corne Verhoeks  Zuilichem 104
13 Gijs Nieuwkoop Veen 100
14 Danny Stam Sprang -Capelle 94
15 Pieter Prosman Zaltbommel 85
16 Thomas Bakker Beesd 81
17 Teus van Tuijl Kerkwijk 74
18 Patrick Heijnen Herpt 69
19 Gerrit van Os Kaatsheuvel 64
20 Remco Stam Sprang- Capelle  62
21 Adriaan Egas Nederhemert 56
22 Henry Satter Zuilichem 55
23 Jochem Uithoven Andel 48
24 Patrick Donker Ammerzoden 45
25 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 43
26 Geert van Kappel Sleeuwijk 42
27 Leonard van der Laan Den Bosch 35
28 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 33
29 Eddy Mundas Bruchem 32
30 Dennis de Vaal Geldermalsen 29
31 Tom Dekker Gorinchem 27
32 Joost Hoetelmans Zaltbommel 23
33 Max de Jong Giessenburg 23
34 Sander  Spoolder Giessenburg 23
35 Arnold Stam Giessenburg 23
36 Peter van Wijgerden Woudrichem 22
37 Eric Roekx Den Bosch 21
38 J. van Aartssen Dreumel 18
39 Ton van Lopik Gorinchem 16
40 John Nederveen Hardinxveld 16
41 Johan Vos Bruchem 15
42 Martij Arendsman Deil 14
43 Luuk Spijker Sleeuwijk 14
44 Arno v/d Laar Krerkdriel 10
45 Joost van Dijk Geldermalsen 10
46 Frank Rijkhof Veenendaal 9
47 Delano  Swenne Heukelum 9
48 Niels Bongers Giessenburg 9
49 Rick Hoskam Ammerzoden 6
50 Arjan van den Oord Hedel 5
51 Cornelis Breugel Olgersplaat 5
52 Martijn sw Putter Nederhemert 5
53 Frank Reede Kerkdriel 5
54 Teun de  Peuter Amerongen 5
55 Teun van Poppel Tilburg 5
56 Rolf Snaterse Rosmalen 5

 

 

B-renners

   
Plts Naam Woonplaats Punten
1 Jeroen  Straver Andel 240
2 Neil  Mc Cormack Brakel 236
3 Tim van Lopik Gorinchem 195
4 Ton van Lopik Gorinchem 149
5 Jan Grauss Brakel 145
6 Theus  Oomen Aalst 137
7 Peter van de Geest Lepelstraat 130
8 Cornelis van Breugel Olgersplaat 126
9 Ruben  Nederveen Hardinxveld 111
10 Dennis van Tilborg Rijswijk 96
11 Twan van Heel Zaltbommel 92
12 Marnix v/d Oever Wijk en Aalburg 88
13 Cor de Graaf Zuilichem 85
14 John  Nederveen Hardinxveld 83
15 Aart van Dalen Andel 83
16 Peter van Wijgerden Woudrichem 80
17 Koen  Evers Bruchem 75
18 Eric  Roex Den Bosch 63
19 Peter de Weert Nieuwaal 58
20 Paul  Iterson Kerkdriel 55
21 Johannes  Oomen Nederhemert 54
22 Arno v/d  v/d Laar Kerkdriel 51
23 Leo van Es Nistelrode 48
24 Ruben  Donker Zaltbommel 46
25 Erik van Heusden Zaltbommel 41
26 Gerrit van Van Os Kaatsheuvel 39
27 Mark  Raex Den Bosch 38
28 Coen  Buijs Herpt 31
29 Franks  Reede Kerkdriel 28
30 Koen  Molenaar Giessenburg 28
31 Sanne van Heel Zaltbommel 27
32 Henry Satter Nieuwaal 27
33 Matthijs Maas Kerkdriel 26
34 Rolf van Snaters Rosmalen 25
35 Dennis Stuijn Giessenburg 25
36 Marc Spijkers Biezenmortel 25
37 Ton van Elk Herwijnen 23
38 Claudia van Heel Zaltbommel 22
39 Eelco  Spronk Zaltbommel 21
40 Peter  Golverdingen Giessenburg 21
41 AP Brouwer Giessenburg 20
42 Luc  van Dungen Zaltbommel 20
43 Jeroen v/d Bighelaar Kerkdriel 18
44 Ton den Dekker Gorinchem 17
45 Nicjk Uitenhoven Babalolienbroek 16
46 Niels  Reichard Bruchem 15
47 Maurice van Laarhoven Kaatsheuvel 14
48 Emelie van Geijn Giessen 13
49 Anton van Breugem Woudrichem 13
50 Jan Post Giessenburg 13
51 Sil  Smit  Nederhemert T beij 12
52 Rick  Hoskam Ammerzoden 12
53 Steven de Bruijn s-Hertogenbosch 11
54 Daan van Vuuren Woudrichem 11
55 Henk  Westerlaken Rijswijk 10
56 Leonie van Oord Ammerzoden 10
57 Adriaan  Egas Nederhemert 10
58 Daisy  Goedhart Sprang Capelle 9
59 Arnold van Eeuwijk Zaltbommel 9
60 Teun van Poppel Tilburg 6
61 Philco  Doornbos Loon op Zand 5
62 Andre  Westra Zaltbommel 5
63 Leonie van Tuijl Gameren 5
64 Elsemieke v Maaren Zulichem 5
65 Thom  Herwaarden Rossum 5
66 Braien van Ewijk Zaltbommel 5
67 Hein van Laarhoven Sleeuwijk 5
68 Lisanne Berkhof Aalst 5
69 Gijs van Tuijl Bruchem 5

Tags: ,

Nog geen reacties.

Reageer