Tussenstand ZAC na 7 wedstrijden

Tussenstand na 7e wedstrijd ZAC  (voor details zie excel bestand hierna)

   

A-renners

   
RN Plts Naam Woonplaats Punten
2 1 Gijs Nieuwkoop Veen 135
33 2 Arnold Stam Sprang- Capelle  122
13 3 Leonard vd  Laan Den Bosch 103
9 4 Thomas Bakker Beesd 97
29 5 Maikel Stam Sprang- Capelle  96
1 6 Erik Satter Gameren 86
16 7 Thom van Elk Hurwenen 77
41 8 Robert van Dalen Giessen 59
44 9 Remco Stam Sprang- Capelle  56
17 10 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 47
45 11 Danny Stam Sprang -Capelle 46
12 12 Martijn de Putter Nederhemert 45
23 13 Tim van Lopik Gorinchem 43
42 14 Arno van der Laar Kerkdriel 41
10 15 Theus Oomen Aalst 40
47 16 Jurgen Seelen Dreumel 40
31 17 Patrick Heijnen Herpt 39
32 18 Johan Hooijmans Kerkdriel 39
8 19 Johan Vos Bruchem 37
26 20 Tom den Dekker Gorinchem 36
46 21 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 33
3 22 Kees Verheij Nederhemert 32
4 23 Teus Van Tuijl Kerkwijk 32
24 24 Corne Verhoecks Zuilichem 31
37 25 Arie Bijsterbos Brakel 31
20 26 Joel Nederveen Hardinxveld 27
36 27 Jinse van Wijgerden Bruchem 26
6 28 Julian van Oudheusden Andel 25
15 29 Peter van Wijgerden Woudrichem 23
25 30 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg 22
21 31 Mathijs Maas Kerkdriel 20
48 32 Andre  van Tilburg Andel 20
35 33 Ruben Nederveen Hardinxveld 13
7 34 Wim van Tuijl Gameren 10
34 35 Alan van Tuijl Zaltbommel  10
49 36 Koen Lankhaar Babylonienbroek 10
50 37 Arnold Snaters Rosmalen 10
27 38 Peter de Weerd Nieuwaal 9
5 39 Neil Mc Cormack Brakel 5
18 40 Jochem Uitenhoven Andel 5
22 41 Corne   v/d  Meijden Brakel 5
30 42 Remco Stam Sprang- Capelle  5
38 43 Patrick Donker Ammerzoden 5
39 44 Coen  Buijs Herpt 5
40 45 Mark Roex Vlijmen 5
51 46 Gerrit van Os Kaatsheuvel 5
54 47 Arie Bijsterbosch Brakel 5
   

B-renners

   
Rnr Plts Naam Woonplaats                   Punten
33 1 Andre Westra Zaltbommel 121
1 2 Neil Mc Cormack Brakel 121
24 3 Twam van Heel  Zaltbommel 89
38 4 Jeroen van den Bighelaar Kerkdriel 73
22 6 Ton van Lopik Gorinchem 72
45 5 Jan Grauss Brakel 70
31 12 Robert Koeman Gorinchem 66
5 10 Cor de Graaf Zuilichem 64
13 7 Koen Evers Bruchem 63
41 11 Rob den Dekker Aslst 62
7 13 Aart Versluis Tuil 56
3 8 Paul van Iterson Kerkdriel 53
49 18 Henry  Satter Zuilichem 51
40 9 Tom van Herwaarden Rossum 48
35 14 Arno v/d  v/d Laar Kerkdriel 43
10 15 Mathijs Maas Kerkdriel 33
20 16 Roy Rooyakkers Bruchem 30
32 17 Johan  Hooijmans Kerkdriel 28
2 26 Adriaan Egas Nederhemert 23
39 19 Joris van Herwaarden Rossum 22
46 20 Dennis van Tilborg Rijswijk 21
27 21 Sanne van Heel Zaltbommel 18
30 22 Leo van Es Zaltbommel 18
11 23 Lisa van Heel Zaltbommel 16
37 24 Mathijs   Maas Kerkdriel 15
28 31 Henry van Vugt 0 15
6 25 Luca van Oudheusden Andel 14
36 34 Frank van Rhee Kerkdriel 14
12 27 Eelco Spronk Zaltbommel 10
15 28 Jinse van Wijgerden Bruchem 10
16 29 Dinant Nieuwkoop Meeuwen 10
25 30 Serge Duoesburg Hank 10
42 32 Stefhan van  Gurp Ooltgensplaat 10
43 33 Joey Dekkers MiddelHarnis 10
8 35 Arjen  vd Oord Hedel 5
14 36 Luuc vd  Dungen Zaltbommel 5
18 37 Mark Roex Vlijmen 5
21 38 Tim van Lopik Gorinchem 5
26 39 Claudia van  Heel Zaltbommel 5
29 40 Laurens Groenendaal Zaltbommel 5
34 41 Erik van Heusden Zaltbommel 5
44 42 Roy Rooijakkers 0 5
47 43 Mario Ketels 0 5
48 44 Arwin Verschoor Almkerk 5

Tags: ,

Nog geen reacties.

Reageer