Uitslag 60 en 70+ wedstrijd 30-7-2020

60+wedstrijd 30 juli 2020 te BrakelPosNaam1Ron Paffen2Barend Verhagen3Arie Blomberg4John Tromp5Benno Pauw6Martin Pruijsers7Jan van der Wel8Huub Posthuma9Jan van Veen10Willem van Driel11Henk Kortland12Leendert Pot13Johan Coenen14Aart van Dalen15Sjaak van Hal16Frank Hengeveld17Kees Kwakman18Jan Mart Elenbaas19Hans Lap20Joop Kosters21Albert van Beuningen60+/ 30 juli 2020 69+ wedstrijd 30 juli 2020 te BrakelPosNaam1Fred de Kinkelder2Hans van Bavel3Raymond de Meester4Guus Zantingh5Gerrit Huisjes6John Martin7Arie de Groot8Gerard Alberink9Piet Gruteke10Kees Verdouw11Harry Kellenaers12Cees van Wijk13Eelco Spronk14Leo de Vet15Han Nell16Gijs Brouwer17Jaap Verdouw18Wim van Herk69+ / 30 juli 2020 te Brakel

Tussenstand ZAC na 19 wedstrijden

Tussenstand na de 19e wedstrijden en nog 1 wedstrijd te rijden (voor details zie excel bestand hierna)    A-renners   RNPltsNaamWoonplaatsPunten331Arnold StamSprang- Capelle 28622Gijs NieuwkoopVeen227293Maikel StamSprang- Capelle 22094Thomas BakkerBeesd201135Leonard vd  LaanDen Bosch177446Remco StamSprang- Capelle 17517Erik SatterGameren165108Theus OomenAalst120419Robert van DalenGiessen1172310Tim van LopikGorinchem1111211Martijn de PutterNederhemert1021612Thom van ElkHurwenen963113Patrick HeijnenHerpt963714Arie BijsterbosBrakel942415Corne VerhoeksZuilichem921716Gerben KroonWijk en Aalburg763617Jinse van WijgerdenBruchem75318Kees VerheijNederhemert704819André  van TilburgAndel703220Johan HooijmansKerkdriel694521Danny StamSprang -Capelle694622Pieter Prosman ProsmanZaltbommel64623Julian van OudheusdenAndel634924Koen LankhaarBabylonienbroek634225Arno van der LaarKerkdriel612026Joel NederveenHardinxveld555327Henry SatterZuilichem52428Teus Van TuijlKerkwijk49829Johan VosBruchem471530Peter van WijgerdenWoudrichem474731Jurgen SeelenDreumel452632Tom den DekkerGorinchem413533Ruben NederveenHardinxveld335634Robert KoemanGorinchem322535Marnix v/d  OeverWijk en Aalburg222236Corne   v/d  MeijdenBrakel212137Mathijs MaasKerkdriel203038Remco StamSprang- Capelle 202739Peter de WeerdNieuwaal171940Patrick HeijnenHerpt11741Wim van TuijlGameren101842Jochem UitenhovenAndel103443Alan van TuijlZaltbommel 105044Arnold SnatersRosmalen10545Neil Mc CormackBrakel53846Patrick DonkerAmmerzoden53947Coen  BuijsHerpt54048Mark RoexVlijmen55149Gerrit van OsKaatsheuvel55250Henry van Vught 055451Arie BijsterboschBrakel55552Rick HoskamAmmerzoden5 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    B-renners    RN   Plts Naam      Woonplaats  Punten    331Andre Westra                  Zaltbommel32812Neil Mc CormackBrakel30273Aart VersluisTuil154314Robert KoemanGorinchem137455Jan GraussBrakel131136Koen

Uitslag 19e wedstrijd Zomeravondcompetitie 04 september 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Thomas Bakker Beesd 4 Henry Satter Zuilichem 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Tim van Lopik Gorinchem 7 Leonard vd  Laan Den Bosch 8 Theus Oomen Aalst 9 Arie Bijsterbos Brakel 10 Erik Satter Gameren 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Robert Koeman Gorinchem -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Adriaan Egas Nederhemert 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Neil Mc Cormack Brakel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Aart Versluis Tuil 7 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 18e wedstrijd Zomeravondcompetitie 28 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Remco Stam Sprang- Capelle  2 Thomas Bakker Beesd 3 Henry Satter Satter Zuilichem 4 Arnold Stam Sprang- Capelle 5 Patrick Heijnen Herpt 6 Gijs Nieuwkoop Veen 7 Erik Satter Gameren 8 André  van Tilburg Andel 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Theus Oomen Aalst 11 Ruben Nederveen Hardinxveld 12 Arie Bijsterbos Brakel 13 Joel Nederveen Hardinxveld 14 Koen Lankhaar Babylonienbroek -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winnaar bij de B was Bart Wolthuis uit Hank. Helaas had Bart geen transponder en komt daarom conform de regels welke hierover zijn vastgesteld  niet voor in de definitieve uitslag.   B-renners Plts Naam Woonplaats           1 Jinse van Wijgerden Bruchem 2 Neil Mc Cormack Brakel 3 Cornelis van Breugel 0 4 André Westra Zaltbommel 5 Peter de Weerd Niuewaal 6 Aart Versluis Tuil 7 Aart van Dalen Andel 8 Twam van Heel  Zaltbommel 9 Wouter Wolthuis Hank 10 Jan Grauss Brakel 11 Koen Evers Bruchem 12 Adriaan Egas Nederhemert 13 Wim van  Tuijl Gameren 14 Dennis van Tilborg Rijswijk

Uitslag 16e wedstrijd Zomeravondcompetitie 14 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  2 Remco Stam Sprang- Capelle  3 Maikel Stam Sprang- Capelle  4 Kees Verheij Nederhemert 5 Robert Koeman Gorinchem 6 Patrick Heijnen Herpt 7 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts    Naam Woonplaats             1 André Westra Zaltbommel 2 Wouter Wolthuis Hank 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Aart Versluis Tuil

Tussenstand ZAC na 17 wedstrijden

Tussenstand na  de 17e wedstrijd ZAC     A-renners       Naam Woonplaats Punten 1 Arnold Stam Sprang- Capelle  246 2 Gijs Nieuwkoop Veen 212 3 Maikel Stam Sprang- Capelle  200 4 Thomas Bakker Beesd 163 5 Leonard vd  Laan Den Bosch 163 6 Erik Satter Gameren 140 7 Remco Stam Sprang- Capelle  136 8 Robert van Dalen Giessen 117 9 Martijn de Putter Nederhemert 102 10 Theus Oomen Aalst 96 11 Thom van Elk Hurwenen 96 12 Tim van Lopik Gorinchem 96 13 Corne Verhoeks Zuilichem 92 14 Patrick Heijnen Herpt 80 15 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 76 16 Jinse van Wijgerden Bruchem 75 17 Arie Bijsterbos Brakel 73 18 Kees Verheij Nederhemert 70 19 Johan Hooijmans Kerkdriel 69 20 Danny Stam Sprang -Capelle 69 21 Pieter Prosman Prosman Zaltbommel 64 22 Koen Lankhaar Babylonienbroek 63 23 Arno van der Laar Kerkdriel 61 24 Julian van Oudheusden Andel 58 25 Andre  van Tilburg Andel 57 26 Henry Satter Satter Zuilichem 52 27 Teus Van Tuijl Kerkwijk 49 28 Peter van Wijgerden Woudrichem 47 29 Joel Nederveen Hardinxveld 47 30 Jurgen Seelen Dreumel 45 31 Johan Vos Bruchem 42 32 Tom den Dekker Gorinchem 41 33 Robert Koeman Gorinchem 32 34 Ruben Nederveen Hardinxveld 23 35 Marnix v/d  Oever Wijk en Aalburg 22 36 Corne   v/d  Meijden Brakel 21 37 Mathijs Maas Kerkdriel 20 38 Remco Stam Sprang- Capelle  20 39 Peter de Weerd Nieuwaal 17 40 Patrick Heijnen Herpt 11 41 Wim van Tuijl Gameren 10 42 Jochem Uitenhoven Andel 10 43 Alan van Tuijl Zaltbommel  10 44 Arnold Snaters Rosmalen 10 45 Neil Mc Cormack Brakel 5 46 Patrick Donker Ammerzoden 5 47 Coen  Buijs Herpt 5 48 Mark Roex Vlijmen 5 49 Gerrit van Os Kaatsheuvel 5 50 Henry van Vught  0 5 51 Arie Bijsterbosch Brakel 5 52 Rick Hoskam Ammerzoden 5       B-renners        Naam Woonplaats  Punten 1       Andre Westra Zaltbommel 291 2 Neil Mc Cormack Brakel 265 3 Robert Koeman Gorinchem 137 4 Aart Versluis Tuil 124 5 Jan Grauss Brakel 120 6 Koen Evers Bruchem 115 7 Ton van Lopik Gorinchem 110 8 Rob den Dekker Aslst 110 9 Twam van Heel  Zaltbommel 103 10 Tom van Herwaarden Rossum 91 11 Jeroen van den Bighelaar Kerkdriel 90 12 Roy Rooyakkers Bruchem 80 13 Wim van  Tuijl Gameren 76 14 Henry  Satter Zuilichem 74 15 Paul van Iterson Kerkdriel 67 16 Aart van Dalen Andel 65 17 Cor de

Uitslag 17e wedstrijd Zomeravondcompetitie 21 augustus 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Corne Verhoeks Zuilichem 2 Thomas Bakker Beesd 3 Gerben Kroon Wijk en Aalburg 4 Gijs Nieuwkoop Veen 5 Henry Satter Satter Zuilichem 6 Robert Koeman Gorinchem 7 Johan Hooijmans Kerkdriel 8 Andre  van Tilburg Andel 9 Leonard vd  Laan Den Bosch 10 Kees Verheij Nederhemert 11 Erik Satter Gameren 12 Martijn de Putter Nederhemert 13 Arno van der Laar Kerkdriel 14 Arie Bijsterbos Brakel 15 Theus Oomen Aalst -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats        1 Andre Westra Zaltbommel 2 Frank van Rhee Kerkdriel 3 Jinse van Wijgerden Bruchem 4 Aart van Dalen Andel 5 Wouter Wolthuis Hank 6 Sanne van Heel Zaltbommel 7 Twam van Heel  Zaltbommel 8 Aart Versluis Tuil 9 Koen Evers Bruchem 10 Neil Mc Cormack Brakel 11 Peter de Weerd Niuewaal 12 Wim van  Tuijl Gameren 13 Dennis van Tilborg Rijswijk

Uitslag 14 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 3 juli 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Maikel Stam Sprang- Capelle  2 Arnold Stam Sprang- Capelle  3 Henry Satter Zuilichem 4 Robert van Dalen Giessen 5 Thomas Bakker Beesd 6 Koen Lankhaar Babylonienbroek 7 Andre  van Tilburg Andel 8 Corne Verhoecks Zuilichem 9 Tim van Lopik Gorinchem 10 Jinse van Wijgerden Bruchem 11 Kees Verheij Nederhemert 12 Patrick Heijnen Herpt 13 Julian van Oudheusden Andel -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats       1 Andre Westra Zaltbommel 2 Tom van Herwaarden Rossum 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Wim van  Tuijl Gameren 5 Gerrit Van Os Kaatsheuvel 6 Sanne van Heel Zaltbommel 7 Rob den Dekker Aalst 8 Ton van Lopik Gorinchem 9 Aart van Dalen Andel 10 Lisa van Heel Zaltbommel 11 Koen Evers Bruchem 12 Roy Rooyakkers Bruchem

Uitslag 13 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 26 juni 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Gijs Nieuwkoop Veen 2 Maikel Stam Sprang- Capelle  3 Arnold Stam Sprang- Capelle  4 Thomas Bakker Beesd 5 André van Tilburg  Andel 6 Corné Verhoecks Zuilichem 7 Henry Satter Satter Zuilichem 8 Tim van Lopik Gorinchem 9 Robert Koeman Gorinchem 10 Jinse van Wijgerden Bruchem 11 Arie Bijsterbos Brakel 12 Theus Oomen Aalst 13 Koen Lankhaar Babylonienbroek 14 Thom van Elk Hurwenen 15 Martijn de Putter Nederhemert -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts  Naam Woonplaats             1 Tom van Herwaarden Rossum 2 Andre Westra Zaltbommel 3 Neil Mc Cormack Brakel 4 Jan Grauss Brakel 5 Wim van  Tuijl Gameren 6 Ton van Lopik Gorinchem 7 Roy Rooyakkers Bruchem 8 Luca van Oudheusden Andel 9 Aart van Dalen Andel

Uitslag 11 e wedstrijd Zomeravondcompetitie 12 juni 2019

A-renners Plts Naam Woonplaats 1 Henry Satter Satter Zuilichem 2 Jochem Uitenhoven Andel 3 Thomas Bakker Beesd 4 Leonard vd  Laan Den Bosch 5 Remco Stam Sprang- Capelle  6 Julian van Oudheusden Andel 7 Koen Lankhaar Babylonienbroek 8 Corne Verhoecks Zuilichem 9 Arnold Stam Sprang- Capelle  10 Maikel Stam Sprang- Capelle  11 Gijs Nieuwkoop Veen 12 Tim van Lopik Gorinchem 13 Arie Bijsterbos Brakel 14 Thom van Elk Hurwenen 15 Theus Oomen Aalst 16 Teus Van Tuijl Kerkwijk 17 Peter van Wijgerden Woudrichem 18 Martijn de Putter Nederhemert -------------------------------------------------------------------------------------------------------- B-renners Plts Naam Woonplaats 1 Robert Koeman Gorinchem 2 Neil Mc Cormack Brakel 3 Andre Westra Zaltbommel 4 Wim van  Tuijl Gameren 5 Rob den Dekker Aalst 6 Koen Evers Bruchem 7 Luca van Oudheusden Andel