Stand Zomeravondcompetitie

De stand van het klassement na 19 wedstrijden ziet er als volgt uit: 

Voor een volledig overzicht van de A-categorie klik hier 

Voor een volledig overzicht van de  B-categorie klik hier

 

 

A-renners

   
PLts Naam Woonplaats Punten
1 Erik Satter Gameren 294
2 Robert van Dalen Giessen 259
3 Jinse van Wijgerden Bruchem 185
4 Julian van Oudheusden Andel 172
5 Maikel Stam Sprang- Capelle  170
6 Kees Verheij Nederhemert 168
7 Andre van Tilburg Andel 160
8 Gijs Nieuwkoop Veen 158
9 Danny Stam Sprang -Capelle 157
10 Arie Bijsterbos Brakel 142
11 Corne Verhoeks  Zuilichem 138
12 Thomas Bakker Beesd 138
13 Alan van Tuijl Zaltbommel 137
14 Johan Hooijmans Kerkdriel 135
15 Thom van Elk Hurwenen 121
16 Teus van Tuijl Kerkwijk 106
17 Henry Satter Zuilichem 105
18 Remco Stam Sprang- Capelle  100
19 Pieter Prosman Zaltbommel 85
20 Jochem Uithoven Andel 82
21 Patrick Heijnen Herpt 80
22 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 79
23 Gerrit van Os Kaatsheuvel 64
24 Leonard van der Laan Den Bosch 59
25 Adriaan Egas Nederhemert 56
26 Dennis de Vaal Geldermalsen 49
27 Patrick Donker Ammerzoden 45
28 Laurens Groenenberg Nieuwendijk 43
29 Geert van Kappel Sleeuwijk 42
30 Eddy Mundas Bruchem 40
31 Sander  Spoolder Giessenburg 30
32 Max de Jong Giessenburg 28
33 Tom Dekker Gorinchem 27
34 Koen Lankhaar Babylonienbroek 24
35 Joost Hoetelmans Zaltbommel 23
36 Arnold Stam Zaltbommel 23
37 Peter van Wijgerden Woudrichem 22
38 Eric Roekx Den Bosch 21
39 J. van Aartssen Dreumel 18
40 Martijn sw Putter Nederhemert 17
41 Ton van Lopik Gorinchem 16
42 John Nederveen Hardinxveld 16
43 Johan Vos Bruchem 15
44 Martij Arendsman Deil 14
45 Luuk Spijker Sleeuwijk 14
46 Mark Roex ?? 11
47 Joost van Dijk Geldermalsen 10
48 Arno v/d Laar Krerkdriel 10
49 Frank Rijkhof Veenendaal 9
50 Delano  Swenne Heukelum 9
51 Niels Bongers Giessenburg 9
52 Rick Hoskam Ammerzoden 6
53 Arjan van den Oord Hedel 5
54 Cornelis Breugel Olgersplaat 5
55 Frank Reede Kerkdriel 5
56 Teun de  Peuter Amerongen 5
57 Teun van Poppel Tilburg 5
58 Rolf Snaterse Rosmalen 5

 

 

B-renners

   
PLts Naam Woonplaats Punten
1 Jeroen  Straver Andel 309
2 Neil  Mc Cormack Brakel 281
3 Tim van Lopik Gorinchem 272
4 Ton van Lopik Gorinchem 202
5 Theus  Oomen Aalst 183
6 Cornelis van Breugel Olgersplaat 160
7 Jan Grauss Brakel 145
8 Ruben  Nederveen Hardinxveld 144
9 Twan van Heel Zaltbommel 132
10 Peter van de Geest Lepelstraat 130
11 Aart van Dalen Andel 126
12 Marnix v/d Oever Wijk en Aalburg 121
13 Joël Nederveen Hardinxveld 116
14 Cor de Graaf Zuilichem 115
15 Koen  Evers Bruchem 102
16 Dennis van Tilborg Rijswijk 96
17 Peter van Wijgerden Woudrichem 85
18 Paul  Iterson Kerkdriel 84
19 Eric  Roex Den Bosch 63
20 Arno v/d  v/d Laar Kerkdriel 60
21 Peter de Weert Nieuwaal 58
22 Johannes  Oomen Nederhemert 54
23 Gerrit van Van Os Kaatsheuvel 49
24 Leo van Es Nistelrode 48
25 Ruben  Donker Zaltbommel 46
26 Erik van Heusden Zaltbommel 41
27 Matthijs Maas Kerkdriel 39
28 Mark  Raex Den Bosch 38
29 Ton den Dekker Gorinchem 37
30 Franks  Reede Kerkdriel 33
31 Joost van Dijk Geldermalsen 32
32 Coen  Buijs Herpt 31
33 Peter  Golverdingen Giessenburg 30
34 Koen  Molenaar Giessenburg 28
35 Sanne van Heel Zaltbommel 27
36 Eelco  Spronk Zaltbommel 26
37 Rolf van Snaters Rosmalen 25
38 Dennis Stuijn Giessenburg 25
39 Marc Spijkers Biezenmortel 25
40 Luc  van Dungen Zaltbommel 25
41 Jeroen v/d Bighelaar Kerkdriel 24
42 Adriaan  Egas Nederhemert 24
43 Ton van Elk Herwijnen 23
44 Claudia van Heel Zaltbommel 22
45 AP Brouwer Giessenburg 20
46 Henry Satter Nieuwaal 18
47 Nicjk Uitenhoven Babalolienbroek 16
48 Niels  Reichard Bruchem 15
49 Maurice van Laarhoven Kaatsheuvel 14
50 Bart Nikkels Geldermalsen 14
51 Emelie van Geijn Giessen 13
52 Anton van Breugem Woudrichem 13
53 Jan Post Giessenburg 13
54 Sil  Smit  Nederhemert T beij 12
55 Rick  Hoskam Ammerzoden 12
56 Steven de Bruijn s-Hertogenbosch 11
57 Daan van Vuuren Woudrichem 11
58 Henk  Westerlaken Rijswijk 10
59 Leonie van Oord Ammerzoden 10
60 Daisy  Goedhart Sprang Capelle 9
61 Arnold van Eeuwijk Zaltbommel 9
62 Teun van Poppel Tilburg 6
63 Philco  Doornbos Loon op Zand 5
64 Andre  Westra Zaltbommel 5
65 Leonie van Tuijl Gameren 5
66 Elsemieke v Maaren Zulichem 5
67 Thom  Herwaarden Rossum 5
68 Braien van Ewijk Zaltbommel 5
69 Hein van Laarhoven Sleeuwijk 5
70 Lisanne Berkhof Aalst 5
71 Gijs van Tuijl Bruchem 5
72 Arno van der Veen Meerkerk 5

Tags: ,

Nog geen reacties.

Reageer