(Totaal) standen ZAC

Competitie 2016

Eindstand na 21 wedstrijden

Voor totaaloverzicht klik op onderstaande links

Eindstand ZAC 2016 A

Eindstand ZAC 2016 B

  A-renners    eindstand
  Naam Woonplaats Punten
       
1 Erik Satter Gameren 274
2 Danny Stam Sprang-Capelle 247
3 Robert van Dalen Giessen 246
4 Kees Verheij Nederhemert 233
5 Johan Hooijmans Kerkdriel 190
6 Gijsbert Nieuwkoop Veen 182
7 Peter de Weert Nieuwaal 146
8 Wim van Roekel Ammerzoden 125
9 Tijmen Arendsman Deil 119
10 Mark Teeuw Rijswijk 119
11 Jan Arie Scherff Waardhuizen 114
12 Patrick Heijnen Herpt 109
13 Jetse van Heelsum Sleeuwijk 94
14 Christian de Graaff Rijswijk 84
15 Martijn de Putter Nederhemert 80
16 Corné Verhoeks Zuilichem 74
17 wim van Tuyl Gameren 64
18 Daco Vos Den Bosch 53
19 Martij Arendsman Deil 47
20 Arnold Stam Sprang-Capelle 42
21 Joost Hoetelmans Zaltbommel 40
22 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 33
23 Berry Lamers Ammerzoden 33
24 Teus van Tuijl Kerkwijk 31
25 Guido van Tuijl Nieuwaal 28
26 Ton den Dekker Gorinhem 25
27 Eddy Mundas Bruchem 22
28 Arie Blomberg Kedichem 21
29 Martin Nederveen Almkerk 20
30 Willem Blom Well 18
31 Johan Vos Bruchem 17
32 Robert Mekelenkamp Oostwold 17
33 Patrick Donker Ammerzoden 16
34 Rico van Damme Ierseke 16
35 Paul van Schalen Tiel 14
36 Maik van Korven Opijnen 12
37 Dirk Keynemans Nieuwaal 11
38 Teunis de Peuter Utrecht 11
39 Laurens Jansen Ierseke 11
40 Marcel Colijn Giessen 5
41 Geert van Kuijk Loon op Zand 5
42 Peter van Wijgerden Woudrichem 5
43 Mathijs Wolff Werkendam 5
44 Arie Peter Brouwer Raamsdonk 5
45 Jochem Uithoven Andel 5
45 Maicky Hoerlemans Gorinchem 5

 

  B-renners    einstand
  Naam Woonplaats Punten
1 Walter van Putten Haaften 330
2 Allan van Tuijl Zaltbommel 310
3 Teus de Jong Sleewijk 288
4 Maikel Stam Sprang-Capelle 285
5 Gijs van Tuijl Bruchem 216
6 Neil Mc Cormack Brakel 202
7 Jinse van Wijgerden Bruchem 181
8 Jacob de Heus Tiel 171
9 Julian van Oudheusden Andel 156
10 Ger Van Breugel Almkerk 149
11 Arie Bijsterbosch Brakel 140
12 Henry Satter Gameren 132
13 Ton van Lopik Gorinchem 128
14 Adriaan Egas Nederhemert 125
15 Cornelis van Breugel Giessen 122
16 Aart van Dalen Andel 131
17 Han Nell Gameren 112
18 Ton den Dekker Gorinchem 111
19 Henk Westerlaken Rijswijk 105
20 Teus van Tuijl Kerkwijk 92
21 Paul van Iterson Kerkdriel 92
22 Eddy Mundas Bruchem 91
23 Leon vd Oord Ammerzoden 83
24 Pieter Prosman Zaltbommel 80
25 Martin van der Meijden Brakel 75
26 Jan Grauss Brakel 75
27 Eelco Spronk Zaltbommel 71
28 Erik van Heusden Zaltbommel 65
29 Peter van der Geest Lepelstraat 62
30 Yuri Ran Eethen 60
31 Wesley van Loon Werkendam 58
32 Arjo Mans Zaltbommel 57
33 Maartje Ekelmans Zaltbommel 54
34 Johan Vos Bruchem 53
35 Bastian Sterkenburg Ameide 51
36 Gerrit van Os Kaatsheuvel 51
37 Joost Hoetelmans Zaltbommel 51
38 Twan van Heel Zaltbommel 48
39 Ludie van Loon Werkendam 47
40 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 45
41 Dennis van Tilborg Rijswijk 39
42 Marcel  Colijn Giessen 39
43 Peter de Weert Nieuwaal 39
44 John Berendsen Herwijnen 37
45 Mathijs Wolf Werkendam 36
46 Daan van Vuuren Woudrichem 35
47 Danique Spekle Zaltbommel 30
48 Pieter Jan van Eck Zuilichem 29
49 Arjen van den Oord Hedel 27
50 Dennis van Heusden Zaltbommel 27
51 Danielle Quint Deil 25
52 Danny van Breugel Nieuwendijk 24
53 Cerge Doesburg Hank 20
54 Anton van Breugem Woudrichem 19
55 Fred Bouwman Zuilichem 18
56 Hein van Laar Gorinchem 17
57 Elsemieke van Maren Zuilichem 17
58 Rogier van de Braak Ammerzoden 15
59 Sanne van Heel Zaltbommel 15
60 Coen Buijs Herpt 15
61 Mark Spijkers Biezenmortel 15
62 Bart van der Heijden Vught 14
63 Tom van Elk Hurwenen 14
64 Henry van Vugt Uitwijk 10
65 Cor de Graaf Zuilichem 10
66 Fabian Peverelli Gorinchem 10
67 Rene van Vught Giessen 10
68 Freek de Jong Vught 10
69 Zeger v-d Stelt Meeuwen 10
70 Maik van Korven Opijnden 10
71 Dominique v-d Stelt Genderen 10
72 Maurice Pierik Ammerzoden 10
73 Arie Blomberg kedichem 10
74 Bas v-d Hoven Tilburg 7
75 Jetze van Heelsum Sleeuwijk 6
76 Stijn Theunisse Haren 5
77 Hoskam Rick Ammerzoden 5
78 Pieter de Putter Bruchem 5
79 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
80 Ger van den Heuvel Almkerk 5
81 Christiaan van Doorn Zaltbommel 5
82 Paul de Vries Nieuwaal 5
83 Jeroen Verheij Hoogblokland 5
84 Gerben Mekelenkamp Oostwold 5
85 Niels Reichard Bruchem 5
86 Martin Nederveen Almkerk 5
87 Peter  Schachtschabel Schijndel 5
88 Mienke van Heelsum Sleeuwijk 5
89 Elroy Kivits Waalwijk 5
90 Arno Guiyt Zaltbommel 5
91 Adriaan van Londen Tiel 5
92 Peter Satter Zaltbommel 5
93 John Merkx Ammerzoden 5
94 Dick van Loon Oosteind 5

 

 

Nog geen reacties.

Reageer